menu

Ruhlar Mahkemesi
Orjinal Adı:
Il tribunale delle anime
Yazar:
Yayınevi:
Yayın Tarihi:
Çevirmen:
Grafik Tasarım:
-
Karakterler:
-
Sizin Puanınız:

Seni arıyordu. Seni buldu. 
Sen doğru kişisin. 
Artık seni öldürebilir. 


 Genç bir doktor olan Monica acil bir çağrı üzerine gittikleri evde kalp krizi geçirmekte olan adama müdahale eder. Fakat adamın göğsünde "Öldür Beni" yazan bir dövme vardır. Hemen arkasında ise yerde kırmızı bir paten bulunuyordur. Üstelik bu patenler Monica'nın yıllar önce cani bir seri katil tarafından öldürülen ikizine aittir ve yerde yatan bu adam da o caninin ta kendisidir. 

Gerçekler gün gibi ortada olsa da kötülüğü ancak gözleri zifirî karanlığa alışanlar görebilir. 

Roma: Şiddetli bir yağmurun Roma'yı esir aldığı bir gün genç bir kız ortadan kaybolur. Clemente ve Marcus isminde gizemli iki adam sıra dışı bir şekilde kaybolan kızı kendi yöntemleriyle aramaya başlarlar. Clemente'nin görevi yol göstermektir. Marcus'unki ise detaylardaki kötülüğü görmek ve kusursuz görünen cinayetleri çözmektir. 

Milano: Olay yeri fotoğrafçısı olarak çalışan Sandra kocasının ölümünün ardından ona bıraktığı ipuçlarını takip etmeye karar verir. Bu ipuçları onu Marcus'a götürür. Hiçbir ortak noktaları yokmuş gibi görünse de araştırmayı birlikte yapmaya başlarlar ama bu onları tahmin bile edemeyecekleri kötülüklerle karşı karşıya bırakır. Üstelik ölümlerin de bir sonu gelmemektedir. 
Yorum yaz
mode_edit