Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Urzeni Yayınevinin Tüm Kitapları
0 Yorum
more_vert
Maya
(Urzeni - 2019)
Maya
Maya odasında uyuyordu. Melek annesindeydi. Şartlar bir maç için çok uygundu diye düşündü Emine. Sinan masada yazıyordu. Emine gitti iç gıdıklayıcı... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Huzursuz Cinayetler
(Urzeni - 2020)
Huzursuz Cinayetler
Yeldeğirmeni’nde fırıncılık yapan Nubar Usta, sokak çocuklarının adeta babası gibidir; onlara fırınını ardına kadar açar, yedirir, içirir, giydirir... (devamı)
0 Yorum
Kuğunun Çığlığı
Sol omzunu koruluğa kırk beş derecelik eğilimle verecek olduğunda kuzey yönüne açılan düz arazi üzerinde Auschwitz 3 nolu kampın en karakteristik s... (devamı)
0 Yorum
Altın Çan-Aslanlı Köşkün Leneti
Atkestaneleri toplayan, gizemli kadın Paris'te iş anlaşması yapmak için bulunan Aslanların Çocuğu namlı sirk yıldızı Genç Türk'e Yardıma ihtiyacım ... (devamı)
0 Yorum
Zebra ile Dans
(Urzeni - 2020)
Zebra ile Dans
Ünlü moda tasarımcısı Raymonde Anna Yves Paris’in kuzey batı kesiminde bir kaç bin metre karelik alana yayılmış iş merkezine Atölye adını vermiştir... (devamı)
0 Yorum
Zebra Tuzağı
(Urzeni - 2019)
Zebra Tuzağı
Merhaba ben, Mehmet Ali Hara. Bana burada sadece Al derler. İnterpol kodum (belki de şapkamın çizgili desenli kurdelesi yüzünden) Zebra: Paris’in... (devamı)
0 Yorum
Agatha Christie'nin Günlüğü
Warner Bros film şirketi. Los Angeles'li bir medyumla bağlantı kurar. Medyumun söylediği: Agatha Christie 'nin İstanbul'a geldiği yıllarda Pera Pal... (devamı)

menu