Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

2019 Yılında Basılmış Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Sokakta Siren Sesleri
(Dipnot - 2019)
Sokakta Siren Sesleri (I Hear the Sirens in the Street)
1982. Kuzey İrlanda’da düşük yoğunluklu iç savaş on dördüncü yılında. Evine düzenlenen baskından yaralı kurtulan Dedektif Sean Duffy müfettiş rütb... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Altı Çarpı İki (Inland(2017))
Stockholm Polis Teşkilatı’ndan Komiser Desiré Rosenkvist öldürülmek üzere olan bir kadından mektup alır. Mektubu yazan kişi geçmişte işlenen bir ci... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Paket
(Pegasus - 2019)
Paket
Postacısı ondan evde bulamadığı komşusuna gelen bir paketi teslim almasını rica etti. Daha önce adını hiç duymadığı bir komşuydu bu. Üstelik yıllar... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Nuray Atacık
(Oğlak - 2019)
Nuray Atacık (Bukalemun)
“Adım Yeşim Yıldız... Ben suçsuzum. Sadece kaderimin sonucunu yaşıyorum. Asıl suçlu kendini biliyor. Senin...can aldığın yerdeyim. Gelip beni kurta... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölümün Kimyası
(Yabancı - 2019)
Ölümün Kimyası (The Chemistry of Death (2006))
Adli tıp uzmanı David Hunter kendisini mahvoluşun eşiğine getiren bir trajedinin üstüne eski hayatını terk edeli üç yıl olmuştur. Norfolk’un ücra b... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Kemiklerin Şifresi
(Yabancı - 2019)
Kemiklerin Şifresi (Written in Bone (2007))
İskoçya'nın uzak Hebrid adalarından biri olan Runa'da, adli antropolog Dr. David Hunter'ı tüyler ürperten bir keşif beklemektedir.Neredeyse tamamen... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölülerin Fısıltısı
(Yabancı - 2019)
Ölülerin Fısıltısı (Whispers of the Dead (2009))
Adli antropolog Dr. David Hunter, "ceset çiftliği" olarak anılan bir araştırma merkezinde çalışmak için ABD'ye gittiğinde, kendisini bekleyen kâbus... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Mezarın Çağrısı
(Yabancı - 2019)
Mezarın Çağrısı (The Calling of the Grave (2010))
İlk bakışta önemsiz bir şeye benzetebilirdiniz, taş olabilirdi veya budaklı bir kök, ta ki daha yakından bakana kadar. Islak topraktan kısmen dışar... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Komiser Paşa
(Kitapkurdu - 2019)
Komiser Paşa (Kommissar Pascha)
Münihli dönerci iş adamı Süleyman Güzeloğlu’nun 24 yaşındaki kızı Gül İstanbullu iş adamı Furat Fırıncı’nın oğluyla evlenmek üzere gün saymaktad... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Diş İzleri
(Alfa - 2019)
Diş İzleri (Tooth and Nail (1992))
Dedektif John Rebus, bu kez kendi topraklarından uzakta, Londra’da. Çünkü kurbanlarını ısıran ve bıçaklayarak öldüren bir “Kurtadam” geceleri Londr... (devamı)
0 Yorum
Son Düşüş
(Altın - 2019)
Son Düşüş
ABD başkanlık seçimlerinin en güçlü adayı olan Başkan Yardımcısı Benjamin Lombard’ın kızı Suzanne, bir sabah ardında hiç iz bırakmadan ortadan kayb... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kardaki Kız
(Doğan - 2019)
Kardaki Kız ( Girl in Snow(2017))
Lucinda'ya ne oldu? Belki geceleri evden çıkıp onu gözetleyen Cameron’ın bir fikri vardır. Belki gizliden gizliye Lucinda’yı kıskanan Jad... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Ölüler Diyarı
(Doğan - 2019)
Ölüler Diyarı (La terre des morts(2018))
Cinayet büro amiri Stéphane Corso, bir dizi striptizci cinayetini araştırmakla görevlendirildiğinde, ne peşinde olduğu katilin karmaşık ruh halinin... (devamı)

menu