Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Sahi Yayınevinin Tüm Kitapları
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Franchise Davası
(Sahi - 2021)
Franchise Davası (The Franchise Affair (1948))
Robert Blair'in canı sıkılıyordu... Yazıhanesinin penceresinden güneşli sokağa bakarak, "Acaba eve gitsem mi?" diye düşündü. Saat henüz dörde gelme... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Katilin Devası
(Sahi - 2021)
Katilin Devası (Hygiene de L'Assassin (1992))
Soru: Kitaplar savaştan daha zararlı, söz konusu kitapların yazarı da dünyayı savaşla tehdit eden bir devlet başkanından daha tehlikeli olabilir mi... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Bu Kimin Cesedi?
(Sahi - 2021)
Bu Kimin Cesedi? (Whose Body? (1923))
Lord Peter Wimsey serisinin ilk kitabı. O anda Lord Peter'in aklına iki problemin dağınık unsurları geldi. Bir binanın damına düşen bir şeyin hu... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Şüphe Bulutları
(Sahi - 2023)
Şüphe Bulutları (Clouds of Witness (1926))
Dedektif Lord Peter Wimsey kolları sıvar ve katilin peşine düşer... Lord Peter’ın müstakbel eniştesinin cesedi, ayağında terlikleri ve üzerinde ce... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Zamanın Kızı
(Sahi - 2023)
Zamanın Kızı (The Daughter of Time (1951))
Polisiye Yazarları Birliği tarafından tüm zamanların en iyi polisiye kitabı seçilen Zamanın Kızı ilk kez Türkçede! Zamanın Kızı, tarihin yaşanan ge... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kuşkulu Ölüm
(Sahi - 2024)
Kuşkulu Ölüm (Unnatural Death (1927))
Kusursuz cinayet mümkün mü?Agatha Dawson, beklenenden önce hayatını kaybeder. Fakat ortada bir cinayet yoktur.Kanıt da…Gözünden hiçbir şey kaçmayan... (devamı)
0 Yorum
Bir Bebeğin Çığlıkları
Çocuğunuzun hayatı söz konusu olduğunda yapabileceklerinizin sınırı yoktur.Her şey Erin’ın saldırıya uğrayıp evinde baygın düşmesiyle başlar. Uyand... (devamı)

menu