Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Yeni Eklenen Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Konuşan Gözler
(Flora - 2023)
Konuşan Gözler
Gölde ölü bulunan 17 yaşındaki bir kızın ihbarının telsizde anons edilmesiyle olay yerine gelen Baş komiser Cüneyt ve ekibi türlü korkunç görüntüle... (devamı)
0 Yorum
Kin
(Dionysos - 2023)
Kin
“Gerçeği bulmak bazen mümkün olmayabilir.Ona sahip olan elbet bir gün onukaranlıklardan dışarı çıkaracaktır…” Antalya sokaklarında hayalet gibi ge... (devamı)
0 Yorum
Maktul 2419
(Esinti - 2024)
Maktul 2419
Serinin ilk kitabında, günümüzde geçen basit bir katil hikâyesi okumayı beklerken birdenbire 400 yıl sonrasında cereyan edeceği düşünülen bir disto... (devamı)
0 Yorum
Katil 2419
(Esinti - 2024)
Katil 2419
"Her insanın öz benliğinde acımasız bir katil saklı olabilir mi?""Bir katil, nihai hedefini gerçekleştirebilmek için kalbinde ne kadar hırs, tutku ... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
Londra’daki Kan İzleri
-1- Kasırgalar Ulurken Londra'dayız. Kış gecelerinin hem de en korkunçlarından biri. Kasırgalar, uluyan birer canabar. Rüzgar esmiyor, çarpıyo... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Korku Burnu
(İthaki - 2024)
Korku Burnu (Cape Fear (1957))
John D. MacDonald, 50’ler ve 60’lar polisiye edebiyatına damgasını vuran, neredeyse yazdığı her kitap çoksatan olmuş bir yazar. Martin Scorsese tar... (devamı)
0 Yorum
Kiracı
(İthaki - 2024)
Kiracı (The Lodger)
Marie Belloc Lowndes, gerçek hayattaki suçlardan esinlenerek kaleme aldığı gerilim ve polisiye eserleriyle ünlenen, kendisinden sonraki bir­çok pol... (devamı)
0 Yorum
Kafa Avcısı
(devamı)
0 Yorum
more_vert
Bana Söylediği Son Şey
Ailemle ilgili bildiğimi sandığım her şey bir gün küçük bir notla paramparça oldu. Ama gerçeği bulacağım, bedeli ne olursa olsun... Owen Michaels ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Tilki
(Parana - 2024)
Tilki
Bütün o kaosun, ölümlerin sebebi neydi? İntikamdı değil mi? Tabii ya öyleydi… İntikam duygusunun nasıl bir ateşe sahip olduğunu çok iyi bilirim. Sa... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
Adaletin Çivisi
Gözlerinin dolduğunu hissetti bir an için. Yüreğinde bir sızı hissetti, içi titredi. O sessiz çığlıkları hissediyordu. O acı feryatları. O son nefe... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Beyaz Maske
(Dorlion - 2024)
Beyaz Maske (White Face (1931))
(devamı)
0 Yorum
Kızıl Karma
(Doğan - 2024)
Kızıl Karma (Rouge Karma (2023))
Mayıs 1968'de Paris adeta yangın yeriyken, genç bir kadının bir yoga pozisyonunda, çıplak ve parçalanmış cesedi bulunur. Polis Jean-Louis Mersch, c... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sakın Yalan Söyleme
(Olimpos - 2024)
Sakın Yalan Söyleme (Never Lie (2022))
Yeni evli Tricia ve Ethan çifti, hayallerini süsleyen evi aramaktadır. Dört yıl önce sırra kadem basan ünlü psikiyatrist Dr. Adrienne Hale'in şe... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Miras
(Nemesis - 2024)
Miras (Legacy (2021))
Adrian Rizzo, babasıyla ilk tanıştığında yedi yaşındaydı. Eğer annesi Lina müdahale etmeseydi, babası onu neredeyse öldürecekti... O korkunç günd... (devamı)
0 Yorum
Buğu
(Oğlak - 2024)
Buğu
Bir Başkomiser Zeki Polisiyesi Odanın ortasında karşılaştığı manzaraya hiçbir şey Komiser Zeki’yi tam olarak hazırlayamazdı. Boyu bir doksana yakı... (devamı)
0 Yorum
Sinoplu Marcion'un Kayıp İncili
utsal Topaloğlu bu kez hikâyesini Sinoplu Marcion'un yazdığı ve dünyanın ilk incili olarak bilinen Marcion İncili üzerinden kuruyor.MİT, Gladyo, ta... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Siyah Pervaneler
(Ötüken - 2024)
Siyah Pervaneler
Siyah Pervaneler, Cingöz ve yardımcısı Necla’nın, yeni döndükleri Amerika’dan, İkinci Dünya Savaşı sonrası İstanbulu’nda işlenen bir cinayeti aydın... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Hesap Günü
(Alfa - 2024)
Hesap Günü (Περαίωση(2012))
Zengin Yunanlılar vergi ödemiyor, yoksul Yunan halkı ise buna ya öfkeleniyor ya da içinde bulundukları durumlardan dolayı umutsuzluğa kapılıyordu. ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Vahşi Köpekler Bile ( Even Dogs in the Wild (2015))
Edinburgh’da eski kraliyet savcısı evinde ölü bulunur, adamın evi araştırıldığında ölümünden önce kendisine bir not gönderildiği ortaya çıkar: “Yap... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Cosi Fan Tutti
(Alfa - 2024)
Cosi Fan Tutti (Cosi Fan Tutti)
Cosi Fan Tutti’de Napoli’ye, politikacıların, işadamlarının ve İtalyan mafyasından seçkinlerin sofrasına konuk oluyoruz. Burada bir başka ruh halin... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yalancı Tanık
(Martı - 2024)
Yalancı Tanık (False Witness(2021))
SIRADAN BİR HAYAT…Leigh Coulton, dışarıdan normal görünen bir hayat kurmak için çok çalıştı. İyi bir savunma avukatı oldu, boşanma sürecini medeni ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kaza
(Koridor - 2024)
Kaza
Müteahhit olan Glen`in işleri konut kriziyle sarsılmıştır ve eşi Sheila, iyi bir iş bulma şansını artırmak için akşamları kursa gitmektedir. Fakat ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Seri Katil Hikayesi
(Mahzen - 2024)
Seri Katil Hikayesi
Altı kitap ve altı cinayet…Kuzgun Asaf tüm olacaklardan habersiz polisiye tarzında yazdığı kitaplarla dünyaya ün salmış başarılı bir yazardır. Bir ... (devamı)

menu