menu

CSI Kanıt Peşinde: Soğuk Yanık
Orjinal Adı:
CSI: Cold Burn
Yazar:
Yayınevi:
Yayın Tarihi:
Çevirmen:
Grafik Tasarım:
-
Karakterler:
-
Sizin Puanınız:

Uzak. Sakin. Pitoresk... Mumford Dağı Oteli'nin broşürlerinde yazan tanımı budur. Ama o yıl otel, adli bilim araştırmaları için prestijli bir konferansa ev sahipliği yapar ve organizatörler CSl'ın başındaki Gil Grissom'a reddedemeyeceği bir teklif sunarlar. Grissom, sorumluluğu yetenekli Catherine Willows'a bırakarak kendisine katılan araştırmacı Sara Sidle ile doğuya yönelir. Ama o ve Sara kendilerini kısa sürede tanıdık olayların içinde bulurlar; Las Vegas'ta kalan Catherine, Warrick Brown ve Nick Stokes da kentte çıkan sorunları çözmeye çalışmaktadır.
(Arka Kapak)Yorumlar


Okuyun
May 22, 2006 13:03

Grissom ve Sara Mumford Dağı Oteli'nde yapılacak olan Adli bilim araştırmaları ile ilgili konferansa gidiyorlar. Otelin etrafında yürüyüşe çıktıklarında silah sesleri duyuyorlar ve bir süre sonrada yanmakta olan ceseti buluyorlar.Hava kar yağışlı ceseti ve cinayet alanındaki ipuçlarını korumak ve ipuçlarını karın altından tekrar çıkartmak için farklı teknikler uyguluyorlar. Onlara Saskatchewan'dan gelen suç bilimi uzmanı Gordon Maher de yardımcı oluyor. Maher tüm kariyeri boyunca kış ortasında suç mahalleri üzerinde çalışmış.Delillerin nasıl korunacağını ve nasıl ortaya çıkartılacağını biliyor.
Ekibin geri kalanı parkta bulunan bir cesedi araştırıyor.
Kitabı Çifte Cinayet'den daha çok beğendim.


süper
August 23, 2006 22:02

Bir çırpıda okunup bitiyor,sizi sanki o karla kaplı alanda Grissom'un hemen arkasında olanları izletiyormuş hissi uyandırıyor.Hiç yavaşlamıyor ,sizi sürekli meraklandırıyor.


Cold Burn
August 29, 2006 11:29

Ben de bu kitabı çifte cinayetten daha çok beğendim. ÖZellikle anlatım daha gerçekçi olmuş ve görsel öğeler daha çok kullanılarak olaylara daha çok aşina olmamız sağlanmış.Grissom ve Sara konferans için gittikleri bir dağ otelinde cinayetin ta kendisi ile karşılaşır ve bu olay üzerine yoğunlaşırken ekibin geri kalanı da parkta bulunan bir kadının katilini araştırıyor.Keyifle okunan bir polisiye.Dizinin müptelaları kaçırmasın.


Yorum yaz
mode_edit