Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Erko Yayınevinin Tüm Kitapları
0.0 Puan -
1 Yorum
8 Yalnız Kadın
(devamı)
0 Yorum
Agnes Hatice Kemahlıoğlunun Aşkı
(devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Boğazın Altınları (Bosphorusgold (2005))
Almanya'nın en önemli polisiye yazarı Jürgen Ebertowski'yi Erko Yayıncılık dilimize kazandırıyor. Bu güçlü yazarın diğer eserleri de yayınlanmaya d... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Benim Güzel Katillerim
Myke Hammer serisinin ikinci kitabı, Erko Yayıncılık tarafından her zaman kolayca okunabilecek formatta okuyucuya sunuluyor. Myke bu macerasında Ar... (devamı)
0 Yorum
Tarihteki En Şeytan Kadınlar
Ünlü biyografi yazarı Shelley Klein'dan, şöhretlerini işledikleri suçlarla tarihin sayfalarını lekelemelerine borçlu olan on beş kadının, baba kati... (devamı)
0 Yorum
more_vert
İkiz Tanrıçalar
(Erko - 2006)
İkiz Tanrıçalar
Mike Hammer bütün dünyada tanınan çok özel bir dedektif. Öyle ki çeşitli ülkelerde benzer isimlerle onun maceralarını örnek alan çeşitli dedektif r... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Zirvede Savaşanlar
(Erko - 2005)
Zirvede Savaşanlar (First Among Equals (1984))
Jeffrey Archer'ın en çok satan "bestseller"lerinden biri. Birbirinden farklı dört gencin politik ihtiraslarıyla dolu yaşamı. Hem amaçlarına ula... (devamı)
0 Yorum
Antalya Bağlantısı (Kelim-Connection (1998))
"Mercedes birdenbire fren yaptı ve bir sağa, sonra birden sola geçti. Direksiyonu kırdım. Çok geç. Tır'ın arka lastiği Saab'ı bir tenis topu gibi k... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Berlin'de Yakuza
(Erko - 2006)
Berlin'de Yakuza (Berlin-Oranienplatz (1997))
Batı ve Doğu Almanya'nın birleşmesinden hemen sonra Japon Yakuza'nın Berlin'e yerleşme planları... Aikido öğretmeni ve Japonya spesiyalisti Andi H... (devamı)
0 Yorum
Berlin Çarmıhının Esrarı (The Berlin Cross)
New York'lu işsiz ve fakir özel dedektif John Docker'ın unutmak istediği bir geçmişi vardır. Bu yüzden sağduyusuna aykırı olsa bile 1948'de Ruslar'... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Domuz Adası
(Erko - 2007)
Domuz Adası (Pig Island (2006))
"Yolun birkaç metre yukarısında, kalbim kafatasımın içinde güm güm atarak, aniden durakladım. Ay, meydan boyunca uçuşan yaprakların gölgesini ortay... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Silinen Geçmiş
(Erko - 2007)
Silinen Geçmiş (Country of Origin (2005))
Lisa Countryman, Berkeley Üniversitesinde antropoloji öğrencisidir. Kendisini evlat edinen ebeveynleri trafik kazasında ölünce, gerçek anne ve baba... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kupa Arabası Cinayeti (The Mystery of a Hansom Cab (1886))
1800’lerde yazılmış ilk gerçek polisiye Gerçek anlamda dedektiflik romanlarının ilk yaratıcısı Fergus Hume, romanındaki karakterler ve şüpheliler ... (devamı)
0 Yorum
Holmes İstanbul’da / Kanlı Elmaslar
"Beklediğimin tersine, parodi olduğunu hiç gizlemeyen Myke Hammer maceralarında KURT ALDEER ölçüyü hiç kaçırmıyor. 50'lerin bu ünlü dedektifini 200... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Tablonun Esrarı
(Erko - 2007)
Tablonun Esrarı (Esbeck und Mondrian (1997))
Aikido tutkunu Klaus Esbeck dünyanın çeşitli yerlerini dolaştıktan sonra Japonya’da tercümanlığa başlar. Ama orada kendini cinayete kadar uzanan bi... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Diri Diri Mezarda
(Erko - 2007)
Diri Diri Mezarda (Entombed (2005))
"Edgar Allan Poe'nun Tales of the Grotesque and Arabesque (Garip ve Arabesk Hikâyeler) isimli kitabını ergenlik çağında okumuş olmam, hayal gücümün... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Hotel Adlon
(Erko - 2007)
Hotel Adlon (Der Roman Des Hotel Adlon (2007))
"Kimse söndürmeyi başaramadı. 'Yangın var! Yangın var!' çığlıklarını duyanlar dışarı fırladılar... Korkunç olayın ortasında sinyal sesleri duyuldu,... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Rüzgarın Çığlığı (The Wailing Wind (2002))
"Joe Leaphorn and Jim Chee" serisinin 9. kitabı. Memur Bernadette Manuelito'ya göre, kamyonetin ön koltuğunda kıvrılmış yatan adam, içkiyi fazla... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Aikido Hızı
(Erko - 2009)
Aikido Hızı (Aikido Speed (2001))
Aikido Hızı Jürgen Ebertowski'nin en iyi romanlarından biri… Ebertowski'nin romanları genelde çeşitli ülkelerde geçer. Çok defa da Türkiye ve Japo... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Tedavi
(Erko - 2009)
Tedavi (The Treatment (2001))
TEDAVİ, bizi dehşete düşüren, şok etkisi yapan, çarpıcı, hayal gücümüzün karanlık, hassas noktalarına dokunan sürükleyici bir gerilim romanı... Çoc... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ejderha Adam
(Erko - 2009)
Ejderha Adam (The Dragon Man (1999))
ALMAN CİNAYET ROMANI ÖDÜLLÜ polisiye... 'Bu kadar kolaydı. Birden ilham gelmişti. O ilk olan, geçen haftaki, kadın onu hiç zorlamamıştı. Sarhoş,... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Saklanacak Bir Yer
(Erko - 2010)
Saklanacak Bir Yer (A Place of Hiding (2003))
Çok satan romanların yazarı Elizabeth George, bugüne dek yarattığı en zorlayıcı gizem romanıyla birlikte, insan ilişkilerinin en karanlık manzarala... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Tanık Olmadan
(Erko - 2010)
Tanık Olmadan ( With No One as Witness (2005))
Büyüleyici ve sürükleyici gerilim söz konusu olduğunda, New York Times’ın çok satan yazarı Elizabeth George her zaman bunun hakkını verir. Wall Str... (devamı)
0 Yorum
Eibeck Dosyası - Operasyon Kartopu
Alman polisiye yazarı Jürgen Ebertowski'den yeni bir polisiye roman. Roman küçük bir Alman kasabası olan Einbeck'te geçiyor. Japon mafyası olan Yak... (devamı)

menu