Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Yeni Eklenen Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Korkunun Kıskacında
(Altın - 2018)
Korkunun Kıskacında (Her Every Fear)
Tehlike yalnızca zihninin içinde değil, düşündüğünden çok daha yakında… Kate Priddy çocukluğundan beri kaygı bozukluğuyla baş etmeye çalışan bir ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kalbimdeki Gizli Katil
(Altın - 2016)
Kalbimdeki Gizli Katil (The Girl with a Clock for a Heart)
George Foss, kırk yaşına merdiven dayamışken, dünyasındaki renklerin giderek solduğunu hissediyordu: Ona göre, artık delicesine âşık olmayı ya da o... (devamı)
0 Yorum
Öldürmeye Değer Kişiler (The Kind Worth Killing)
Birkaç tane çürük elma Tanrı'nın belirlediği zamandan önce yok olsa ne fark eder... Lily Kintner Heathrow Havalimanı, bekleme salonunun barında ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölümcül Seçim
(Alfa - 2018)
Ölümcül Seçim (Deadly Election (2015))
İS Birinci yüzyılda Roma İmparatorluğu dünyayı, İmparatorluğun kendisini de Domitian yönetirken Flavia Albia ailesinden kısa bir süreliğine de olsa... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Türk Gambiti
(Alfa - 2018)
Türk Gambiti (Turkish Gambit (2004))
Altın Kitaplar, Rusya'nın en çok okunan yazarlarından biri olan Boris Akunin'i Türk okurlarla tanıştırıyor. Akunin'in Türkçede çıkan ilk romanı 'Tü... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Azazel
(Alfa - 2018)
Azazel (The Winter Queen (2003))
Moskova, 1876: Alexander Bahçeleri'nde genç bir adam herkesin gözü önünde açıklanamayan bir nedenden dolayı intihar eder. Son zamanlarda Moskova ve... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Prusya Mavisi
(Alfa - 2018)
Prusya Mavisi (Prussian Blue (2017))
Fransız Rivierası, 1956: Doğu Alman Gizli Polisi Stasi’nin Başkan Yardımcısı, eski Nazi Erich Mielke, Nice’te, farklı isim altında bir otelde çalış... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Laidlaw Soruşturması
(Ayrıntı - 2018)
Laidlaw Soruşturması (A Laidlaw Investigation)
Orijinal hasarlı dedektif Jack Laidlaw ile tanışın. Glasgow Green’de genç bir kadın vahşice öldürülmüş halde bulunduğunda, şehrin karanlığında pusu... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Soğuk Toprak
(Dipnot - 2018)
Soğuk Toprak (The Cold Cold Ground (2012) )
“Kuzey İrlanda. 1980’lerin başı. İrlanda Cumhuriyet Ordusu (IRA) ile İngiliz Devleti arasındaki çatışmanın gene yoğun olduğu bir dönem. Katolik-Pro... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Firar
(Dipnot - 2018)
Firar (L’évasion(2013))
“Sizlere Carlo’nun içine düştüğü tuzağın sadece onu hedeflemediğini, parlamento dışındaki solun, silahlı mücadele yanlısı olalım ya da olmayalım, h... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Antika Titanik
(April - 2018)
Antika Titanik (Antika Titanik)
Parmağını tetikten çek. Namluyu ağzından çıkar. Azrail’in işini, Azrail’e bırak. Derin bir nefes al. Gözlerime bak. Kulaklarını dört aç. Ve b... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Willnot Kasabası
(Ayrıntı - 2018)
Willnot Kasabası (Willnot(2016))
Övgüye değer kariyeri boyunca James Sallis polisiye romanın en incelikli çizilmiş karakterlerinden birkaçını yarattı. Bu karakterlerin hepsi de ins... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kara Kutu
(Limos - 2018)
Kara Kutu (The Black Box (2012))
    20 yıl süren bir davada Harry Bosch, mermiyi son bir suçtan 1992 tarihli bir dosyaya, L.A. isyanları sırasında genç bir kadın fotoğrafçının öld... (devamı)
9.0 Puan -
5 Yorum
more_vert
Şair
(Nemesis - 2018)
Şair (The Poet (1995))
Ölüm, gazeteci Jack McEvoy'un işidir; başkalarının acısını kullanarak yazdığı yazılar ona ün ve para kazandırmıştır. Ancak bu kez, kendisini çok üz... (devamı)
8.1 Puan -
4 Yorum
more_vert
Kara Yankı
(Nemesis - 2017)
Kara Yankı (The Black Echo (1992))
Cinayet Masası dedektifi olarak çalışan Harry Bosch için Mulholland Barajı'nda bulunan ceset sıradan bir vaka değildir. Billy Meadows, yani ceset,... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kerpeten
(Ephesus - 2018)
Kerpeten (Kerpeten)
Polisiyenin usta kalemi Osman Aysu’dan karanlık, tüyler ürpertici bir roman… Niğde’nin köyünden İstanbul'a göç eden Sami, burada kendine önce inşa... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölüm Meleği
(Ephesus - 2018)
Ölüm Meleği (Ölüm Meleği)
İstanbul’un sayılı zenginlerinden birisiniz, milyonlarca insanın hayal bile edemeyeceği bir servet ve şöhrete sahipsiniz... Banka hesaplarınızda to... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kapan
(Ephesus - 2018)
Kapan (Kapan)
Polisiyenin usta kalemi Osman Aysu'dan çarpıcı bir polisiye daha... Memleketin sayılı zenginlerinden Vahap Şanlı, kendisinden yaşça küçük olan, gö... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Fotoğraftaki Kadın (Fotoğraftaki Kadın)
“Dikkatli bir şekilde bir tekneden diğerine sıçradı. Küçük teknenin başına olabildiğince sessiz adımlarla ayak basmaya çalışsa da dengesini bir an ... (devamı)
0 Yorum
Sokratis Ölülerin Peşinde (Sokratis Ölülerin Peşinde)
Detektif Sokratis Polisiyeleri Seçkin kitapçılarda, internet satış noktalarında ve Zambak sokak, 21 Beyoğlu’nda! Cevval Detektif Sokratis bu kez ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sokratis’in Oyunları (Sokratis’in Oyunları)
1900’lü yılların İzmir’inde padişaha karşı ayaklanmak için hazırlık yapan işçiler, ardı ardına işlenen ve aydınlatılmayı bekleyen cinayetler. Olayl... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Siyah Gözlü Sarışın
(Kırmızı Kedi - 2017)
Siyah Gözlü Sarışın (The Black Eyed Blonde )
Bir Philip Marlowe Kitabı “Geri kalan herkesi kolayca aklımdan silebilirdim, ama siyah gözlü sarışın için aynı şeyi söylemem mümkün değildi.” Los... (devamı)
9.0 Puan -
7 Yorum
On Küçük Zenci (Tam Metin) (Ten Little Niggers, Ten Little Indians, And Then There Were None (1939))
Yargıç Wargrave birinci mevki kompartımanda purosunu tüttürerek The Times gazetesinin politika haberlerini dikkatle okuduktan sonra gazeteyi bırakı... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Maestro
(Yabancı - 2018)
Maestro (Maestro )
Gazeteci Viljar Gudmundsson tüyler ürpertici hikâyelere aşinaydı. O yüzden bir gün, bedeli ödenmemiş suçları olan bir kadını öldüreceğini söyleyen ... (devamı)

menu