menu

Sokratis ve Kilise Sokağı'nın Sırları
Orjinal Adı:
-
Yazar:
Yayınevi:
Yayın Tarihi:
Çevirmen:
-
Grafik Tasarım:
-
Karakterler:
-
Sizin Puanınız:

Duvara bir idam ilmeğinin gölgeleri aksetmişti. Kocası, kollarını kavuşturmuş, ona bakıyordu. Genç kadının içini dehşet sardı, kocasının çıldırdığını düşündü. Geriye birkaç adım attı. Gözleri deli deli bakıyordu. Yüzü gölgelenmişti. Korku her yanını sarmıştı. Gözleri ilmek ile kocası arasında gidip geliyordu. Zaharias, elini uzatınca biraz daha geri çekildi. Simasında bazen tebessüm, bazen de ürkütücü ifadeler oluşuyordu. Afroditi, arkasına dönüp panik içinde bodrumdan çıktı, can havliyle merdivene atıldı. Kocasının durmasını buyuran sert sesi kulaklarında uğuldayarak yankılanıyor, yaşadığı karabasanı daha da şiddetlendiriyordu. Ayak sesleri yaklaştı, Zaharias’ın eli onu eteğinden kavrayıp çekti. Bir anda dengesini yitirdi ve düştü...

Detektif Sokratis, yeni macerasında geçmişin izlerini takip ederek bir başka cinayetin peşine düşüyor. Tiyatro sahnelerinden karaborsaya, Antik Mısır Uygarlığı’ndan Hetairalara kadar uzanan bu gizem dolu macerada Detektif Sokratis’e eşlik etmeye hazır mısınız?..

Oğlak Yayınları, polisiye edebiyatın usta yazarı Suphi Varım’ın, “Detektif Sokratis Polisiyeleri”nin dokuzuncu kitabı, Sokratis ve Kilise Sokağı’nın Sırları’nı Maceraperest Kitaplar arasında yayımlamaktan gurur duyar.
Yorum yaz
mode_edit