menu

Alo Narkotik!
Orjinal Adı:
-
Yazar:
Yayınevi:
Giz
Yayın Tarihi:
Çevirmen:
-
Grafik Tasarım:
-
Karakterler:
-
Sizin Puanınız:

Şeytan’ın bile aklına gelmeyecek şeyler gelir bazı insanların aklına. Çünkü Şeytan’ın hırsı, bu gibi insanların yanında biraz hafif kalır. Bahsi geçen insan görünümlü şeytanların kurnazlıkları, açgözlülüklerini doyurur ve asıl amaçları için araç olur tüm emellerine.

Uyuşturucu kaçakçılığı konusunda uzmanlaşmış olan Emmy, kimsenin aklına gelmeyecek şekillerde yurtiçine uyuşturucu madde sokmaya başlar ve üstüne üstlük bir de yurtiçindeki bağlantılarının ondan yardım istemesi ile bu işin dağıtımını ve pazarlamasını yüklenir. Emmy uyuşturucu dağıtımı konusunda da uzmanlığını konuşturur ve Narkotik Şube’nin radarlarına bir türlü takılmaz.
Serkan ise Kahramanmaraş’tan İstanbul Narkotik Şube’ye yeni atanmış bir komiserdir. Yolu kader arkadaşı olacağı Mustafa ile kesişir. Bu tesadüf tanışma Mustafa ile sınırlı kalmayacaktır. Her perdeyi araladıklarında başka insanlar, başka hayatlar, başka hikayeler göreceklerdir. Ve ardı arkası gelmeyen ipuçlarının sonunu getirebilmek için çok sabırlı olmaları gerekecektir. Bu çözülmesi zor olaylar zincirinde ise en büyük yardımcıları yine tesadüf eseri tanıştıkları Muhsin olacaktır fakat Muhsin’in yardımları karşılıksız değildir.

Her olayın birbiri ile bağlantısının olduğu, yaşanan tesadüflerin ise tesadüf olduğundan şüphe ettirecek heyecanlı bir hikaye okumaya hazır mısın?
Yorum yaz
mode_edit