Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Yeni Eklenen Kitaplar
0 Yorum
Ölü Saatler
(İstos - 2022)
Ölü Saatler
Muhabirimizden: Şehir sokaklarında bir karartı dolanıyor. Profesyonel bir tetikçi. Atina'dan Pire'ye, Midilli'den Lefkoşa'ya bir görünüp bir kay... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ajda'nın Elmasları
(Dedalus - 2022)
Ajda'nın Elmasları
"Kim yaptı aceba?""Ben!" dedi İsmet Gürkan. "Ben yaptım."Bu sefer gözler ona döndü."Ay pek nüktedansınız!" diye Ponpon bir kahkaha koparınca yabanc... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Huzur Cinayetleri
(Dedalus - 2022)
Huzur Cinayetleri
Üstümde bornozla bilgisayarın başına geri döndüm. Midem kazınıyor ama merakım açlığımı bastırıyordu. Önce klasik yöntemlerle adresini, bağlantı bil... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Son Hüküm
(Ayrıksı - 2022)
Son Hüküm (The Brass Verdict (2008))
Mickey Haller Serisi #2 Mickey Haller, iki yıllık aranın ardından şaşırtıcı bir hızla mahkeme salonlarına geri döner. Bir anda kendisini, öldürüle... (devamı)
0 Yorum
Izdırap Apartmanı
Bir annenin gözlerindeki nefret, en riskli operasyondan daha tehlikelidir.  Her şey yolunda giderken Kenan Komiser, seri bir çocuk kaçırma vakasıyl... (devamı)
0 Yorum
Cinnet Mahallesi
Her cinayet bir başka cinayete gebedir.Komiser Kenan, bu sefer büyük bir seri cinayet vakasıyla karşı karşıyadır.Mahalle eskisi gibi sakin bir kena... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gizem Sitesi
(Q - 2022)
Gizem Sitesi
İhtiras bir komiserin yakaladığı en büyük ipucudur.Mesleğine âşık genç bir komiser,Birbirini takip eden seri hırsızlık vakaları,Çözülemeyen sırlar,... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Leviathan
(Alfa - 2020)
Leviathan (Murder on the Leviathan / Leviathan (2004))
Paris 1878: İlginç biri olan antikacı Lord Littleby ve on hizmetkarı, Littleby Malikanesi’nde ölü bulunur. Bu arada paha biçilmez bir Hint şalı da ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Tuhaf Buketler Vakası
(Eksik Parça - 2022)
Tuhaf Buketler Vakası (The Case of the Bizarre Bouquets (2008))
Sherlock Holmes’un en yakın dostu ve sağ kolu Doktor Watson’ın ansızın ortadan kaybolması herkesi çok şaşırtır. Olay, Enola’nın ilgisini çeker, fak... (devamı)
0 Yorum
Ölümü Ellerinde Tutarken (Death in Her Hands (2020))
HAYAT SAĞLAMDI. İNATÇIYDI. ÖLÜM FARKLIYDI. HASSASTI, BİR GİZEMDİ. AMA NEYDİ ÖLÜM? NEDEN BİRİNİN ÖLMESİ GEREKİYORDU? Köpeğiyle birlikte günlük yürü... (devamı)
0 Yorum
Siyah Araba
(Memento Mori - 2022)
Siyah Araba
* Yıl 1970... Çeliğin şehri Karabük... Bir araba peydah olur ilçe sokaklarında... Kocaman, simsiyah, pırıl pırıl bir araba... İçindeki haydut kılık... (devamı)
0 Yorum
Sincap Yemi
(Memento Mori - 2022)
Sincap Yemi
*Düşlerinin prensesi Nevin uzun bir seyahate çıktığı için dertlenmekte olan Erol Komiser’in yaşamı, Yenişehir sokaklarından Emniyet Müdürlüğü’ne ya... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Adalet Sonun Başlangıcı
(Memento Mori - 2022)
Adalet Sonun Başlangıcı
“…Gözlerini kapatıp düşünmeye başladı, hayal meyal hatırladığı şeyler vardı fakat net değildi. Hâkim, tüm bu düşüncelerin arasında kaybolmuşken, an... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Korku İklimi
(Epsilon - 2022)
Korku İklimi (Temps Glaciaires (2015))
Denizlerin adamı Başkomiser Adamsberg, o acımasız nisan ayında, ardında gizemli bir giyotin işareti bırakan ancak kimliğini gizlemek için tüm önlem... (devamı)
0 Yorum
Acı Bal
(Memento Mori - 2021)
Acı Bal
Yıl 1970, Cumhuriyet Şehri Karabük’ün Yenişehir semtinde, iki katlı ve yemyeşil bahçeli evlerin yan yana sıralandığı bir Manolya Sokak vardır. 22 N... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Zehirli Oyun
(Pergole - 2022)
Zehirli Oyun
Ayaz adım adım Moreno’nun malikanesine doğru ilerliyordu. Bu sırada hava kararmaya başlamıştı, Neto malikane etrafında sanki Moreno içerideymiş gib... (devamı)
0 Yorum
Pembe Panter Cinayetleri
12 BANKA ÇALIŞANI, 12 GİZEMLİ ÖLÜM. Pınar, yaşadığı kötü bir olay sonrası çok sevdiği mesleğinden ihraç edilmiş, bileğindeki elektronik kelepçeyle ... (devamı)
0 Yorum
OXI
(İnkilap - 2022)
OXI
Beklediği şeyin ne olduğundan o da tam emin olamıyordu. Eşinin kayıp bedeni hakkında bir haber mi? Yoksa morgda duran başı mı? İçeride beklemesini ... (devamı)
0 Yorum
Kusursuz Cinayet - Gölgeler ve Suretler
Pusuya düşüp kurşunlanan, iki ateş arasında kalan, evinden ayrılırken gözaltına alınıp kaybedilen, işkencede öldürülen insanlar geldi gözlerinin ön... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Üzgün İblis
(MKB Halk - 2022)
Üzgün İblis
Kurbanlarının muhtelif yerlerine denklemler yazarak Lokman Komiser ve ekibini çıldırtan katil, bu harfler ve rakamlarla ne demek istiyor? Cinayet M... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kopuş
(İkinci Adam - 2022)
Kopuş
Aklımız, mantığımız ile yarattığımız kelime ve rakam gibi sembollerle dışımızdaki dünyadan algıladıklarımızı anlamlaştırır; hafızamızdaki geçmiş an... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gülümseyen Ölüm
(Mylos - 2022)
Gülümseyen Ölüm
Bu macerada kahramanımız, gençlik aşkının yardımına koşuyor.Brian Collins, bir gece ansızın Julia’yı arar ve ondan yardım ister. Brian, hafta sonu ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kayıp Yüz
(Doğan - 2022)
Kayıp Yüz
Hayatındaki tek kadın benim En azından ben öyle sanıyordum. Ta ki telefonu çalana kadar. Ekranda isim yerine sayı vardı. Sıfır Gizli bir kod, ... (devamı)
0 Yorum
Eski Ardiye Cinayeti
-Günaydın Vasıf’cığım, ama niçin merdivenleri ayak- ucuyla iniyorsunuz? Ben duymayayım diye mi?- Ne münasebet, nereden çıkarıyorsunuz bunu?Vildan H... (devamı)

menu