menu

Cam Tabut Cinayetleri
Orjinal Adı:
-
Yazar:
Yayınevi:
Fa
Yayın Tarihi:
Çevirmen:
-
Grafik Tasarım:
-
Karakterler:
-
Sizin Puanınız:

HER ŞEY BAŞLADIĞI YERDE SON BULACAK…
Pembe Panter cinayetleri sonrası gösterdiği üstün performansla Cinayet Büroya geri dönen Pınar, hiç bilmediği bir evde; elinde altıpatları, yanında bir cesetle gözlerini açar. Hafızasındaki boşluklar yüzünden olan biteni hatırlamayan Pınar, katil mi kurban mı olduğuna kendini ikna etmek için tüm sınırları zorlamaya kararlıdır.
Naz’ın birkaç ay önce yaşadığı olay, psikolojisinde derin yaralar açmış, hayata adapte olması zorlaşmıştır. Naz’ın yokluğu Hakan’ı da etkilemiş, işine olan dikkatini azaltmıştır. Bu durum ekibe, yeni isimlerin dâhil olmasını zorunlu kılmıştır. Olumsuzluklar devam ederken gelen bir cinayet ihbarı, Cinayet Büroda bomba etkisi yaratır. Kurbanlarını parçalara ayırıp özenle cam tabuta yerleştiren psikopat seri katil, cesetlere bıraktığı imza dolayısıyla Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalına işaret etmektedir.
Üzerindeki baskı gittikçe artan Komiser Pınar, bir yandan kendi olayıyla uğraşırken diğer yandan da yeni ekibiyle bu cinayetleri çözmek için üstün çaba göstermektedir. Tabii Vaiz’in yardımını da unutmamak gerekir, evreninizi yaratır ya da yıkarsınız.”
Yorum yaz
mode_edit