Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Yeni Eklenen Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Elmas Mahayana
(Alfa - 2024)
Elmas Mahayana (Алмазная колесница (2003))
Elmas Mahayana’da, Fandorin iki farklı yerde, iki farklı zamandadır; ilerledikçe hızlanan tehlikeli maceralara atılır. Rusya, 1905. Rusya, Japonya ... (devamı)
1 Yorum
more_vert
Rahat Uyu Katy
(Görsel - 1999)
Rahat Uyu Katy (Dors tranquille, Katherine (1962))
--GÖRSEL YAYINLAR SERİSİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA--  12 Kitaplık bu seri, yayınevi sahiplerinin yayın hakkı ödemek istemeyişi sebebiyle, gerçek yazar a... (devamı)
0 Yorum
more_vert
El Turco: “Meksika”
(Hayalci Hücre - 2024)
El Turco: “Meksika”
Beş ton mal, üç mafya, iki devlet ve bir sürü aşk. Yeraltı dünyasının şeytan tüyü ‘El Turco’, labirent bir polisiye tefrikası… Ve anlatılan hikây... (devamı)
0 Yorum
Fenomen: Şeytan Tüyü
Maktul, katilin eseridir. Öldürme yöntemine bakarak bu eseri ortaya koyanşüpheliyi bulursunuz. Katil, maktulün eseridir. Yaşamda insanlar bazıözell... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Antropolojist
(KDY - 2024)
Antropolojist
Yarımada tepelerinde çığlıklar atarak dolaşan ve büyücü Kirke'nin dansını yapan bir hayalet dolaşmakta ve kurbanlarını öldürmeden önce yemin etmekt... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Mükemmel Bir Gün
(Eksik Parça - 2024)
Mükemmel Bir Gün ( Anatomy of a Killer (2022))
“Saf duyularımız –görme, duyma, koklama, dokunma, tatma– bizi yanıltabilir. Sadece duyularımıza dayanarak dünyayı asla tam olarak anlayamayız. Düşü... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Bir Yaz Günüydü
(Herdem - 2024)
Bir Yaz Günüydü
Klasik polisiyeyi modern bir dokunuşla harmanlarken öykülerine edebi bir tat katmayı ihmal etmeyen Gencoy Sümer, bu kitabında gizem ve suç tutkunla... (devamı)
0 Yorum
Model Cinayetleri
(Sarmal - 2024)
Model Cinayetleri
İlk kurşun sol gözümden girip şakağımla birlikle uçup gitti. Bir diğeri kafatasımı ikiye böldü. O, karikatürlerde beyni açılan tiplerin çizimini an... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Huzursuz Cinayetler
(Sarmal - 2024)
Huzursuz Cinayetler
Yeldeğirmeni’nde fırıncılık yapan Nubar Usta, sokak çocuklarının adeta babası gibidir; onlara fırınını ardına kadar açar, yedirir, içirir, giydirir... (devamı)
0 Yorum
Baskerville’lerin Köpeği (The Hound of the Baskervilles (1902))
"Sir Charles'ın öldüğü gece, cesedi bulan uşak Barrymore, seyis Perkins'i atla bana gönderdi, henüz yatmamış olduğum için bir saat içinde Baskervil... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Kesik Baş
(İthaki - 2024)
Kesik Baş
İki Hödüğün Seyahati, Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın kimi güldürücü, kimi hüzünlendirici on bir öyküsünü içeriyor. Yazar bu öykülerde yine, yüzyıl başın... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölüm Odası
(Alfa - 2024)
Ölüm Odası (The Killing Room (2008))
Peter May’in Çin’de geçen heyecan verici romanı Ölüm Odası, Pekinli dedektif Li Yan ve Amerikalı patolog Margaret Campbell’ı üçüncü kez bir araya g... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Sokağın Anahtarları
(Büyükada - 2015)
Sokağın Anahtarları (The Keys to the Street (1996))
Kemik iliğini vererek hayat kurtaran ve böylece yaşamı değişen Mary Jago, Regent's Park çevresi sakinleri, parkta yaşayan ve teker teker korkunç ci... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gizemli Sular
(Arkadya - 2017)
Gizemli Sular (The Dark Tide (2008))
Yatırım fonu yöneticisi Charles Friedman, bir sabah işe giderken bindiği trenin havaya uçmasıyla hayatını kaybeder. Karısı Karen onun ölümüyle başa... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kafes
(Arkadya - 2018)
Kafes ( Don't Look Twice (2009))
Parmaklıklarının arasının geniş olması yalanlarla örülü bir kafeste olduğunuz gerçeğini değiştirmez.Sıradan gibi görünen bir sabah, benzinciye açıl... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kupa Valesi
(Arkadya - 2017)
Kupa Valesi (Eyes Wide Open (2011))
Kupa Valesi'ni bilir misin, doktor? Bilsen iyi edersin. Morro Körfezi uçurumunda cesedi bulunan genç bir çocuk... Ölümünün ardında yatan korkunç bi... (devamı)
0 Yorum
more_vert
15 Saniye
(Arkadya - 2014)
15 Saniye (15 Seconds (2012))
Bütün hayatını elinden alması için 15 saniye yeterdi. Ancak ölüm kadar basit bir sonun peşinde değildi. Peşinde olduğu, hayatından çok daha fazlası... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Çinli Papağan
(Dorlion - 2024)
Çinli Papağan (The Chinese Parrot (1926))
Honolulu, Hawaii'den detektif Charlie Chan'ın 2. macerası. (devamı)
0 Yorum
Ceymis Peen’in Zaferi
(devamı)
0 Yorum
more_vert
Aklımdaki Cinayetler
(Aysima - 2024)
Aklımdaki Cinayetler
Polisiye edebiyatına unutulmayacak hikâyeler armağan eden Funda Menekşe, kendine özgü enteresan bir yeteneğe sahip: Kalemiyle sizi hafif yağmurlu, ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kar Fırtınası
(Müptela - 2024)
Kar Fırtınası
Medyanın tamamen iktidarın eline geçmesiyle işsiz kalan gazeteci Rüya Keskin ve editörlüğünü yapmayı kabul ettiği kitabın gizemli yazarı…   İzmir... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Karanlık
(Doğan - 2024)
Karanlık (Dimma (2018))
Genç bir Rus kadının cesedi İzlanda sahiline vurur. Üstünkörü bir soruşturmanın ardından bunun bir intihar vakası olduğuna hükmedilir ve dava dosya... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Honcin Cinayetleri
(İthaki - 2024)
Honcin Cinayetleri (Honjin Satsujin Jiken (1946))
Edogawa Rampo’nun çağdaşı olan ve sık sık onunla karşılaştırılan Seişi Yokomizo, Japon polisiyesinin en önemli yazarlarından. 1948 yılından beri ve... (devamı)
0 Yorum
Ekmek,Eğitim, Özgürlük (Ψωμί, Παιδεία, Ελευθερία (2012))
Petros Markaris, Ekmek, Eğitim, Özgürlük’te Yunanistan’ın yakın geçmişini hallaç pamuğu gibi atıyor ve pek çok pislik gün yüzüne çıkıyor. Bugünün s... (devamı)

menu