Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Yeni Eklenen Kitaplar
5.7 Puan -
11 Yorum
more_vert
Riga’nın Köpekleri
(Ayrıksı - 2021)
Riga’nın Köpekleri (Hundarna i Riga (1992))
Yıl 1991. İsveç'te kış mevsimi. Dedektif Kurt Wallander ve ekibine kimliği belirsiz birinden bir ihbar gelir. Birkaç gün sonra da bir cankurtaran s... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Korkuya Yer Yok
(Martı - 2014)
Korkuya Yer Yok (Fear Nothing (2014))
“Acıyı ve korkuyu kontrol edebilirsin, ama içindeki kötülüğü asla yok edemezsin.” Bir cinayet mahallinde merdivenlerden düşerek yaralanan Dedektif... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Son Yüzleşme
(Martı - 2013)
Son Yüzleşme (Catch Me (2012))
Çocukluğunu hasta annesinin şiddet ve korkunç travmalarına maruz kalarak geçiren ve şimdi genç bir kadın olan Charlie, geçmişini arkasında bırakara... (devamı)
0 Yorum
Millî Cinâyât Koleksiyonu
"Her gün üzerinde gezdiğimiz, yaşadığımız, dolaştığımız İstanbul'un içinde gizli bir memleket vardır ki bu memleketi hiç kimse şimdiye kadar bilm... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Gece Kuşları
(Ötüken - 2021)
Gece Kuşları
Bu esnada Nihad da otobüsün çan kayışını kesiyordu. Çünkü polis şüphe edecek ve otobüsü durdurmak için çan kayışını çekme¬ye mecbur olacaktı. Halbu... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Fakabasmaz Zihni'nin S...
(Ötüken - 2021)
Fakabasmaz Zihni'nin Sergüzeştleri
Yazar Hüseyin Nadir tarafından 1920'lerde yazılan Fakabasmaz Zihni'nin Maceraları ilk kez Porsuk Kültür Yayıncılık tarafından günümüz Türkçesiyle b... (devamı)
0 Yorum
Köpek Öldüren Tüneli
“Uyuyan güzele bakma taş olursun Ardına bakarsan kahraman!” Bu mısralardan ve mektuptan Şinasi henüz kimseye bahsetmemişti. Peder onu gizli bir geç... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Paranoya
(Mendirek - 2021)
Paranoya
Sıradan bir gazeteci olarak hayatına devam eden Rıfat, bir gece eve döndüğünde kanlar içinde bulduğu eşi Zehra'nın katilini bulabilmek için Cinayet... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kiracı
(The Roman - 2021)
Kiracı
Beni kâbus fabrikasının battaniyesine sarınmış insanlar biçimlendirdi. Yokluklarıyla biçimlendirdiler beni. Ama artık biçim veren benim. Ben, bıçak... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Paris'te Uzun Bir Gece
(Nemesis - 2021)
Paris'te Uzun Bir Gece
CWA Uluslararası Hançer Ödülü Sahibi Times, Telegraph ve FT’nin 2019’un en iyi kitapları seçkisi İsrailli bir teknoloji firması yöneticisi, Charl... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Franchise Davası
(Sahi - 2021)
Franchise Davası (The Franchise Affair (1948))
Robert Blair'in canı sıkılıyordu... Yazıhanesinin penceresinden güneşli sokağa bakarak, "Acaba eve gitsem mi?" diye düşündü. Saat henüz dörde gelme... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Katil Avcısı
(Pegasus - 2021)
Katil Avcısı (I Hunt Killers (2012))
YA DÜNYANIN EN KORKUNÇ SERİ KATİLİ BABANIZ OLSAYDI?    Güzel bir gündü.  Güzel bir manzaraydı.  Ceset dışında.      Jazz sevilen bir gençtir... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
Gün Işığı
(Yapı Kredi - 2021)
Gün Işığı (The Light of Day (1962))
(devamı)
0 Yorum
Bir Kadın Bir Cinayet
Gölgeler de yaşlanmaz, gerçekler de! 1977 Mayıs'ı… İstanbul kâbuslar içinde bir cehennemden diğerinegeçmektedir. 1 Mayıs katliamı sonrası şehir ge... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Bir Holmes Meselesi
(Yabancı - 2021)
Bir Holmes Meselesi
Dünya Watson ve Holmes ikilisine hazır mı? Jamie Watson ve Charlotte Holmes, Moriarty tehlikesinden kurtulup sonunda rahata kavuştuklarını düşünüy... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Şelale
(Alfa - 2021)
Şelale (The Falls (2001))
John Rebus 12 Her şey, Edinburg'da kaybolan bir öğrenci olayıyla başlar... Elinde bir önseziden başka hiçbir şey bulunmayan Müfettiş Rebus, amansı... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Tepenin Laneti
(Koridor - 2021)
Tepenin Laneti (On Harrow Hill (2021))
Dave Gurney polisiye/dedektif serisi hız kesmeden devam ediyor!Larchfield’ın en nüfuzlu adamı Angus Russell, Harrow Hill’deki malikânesinde boğazı ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kör Ölüm
(Epsilon - 2021)
Kör Ölüm (Visions in Death (2004))
Nora Roberts’tan The New York Times çoksatan seriler kategorisinde ilk sıraya yerleşen yeni bir roman. Yıl 2059, New York’ta teknoloji ve insanlık ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Zıddı
(Beyaz Fil - 2021)
Zıddı
Sencer, hemen yanı başımızda, her gün karşılaştığımız güçlü kişiliklerle ve hiç düşmeyen temposuyla yine katil peşinde ama bu kez yalnız değil. Kı... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Uzaklardaki Cinayet
(Siyah Beyaz - 2021)
Uzaklardaki Cinayet
Siores adlı gezegende birini öldürmek ve işlenen cinayetten paçayı sıyırmak imkansızdır, bu yüzden bir değil iki cinayet işlendiğinde durum daha da... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Saklı Taneler
(Yeni Yüzyıl - 2021)
Saklı Taneler
Herkes minnettarsa iyilikten ötesi vardır… Avrupa’nın kuzeyinden dünyaya yayılan bir iyilik hareketi… İhtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılan her tür... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Mezun Cinayetleri
(Doğan - 2021)
Mezun Cinayetleri
  İstanbul’un köklü liselerinden birinin aşure gününde, mezunlardan işadamı Murat Karaağaç lise binasının çatısından düşerek ölür. Şüpheli görünen... (devamı)
0 Yorum
Gecenin Kutsal Karanlığı (Dark Sacred Night (2018))
Harry Bosch, Dedektif Renée Ballard ile güçlerini birleştiriyor. Dedektif Renée Ballard, gece vardiyasında eski dosyaları karıştıran bir yabancıyl... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Çingene Gelin
(Epsilon - 2021)
Çingene Gelin
  Kafatası kurtçuklarla dolu bir ceset. Düğünlerine günler kala kan dondurucu bir yöntemle öldürülen iki kız kardeş. Babası Çingene olmasına ra... (devamı)

menu