Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Yeni Eklenen Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Sessiz Ölüm
(İletişim - 2018)
Sessiz Ölüm (Der Stumme Tod)
Almanya, 1930. Avrupa’nın en önemli sinema merkezlerinden olan Berlin’de, gözde bir aktristin öldürülmesiyle başlıyor hikâye. Arka planda, sinema s... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Islak Balık
(İletişim - 2017)
Islak Balık (Der nasse Fisch )
Almanya’da Birinci Dünya Savaşı sonrası kurulan Weimar Cumhuriyeti’nin kırılgan demokrasisi çöküyor, Nazilerin iktidarı yaklaşıyor... Volker Ku... (devamı)
1 Yorum
more_vert
Derin Sular
(Yabancı - 2018)
Derin Sular (Dark Water)
Kızın cansız bedeni suya hızla gömüldü. Suyun altında yıllarca hiç kımıldamadan, rahatsız edilmeden kalacaktı fakat suyun üzerinde, kuru toprak... (devamı)
1 Yorum
more_vert
Kurban mı Cellat mı
(Arkadya - 2018)
Kurban mı Cellat mı (Next of Kin)
Coşku dolu bir şekilde başlayan yeni yıl kutlaması... Keyifle yenen akşam yemeğinin ardından yaşanan katliam... Şansı ve zekâsı sayesinde hay... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Poirot Araştırıyor
(Altın - 2018)
Poirot Araştırıyor (Poirot Investigates)
Amerikalı ünlü bir film yıldızının, eşsiz elmasının büyüleyici ve romantik öyküsü etrafında gelişen korkunç bir cinayet... Londra’nın en lüks semt... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Bir Dosya Üç Cinayet
(Koyu Siyah - 2018)
Bir Dosya Üç Cinayet (Bir Dosya Üç Cinayet)
“Parç alanmış uzun siyah elbisenin ü zerinde haki yeş ili yonca desenleri vardı. Yü zü nü n ve kısa kıvırcık saç larının bü yü k bir kısm... (devamı)
0 Yorum
Gammaz Ceketi
(Ayrıntı - 2018)
Gammaz Ceketi (Snitch Jacket)
Christopher Goffard’dan polisiye severlerin keyifle okuyacağı bir ilk roman: Gammaz Ceketi. Goffard’ın klasik suç yapıtlarıyla kara komediyi harm... (devamı)
0 Yorum
more_vert
SS-GB İşgal
(Martı - 2018)
SS-GB İşgal (SS-GB)
Deighton’ın klasik polisiyesi, İkinci Dünya Savaşı hakkındaki ilk ve kesinlikle en meşhur alternatif tarih romanıdır. Şubat 1941’de İngiliz... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Islak Cinayet
(Meşe Kitaplık - 2018)
Islak Cinayet (Islak Cinayet)
Herkes bir hayat yaşarken birden fazla hayat yaşamak zorunda kalan genç bir kız, ölmeyi ve dirilmeyi, sevmeyi ve nefret etmeyi, doğruyu ve yalanı ç... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Bütün Kuralları Yık!
Başarılı bir radyocu, zarif bir sevgili, iyi bir dost, yakışıklı bir adam... Ve asla kurallarını esnetmeyen, yeraltı dünyasının en güvenilir kiralı... (devamı)
0 Yorum
Charlotte Holmes Dosyası (A Study in Charlotte)
Jamie Watson, uzun zaman önce iletişimini kopardığı babasına bir saat uzaklıktaki Sherringford’da okula başlamak istememişti. Fakat tek sorunu ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Geri Sayım
(Pay - 2018)
Geri Sayım (Hard Cold Winter)
Geniş kitleler tarafından beğenilen ödüllü “Ölümün Şifresi” adlı romanının bu duygu yüklü, heyecan dolu devam kitabında, eski bir Ordu Muhafızı... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Karanlıktaki İz
(Martı - 2018)
Karanlıktaki İz (Next of Kin)
Bazen karanlıkta saklı olanın açığa çıkması için küçük bir ışık parlaması yeterlidir. Bostonlı avukat Scott Finn, ünlü gangster Eamonn McD... (devamı)
0 Yorum
John Delahunt: Bir Cinayetin Hikayesi (The Convictions of John Delahunt)
Dublin, 1841. Aralık ayında soğuk bir sabah. Küçük bir oğlan çocuğu tatlı sözlerle kandırılıp annesinin yanından alınıyor ve vahşice katledilmi... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Dahi
(Pegasus - 2018)
Dahi (Smart)
Onlara her şeyi anlattım. Evsiz adamın bedeninin suda yüzen bir paçavra yığınına benzediğini anlattım. Polisin onun sarhoş olup suya düştüğünü ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Küllerin Ötesi
(Martı - 2018)
Küllerin Ötesi (Stum Sitter Guden)
Alevler tüm odayı sarmıştı. Ateşin kokusu onu fazlasıyla ürkütüyordu ama aynı zamanda bir çekim gücü vardı. Yanan kibriti çöp kutusunun içindek... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Çocukların Izdırabı
(Artemis - 2018)
Çocukların Izdırabı (Suffer the Children)
Londra. Kimsenin kendini güvende hissetmediği ve birinin işlediği suçun, ötekinin adaleti olabildiği bir şehir. Bir pedofil kendi evinde acımas... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Mayıs Sineği
(Martı - 2018)
Mayıs Sineği (The Mayfly)
Tarih kendini tekrar ediyor. Nüfuz sahibi işadamı Kenneth Ellinder, oğlunun cinayetini araştırması için dedektiflikten avukatlığa geçiş yapan Ch... (devamı)
0 Yorum
Ejderha Katili
(Pegasus - 2018)
Ejderha Katili (He Who Kills the Dragon)
SIRADAN BİR SARHOŞ CİNAYETİ Mİ? YOKSA SİYASİ BİR HESAPLAŞMA MI? Stockholm’de 68 yaşındaki bir adam içki şişelerinin arasında ölü bulunur. Ce... (devamı)
0 Yorum
Akbaba Meclisi
(Pegasus - 2018)
Akbaba Meclisi (Linda - som i Lindamordet)
ALIŞILMADIK BİR HAVA ALIŞILMADIK BİR CİNAYET ALIŞILMADIK BİR DEDEKTİF Sakin bir şehir olan Växjö’da Linda Wallin korkunç bir şekilde öl... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Şüpheli
(Martı - 2018)
Şüpheli (Suspect)
Los Angeles Polis Teşkilatı’ndan Scott James’in durumu pek iyi değildir. Sekiz ay önce, kimliği belirsiz kişilerce gerçekleştirilen bir gece saldı... (devamı)
0.0 Puan -
3 Yorum
more_vert
Kan Gölü
(Doğan - 2018)
Kan Gölü (Bloodstream (1998))
"Anne Rice vampirleri için neyse, Gerritsen de tıbbi gerilim romanları konusunda odur... Palmer'dan iyi, Cook'tan iyi... evet, hatta Crichton'dan b... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kukla
(Pegasus - 2017)
Kukla (Ragdoll)
Altı kurbanın vücudundan farklı parçaları kesen bir seri katil, bu parçaları bir araya dikerek korkunç bir ceset meydana getirir. Basının “Kukl... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ateşin Şarkısı
(Martı - 2016)
Ateşin Şarkısı (Playing with Fire (2015))
"Ona baktığınızda ne görüyorsunuz?" "Kızım o benim. Tabii ki her açıdan mükemmel olduğunu düşünüyorum. Fakat"... "Fakat?" Artık ondan korkuyorum.Üç... (devamı)

menu