menu

Önceki Gece
Orjinal Adı:
The Night Before (2019)
Yazar:
Yayınevi:
Yayın Tarihi:
Çevirmen:
Grafik Tasarım:
-
Karakterler:
-
Sizin Puanınız:

İlk Randevular Ölümcül Olabİlİr

Laura Lochner’ın özel hayatı hiç parlak değildi. Bir anda ve delicesine âşık olur, her seferinde de yanlış adamı seçerdi. Son ilişkisinin ardından hayatını bir çırpıda silip atarak çocukluğunun geçtiği sokağa dönmüş ve kız kardeşinin evine sığınmıştı. Her ne kadar umutsuz görünse de internetteki çöpçatanlık sitelerinden birinde tanıştığı bir adamla şansını denemeye kararlıydı.

Rosie Ferro ömrünü kardeşi için endişelenerek geçirmişti. Korkusuz ama kırılgan Laura duygusal olarak hep sınırlarda gezmiş, Rosie de onu tutabilmek için hep orada olmuştu. Kardeşinin, peşinde gizemlerle eve dönüşü, Rosie’nin kocası ve küçük oğluyla kurduğu huzurlu yaşama gölge düşürmüştü – Laura’nın kör randevusu için evden çıkmasıyla birlikte gitgide büyüyen ve koyulaşan bir gölge.

Laura ertesi sabah eve dönmeyince Rosie’nin aklına doluşan, yalnızca en kötü ihtimallerdi. Telefonuna ulaşılamayan Laura, buluşacağı adamla ilgili de hiçbir bilgi vermemişti. Rosie kardeşini bulmak için çaresiz bir arayışa girişirken tek korkusu adamın ona neler yapmış olabileceği değildi. Laura’nın adama yapabileceklerinden de korkuyordu…
Yorum yaz
mode_edit