Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Harf Yayınevinin Tüm Kitapları
0 Yorum
Tavada Cinayet Kokusu Vardı
Varlık içinde ve varlıklılar arasında büyümüştü. Koca bir çiftlikte yaşıyor ve bir giydiğini bir daha giymiyordu, bir moda divası gibi TJ Maxx, Val... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Katil Soğuk Seviyor
Kız on dört yaşındaydı henüz, üç ay önce kaçırılmıştı ve şimdi, nehrin kıyısında bulunan cesedi tanınmaz haldeydi. Ve bu, polisin çözmek zorunda ol... (devamı)
0 Yorum
Primrose Sokağı'ndaki Adam (The Man from Primrose Lane (2012))
Küçük kızları kaçırıp öldüren bir katil, Tuhaf bir şekilde öldürülmüş garip bir adam ve bu tuhaf adamın katilini bulmaya çalışan bir yazar, bir sür... (devamı)
0 Yorum
Resim Bazen Öldürür
Sahtekardı, değerli resimlerin sahtelerini yapıyordu. Bir gün cesedi bulundu. Geride bir yığın resim bırakmıştı. Başka şeyler de. Ve o ... (devamı)
0 Yorum
Sen Kötülüksün (Tu Sei Il Male)
Bir cinayetler dizisi… Yıllarca süren bir soruşturma… Olayları çözmek için deli gibi çalışan soruşturma ekibi, ulaştığı her cevabın arkasında başka... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Bir Cinayet Bin Sır
Bir Cinayet Bin Sır Kitabı Nora Blackbird, bir cinayeti araştırdığını sanmaktadır ama aslında ailece bu cinayet soruşturmasının içinde olduğunu ... (devamı)
0 Yorum
Küçük Kuş Dosyası
Hayattan bezmiş bir Şerif, Ağzı bozuk bir Şerif Yardımcısı, Asabı bozuk bir emekli Şerif, Çok bilmiş bir Amerikan yerlisi... Karşılarında ise k... (devamı)

menu