Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Kariyer Yayınevinin Tüm Kitapları
0 Yorum
more_vert
Korku Avı
(Kariyer - 2005)
Korku Avı (Hunting Fear (2004))
"Korku" serisinin 1. kitabı. Ölüm makinesinin akla hayale gelmeyecek aletler ile işlediği bir seri cinayet olayı ve bu olayın çıkış noktası. Kaç... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Şeytanı Hissediş
(Kariyer - 2005)
Şeytanı Hissediş (Sense of Evil (2003))
"Şeytan" serisinin 3. kitabı. Kurbanlar güzel, başarılı ve sarışındır. Biri bu zeki, kendine güvenen kadınları kandırıp güvenlik sınırlarının dı... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Şeytanın Fısıltısı (Whisper of Evil (2002))
"Şeytan" serisinin 2. kitabı. Birileri küçük Silence şehrinde gizlice dolaşıyordur. Üç kişi bir katilin acımasız intikamının kurbanı olmuştur. Ö... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Korkunun Dehşeti
(Kariyer - 2007)
Korkunun Dehşeti (Chill of Fear (2005))
"Korku" serisinin 2. kitabı. Ta-tam Ta-tam Bu bir ses değil, histi ve bu gri mekanın sükuneti içinde şaşırtıcıydı. Bunu biliyordu. Ta-tam ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Paskalya Adası
(Kariyer - 2004)
Paskalya Adası
Aşkla, ihanetle, tarih ve entellektüel tutkuyla dolu bu sıra dışı kurguda, dünyanın en ücra köşelerinden biri olan Paskalya Adasında birleşen, iki ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kırık Kanatlar
(Kariyer - 2003)
Kırık Kanatlar (Broken Wings (2003))
Farklı dünyalardan üç kızın tek bir ortak yönü vardır. Üçü de çılgın olmak için yaratılmışlardır. Robin... Kızından çok müzik kariyerine yoğunla... (devamı)
0 Yorum
Evden Uzaklara Uçuş (Midnight Flight (2003))
(devamı)
0 Yorum
more_vert
Celeste
(Kariyer - 2004)
Celeste (Celeste (2004))
O, onun aynadaki görüntüsü. Şimdi ayna kırıldı. Celeste ve tek yumurta ikizi olan kardeşi Noble, birbirlerine oldukça yakındırlar. Ta ki feci bir... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kara Kedi
(Kariyer - 2005)
Kara Kedi (Black Cat (2004))
Dul kalmış, ruh takıntısı olan annesinin denetimi altında yalanlarla dolu bir hayat yaşayan Celeste, ölmüş olan ikiz kardeşi Noble'ın kimliğini taş... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Barnabas : Kutsal Ruhun İzi
sta yazar Halil Kanargı’nın muhteşem kurgusu, akıcı üslubuyla soluk soluğa okuyacağınız harika bir gerilim romanı... İki bin yıl önce yazılmış bil... (devamı)

menu