Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Yeni Eklenen Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Göl Kıyısındaki Ev
(Herdem Kitap - 2018)
Göl Kıyısındaki Ev (Göl Kıyısındaki Ev )
Gencoy Sümer’in Göl Kıyısındaki Ev kitabı on bir gizemli öyküden oluşuyor. Bu kitabı okurken, insan ruhunun karanlık bölgelerinde yapacağınız t... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Aile Sırrı
(Herdem Kitap - 2018)
Aile Sırrı (Aile Sırrı)
Dedektif romanı Feneryolu Cinayetleri’nin yazarı Gencoy Sümer’den yeni bir “katil kim?” polisiyesi: Aile Sırrı. Bu kez olay Londra’da geçiyor. Ded... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Geçmişten Gelen Cellat
(Karina Yayınevi - 2017)
Geçmişten Gelen Cellat (Geçmişten Gelen Cellat)
Yavaş, yavaş bilincinin açıldığını hissediyordu, başından sızan kan sol gözünden aşağıya doğru yüzüne akıyordu. Gayri ihtiyari kımıldamaya çalıştı.... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Katilin Özrü
(Yakın Plan Yayınları - 2017)
Katilin Özrü (Katilin Özrü)
Hava buz gibi… İliklerime kadar üşüyorum. Sanki sekiz yaşındayım ve sanki bugün babamın dayaklarına işkenceyi de eklediği gün. Üzerimde söndürdüğü ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Mina
(Bizim Gezegen - 2018)
Mina
Ben Mina   Günümüz Türkiyesi’nin  iddialı ama sıradan kadınlarından biriyim.   Plazada çalışan, rezidansta oturan, hayalleri olan ama ayakları ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
İntikam Yazı
(Pegasus - 2018)
İntikam Yazı
Kuzular sessizce yok oluyordu fakat  kurtlar yaptıklarının bedelini ödeyecekti.    Viyana. Bazı varlıklı adamlar gizemli kazalara kurban giderek... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölüm Fermanı
(Pegasus - 2018)
Ölüm Fermanı
Viyana’da bir ormanda gece vakti ağaçların arasında beliren bir silüet hayal ürünü gibi görünüyor; bulanık ve silik. Ama oldukça gerçek. Zayıf, per... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Batık Krediler
(Can - 2017)
Batık Krediler (Lixipróthesma Dáneia)
2010 yazı: Yunan hükümetinin bir borç dalgasına kapılıp sürüklendiği sıcak günler… Kriz, devlet güvencesinde olduğunu sanan herkesi vurmuştur... (devamı)
8.7 Puan -
10 Yorum
more_vert
Roger Ackroyd Cinayeti
(Altın - 2018)
Roger Ackroyd Cinayeti (The Murder of Roger Ackroyd (1926))
Kings Abbot köyündeki sakin yaşam bir anda altüst olur. Dul bir kadının şüpheli intiharı asılsız dedikodulara yol açar. Köy, ilk kocasını öldürdüğü... (devamı)
0 Yorum
Akıl Hastanesi / Charlotte Bronte’nin Gizli Maceraları (Bedlam)
Gerçekler üzerine kurulan bir kurgu, hakikatin suretine bürünür. Charlotte Brontë artık Londra edebiyat çevresince tanınan bir yazardır ama ken... (devamı)
0 Yorum
Charlotte Bronte'nin Gizli Maceraları (The Secret Adventures of Charlotte Brontë)
Gerçekler üzerine kurulan bir kurgu, hakikatin suretine bürünür. 19. yüzyılın mihenk taşı yazarlarından Charlotte Brontë’nin ana karakter olduğ... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Yarım Ay
(Doğan - 2017)
Yarım Ay (Yarım Ay)
Rivayet odur ki, şehr-i İstanbul’da gözlerini gökyüzüne çeviren bir delikanlı, hemen oracıkta âşık oluvermiş gümüş ışıklarıyla şehrin üstünü örten ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yağmur Dinecek Kimse B...
(İletişim - 2016)
Yağmur Dinecek Kimse Bilmeyecek (Yağmur Dinecek Kimse Bilmeyecek)
Sarhoş olmasına sarhoştu ama kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyordu benimle. Sevda, güven, yabancılık, aşk, başlangıç, hayal kırıklığı, hatıralar.... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Hayalname
(İletişim - 2014)
Hayalname (Hayalname)
Her gün pek çok şey bekliyordum; gelmek bilmeyen otobüsler, randevusuna geciken sorumsuz arkadaşlar, bir türlü demlenmeyen çay, zamanın yavaşladığı... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Birimiz Yalan Söylüyor
(Yabancı - 2017)
Birimiz Yalan Söylüyor (One of Us Is Lying)
Dikkatlice takip ederseniz, belki bu gizemi çözebilirsiniz. Bir pazartesi öğleden sonra, Bayview Lisesi’nin beş öğrencisi cezaya kaldı. Bronw... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Suçlu Olanlar
(Parola Yayınları - 2018)
Suçlu Olanlar (The Guilty Ones)
DEDEKTİF JACKMAN HAYATININ EN ZOR DAVASIYLA KARŞI KARŞIYA; BU DEFA KURBAN KENDİSİ VE AİLESİ! Dedektif Jackman'ın erkek kardeşinin eşi Sarah, Lo... (devamı)
0 Yorum
Sık Dişini Helası Cinayeti (Sık Dişini Helası Cinayeti)
Kunduz Şinasi, Osmanlı İmparatorluğu'nun Avrupa'ya uyum sürecinde ilk olarak “hafiye” unvanını almış zeki bir polistir. Kadınların dergisi olan Ş... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Moda Cinayetleri
(Oğlak - 2018)
Moda Cinayetleri (Moda Cinayetleri)
Kadıköy, Moda’da işlenen kanlı cinayetler ve cinayetlerin peşinde bir başkomiser... Galip bu kez bir profesörün ölümünün ardındaki gizemi çözmeye ç... (devamı)
0 Yorum
Doktor Ceyda'yı Kim Öldürdü ? (Doktor Ceyda'yı Kim Öldürdü )
Meraklılarının sabırsızlıkla beklediği, Çağatay Yaşmut’un kahramanı Başkomiser Galip; dört romandan sonra şimdi de birbirinden heyecanlı ve sürükle... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Cellat
(Pegasus - 2018)
Cellat
HAYATIN BİR İPİN UCUNDA SALLANIYOR. İPLERİ ELİNDE TUTAN KİM? KUKLA CİNAYETLERİNİN ÜZERİNDEN 18 AY GEÇTİKTEN SONRA BROOKLYN KÖPRÜSÜ’NE ASILMIŞ BİR ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Krem Bahane Cinayet Şahane (Krem Bahane Cinayet Şahane )
Ben basit, sıradan, düz bir ev kadınıydım. Ve hepsinden önce bir anneydim. Düşünmem gereken on beş yaşında bir kızım, sorumlu olduğum bir yengem va... (devamı)
0 Yorum
more_vert
O Sızı Hep Yoklar
(İletişim - 2018)
O Sızı Hep Yoklar (O Sızı Hep Yoklar)
“Sabaha karşı Fetvane Sokak’ta çöpçüler genç bir kadın cesedi bulduğunda şehrin doğusundan başlayan beyazlık daha buraları aydınlatmamış, sokağın k... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Cingöz'ün Esrarı
(Ötüken - 2018)
Cingöz'ün Esrarı (Cingöz'ün Esrarı)
“Nezaketsizliğime hükmetme. Seni böyle kurbanlık koyun gibi bağlamak istemezdim. Ne yapayım ki senin de bana zararların dokundu. Bütün teşkilatımı ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Rom Kokteyli
(Yapı Kredi - 2018)
Rom Kokteyli (Rum Punch)
Havayolu hostesi Jackie Burke, illegal silah satışı yaparak küçük bir servet kazanan Ordell Robbie’nin parasını görev yaptığı uçuşlar sırasında par... (devamı)

menu