Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Yeni Eklenen Kitaplar
0 Yorum
Hipotermi
(Doğan - 2020)
Hipotermi (Harðskafi / Hypothermia (2007))
Erlendur Sveinsson Serisi #8 “Ölüp ona kavuşmak istiyorum.” Göl kenarındaki yazlık bir evde genç bir kadının cesedi bulunur. İntihar etmiş olduğu... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Hesabım Var
(Alfa - 2020)
Hesabım Var
  Onur Ünlü’nün özgün hafiyesi Selman Bulut’un maceralı sürüyor. “İtirazım Var”ın hikâyesinin kaldığı yerden devamla “Hesabım Var”! Selman Bulut,... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Deniz Feneri Cinayeti
  Kariyerlerinin zirvesinde olan bir komiser, bir adlî tıp doktoru ve bir savcı, birbirleriyle ilgisiz görünen cinayetleri çözmeye çalışırken kend... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Parmak İzi
(Müptela - 2020)
Parmak İzi
Esra Koşu, namıdiğer @motivasyonannesi 'nin kaleme aldığı Parmak İzi'nde bir suç, iki kadın ve üç bebek var. Merakla sayfalarını çevireceğiniz bu r... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Whyn Nehri Cinayeti
(Üç Nokta - 2020)
Whyn Nehri Cinayeti (The Floating Admiral (1931))
Agatha Christie, Dorothy L. Sayers, Gilbert K. Chesterton ve efsanevi Çözümleme Kulübü’nün (The Detection Club) diğer on bir yazarı, bu son derece ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sahte Bellek
(Doğan - 2020)
Sahte Bellek
 İlk başta bir hastalık gibi görünüyor… Nasıl yayıldığı bilinmiyor… Kurbanlarını hiç yaşamadıkları bir hayatın anılarıyla çıldırtan gizemli bir has... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Hayalet Adası
(Doğan - 2020)
Hayalet Adası (Fyrvaktaren (2012))
Patrik Hedstrom Serisi #7 Gözlerini açtığında, uzakta Hayalet Adası’nı gördü. Bu ada onun sığınağıydı, cennetiydi. Dedektif Patrik, uzun bir arad... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
Savoy Cinayeti
(Ayrıksı - 2020)
Savoy Cinayeti (Polis, polis, potatismos! (1970))
Beck Dizisi: 6 Kentin en büyük ve lüks otelinin restoranında herkesin gözü önünde bir işadamı kulağının altından vurulmuş, katil de elinde sustu... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Altın Balık
(Portakal - 2020)
Altın Balık
Altın Balık, bir denizin içinde tek başına kalandır. Diğerlerinden farklı olduğu için kendini değerli hissedip şanslı sayabilir. Diğer yandan, hiçb... (devamı)
0.0 Puan -
5 Yorum
Esrar-I Mütehayyil
(Dorlion - 2020)
Esrar-I Mütehayyil
İnsanlık için büyük bir şey geliştirmeye çalışan Ayhan'ın öldürülmesi ile başlayan hikâye gittikçe karmaşıklaşıyordu. Bu karmaşıklığa neden olan şe... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kurtulan Kızlar
(İthaki - 2020)
Kurtulan Kızlar (Final Girls)
On yıl önce Quincy Carpenter beş arkadaşıyla birlikte tatile gitmiş ve tek başına dönmüştü; sadece filmlerde görebileceğiniz türden bir katliamdan ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kapkaranlık Ormanda
(İthaki - 2020)
Kapkaranlık Ormanda (In a Dark, Dark Wood (2015) )
Karanlık ormanda Karanlık, kapkaranlık bir ev vardı; Ve o karanlık evde karanlık, kapkaranlık bir oda… O karanlık odada… Bazen korkulacak tek şey… ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Louise
(Dipnot - 2020)
Louise
Gougaud, Louise Michel'in hayatını anlattığı bu romanının bir tarihsel kurgu olduğunu söyler. Louise söz konusu olduğunda mutlaka kurguya ihtiyacım... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Anadolu'nun Şifreleri
(Altiva - 2020)
Anadolu'nun Şifreleri
"Doğu'dan, Batı'ya gidecek olan kervanlar ertesi gün güneşle yola çıkacak, her bir ok diğer kurtların bilmediği bir yeri yurt edinecek ve büyükleri... (devamı)
0 Yorum
Sadece Ölüler Sır Tutabilir
Sırlarını kendine saklasan iyi edersin! Echo Ridge, genç ve güzel kızların başına kötü şeylerin geldiği bir yerdi. Yirmi yıl önce, on yedi yaşında... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Asma Bahçe
(Alfa - 2020)
Asma Bahçe (The Hanging Garden)
Edinburgh’un huzursuz sokaklarında çeteler arası bir savaş patlak vermek üzeredir… Şehirde nüfuz sahibi olmak adına terör saçan genç Tommy Telford ... (devamı)
0 Yorum
Binbir Gece Polisiyeleri
Define Adası ve Dr. Jekyll ve Mr. Hyde kitaplarının yazarı Robert Louis Stevenson’ın Binbir Gece Masalları’ndan ilham alarak yazdığı Binbir Gece Po... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Asla Arkana Bakma
(Doğan - 2020)
Asla Arkana Bakma (Never Say Die (1992))
Hayat insanı yalanlara alıştırabilir ama ben içimdeki sesi dinleyip bu sahte dünyanın dışına çıkacağım… O ses ısrarla ölmediğini söylüyordu; e... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Bıçak Sırtı
(Doğan - 2020)
Bıçak Sırtı (Under the Knife (1990))
Hangisi daha korkunç? Sevdiğiniz birini mi kaybetmek, yoksa uğruna her şeyden vazgeçmeye hazır olduğunuz hayallerinizi mi? Mesleğinin henüz ba... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ahhilleus’un Ölümü
Dört yıllık sürgün gibi görevinden dönen Fandorin yine rahat bir görev olan Moskova Valiliği emrine atanır ancak onu hiç terk etmeyen şansıyla yine... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Leviathan
(Alfa - 2020)
Leviathan
Kahramanımız Erast Fandorin’in 1876’da Azazel ile Petersburg’dan Londra’ya uzanan, Türk Gambiti ile Balkanlar ve İstanbul’a ulaşan yolculuğu 1878’d... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Büyük Plan
(İletişim - 2020)
Büyük Plan
Çok zengin siyasi, toplumsal ve tarihî arka plan bilgisini hikâyelerine yedirerek siyasi polisiyeyi “iyice siyasileştiren” Schorlau, bu defa Yunani... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Casuslar Mücadelesi
(Kırmızı Kedi - 2020)
Casuslar Mücadelesi (The Looking Glass War)
Savaşın üstünden uzun zaman geçmiş, Şube şaşalı günlerini geride bırakmış, çoğunluk bürokratik mücadelelere dalmıştır. Batı Almanya sınırına yakın ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Buz Kraliçesi
(Pegasus - 2020)
Buz Kraliçesi (Tiefe Wunden)
Bazı hikâyeleri yeniden yazmaya çalışsan da gerçek er ya da geç kapını çalar.   ALMAN TARİHİNİN TOZLU SAYFALARINDAN BUGÜNE MUSALLAT OLAN BİR AİLE, ... (devamı)

menu