menu

Gümüş Kurt
Orjinal Adı:
-
Yazar:
Yayınevi:
Yayın Tarihi:
Çevirmen:
Grafik Tasarım:
-
Karakterler:
-
Sizin Puanınız:

Ryker intikam almak istiyor ve bir şekilde istediğini elde edecek…

Gerçek aşkı Lisa’nın ölümüyle hâlâ acı çeken James Ryker, intikam arzusuyla yola koyulmuştur ve sevdiği kadına bunu yapanları bulmak için nereye olursa gidecektir. Sorumluları eline geçirmeden asla huzura eremeyecektir. Hayatı büyük bir tehlikeye girmiş olsa da Mexico City’de arzu ettiği kadar başarılı olamamıştır.

Peşine düştüğü iz, onu Meksika’nın Karayip kıyılarından, bir daha asla geri dönmeyeceğini düşündüğü ülkeye, doğduğu yer olan İngiltere’ye götürür. Ancak orada da umduğundan çok daha fazlasıyla karşılaşır. Eski mesai arkadaşlarının görev yaptığı gizli istihbarat örgütüne düzenlenen saldırı, yakın geçmişindeki birçok olayın Gümüş Kurt’la bağlantılı olduğunu ortaya koyar.

İyi ama kimdir bu gizemli Gümüş Kurt? Niçin sadece Ryker’ı değil, aynı zamanda istihbarat örgütündeki en yakın müttefiklerini de ortadan kaldırmaya çalışmaktadır?

Bu ölümcül kedi fare oyununda herkes potansiyel düşmandır. Tekmeler, yumruklar ve kurşunlar havada uçuşmaya başladığında, hiç kimse güvende değildir. Ryker’ın yapması gereken şeyse çok basittir: Öldürmek istediği son adamla karşılaşana dek, tek parça hâlinde kalabilmelidir!

(Tanıtım Bülteninden)Yorumlar


October 08, 2019 10:43

Serinin tamamını okudum ve genel olarak beğendim. bence en güzeli 3. kitap olmuş. bu kitapta 2. kitapta Ryker'ın sevgilisi Lisa'yı aramasıyla başlayan olaylar bir neticeye kavuşuyor. Lisa'nın kaçırılması Ryker'ın geçmişindeki bazı olaylarla bağlantılandırılmış ve gerçekçi bir temele oturtulmuş. bu kitapta her şeyin mantıklı bir şekilde açıklandığını söyleyebiliriz. ama bunun dışında yazarın 3.kitapta daha da ustalaştığı fark ediliyor. istihbarat servisinin binasının bombalanmasının anlatıldığı yerler oldukça ustaca yazılmış. ayrıca beklemediğimiz ölümlerle karşılaşıp şok oluyoruz. 2. kitapta Ryker "Benimle başlayan bir hikaye asla iyi bitmez" diyordu. bu söz karakterimizin nasıl birisi olduğunu da iyi anlatıyor. James Ryker serisi espiyanoj (casusluk) romanı türünde kitaplar ve bence bu türün günümüzdeki iyi bir örneği.


Yorum yaz
mode_edit