Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Kent Yayınevinin Tüm Kitapları
0 Yorum
Şu Saatte Orada mıydın?
Demek buraya baktın.Ama burası "orası!" değil.Peki söyle o zaman..Şu saatte orada olmak ister miydin?!Evet mi?Peki. Bunu sen istedin..!Şimdi bi... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Kaçak
(Kent - 2014)
Kaçak
“Rüyanızı kontrol edebildiğinizi düşünün. Sonra da, sizin rüyanızı başka birisinin kontrol edebildiğini… Sistemde bir kaçak varsa, nasıl tespit e... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yüzüncü Haber
(Kent - 2015)
Yüzüncü Haber
“Gazetecileri öldürmenin, gazetecileri öldürenleri yakalamaktan daha kolay olduğu bir ülkede, meşhur bir gazetecinin ölümünü araştırmaya başlıyor K... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Tanrı Misafiri
(Kent - 2016)
Tanrı Misafiri
Komiser Tahsin Beşiktaş'ta öldürülen Serra'nın sırrını çözmeye çalışırken kendi geçmişinden bir sırla karşılaşacak. İstanbul'un titreten ayazında,... (devamı)
0 Yorum
Madam Bravo-Harfleri Değiştir
Dur! Hayatının en can sıkıcı olayını hatırlıyor musun? Hatırla! En son ne zaman çıldıracak gibi hissettin? Hisset! En terleticisinden bir kâbu... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Fotoğraftaki Kadın (Fotoğraftaki Kadın)
“Dikkatli bir şekilde bir tekneden diğerine sıçradı. Küçük teknenin başına olabildiğince sessiz adımlarla ayak basmaya çalışsa da dengesini bir an ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölümsüz Cümleler (Ölümsüz Cümleler)
Katil kim?Birbiri ardına öldürülen üç kişi. Üçü de eğitimci….Bu tuhaf cinayetler acaba birbiriyle irtibatlı mı?Dedektifimiz ve yardımcısı olan memu... (devamı)
0 Yorum
Şairleri Ben Öldürmedim (Şairleri Ben Öldürmedim)
Bay B halkın içinden bir insan. Sevgi dolu, iyi niyetle çarpan bir yüreğe sahip. Fakat hayatını bütünüyle zorlaştıran iflah olmaz bir yazma tutkusu... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
İçimde Ölen Biri Var
İlk evliliğim aklıma geldikçe farklı şeyler düşünmeye çalışıyorum. Beceremiyorum.Düğüne geldiğim keten pantolon ve kareli gömleğim, elimde tuttuğum... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Herkesin Düşmanı
(Kent - 2021)
Herkesin Düşmanı
Etrafındaki herkesin, ölümünden çıkarı olan bir iş insanı yatağında ölü bulunur. Herkesin düşmanı öldüğünde, asıl kazanan kim olacaktır? Katil zan... (devamı)

menu