Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

İlhan Yabantaş Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Sirius Komplosu
(Pegasus - 2010)
Sirius Komplosu (Die Sirius-Verschwörung (2006))
Yalnız değiliz… başkaları da var… Babil şifresi'nin yazarı uwe schomburg'dan kusursuz bir roman İnanılmaz bir komplonun izinde devlet başkanl... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Erebos
(Pegasus - 2011)
Erebos
Bu bir oyun,Seni izliyor,Seninle konuşuyor,Ödüller dağıtıyor,Seni test ediyor,Tehditler savuruyor,Onun tek bir amacı var:Seninle oyun oynamak istiy... (devamı)
0.0 Puan -
2 Yorum
more_vert
Kış Patatesi Köftesi
(Pegasus - 2013)
Kış Patatesi Köftesi (Winterkartoffelknödel (2010))
Disiplinsiz ve miskin bir polis, Ferrari gibi güzel bir kadın. Kış patatesi kadar soluk tenli bir ceset. Taşrada absürtlüklerle dolu bir cinayet va... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Hamur Tatlısı Cinayeti
Franz Eberhofer, Niederkaltenkirchen’in sakinliğine alışmış, ahırdan bozma evini bir şekle sokmuş, Susi’yle ilişkisini yoluna koymuştur. Elbette ha... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Az Pişmiş Kelle
(Pegasus - 2015)
Az Pişmiş Kelle
Taşrada firari bir psikopat katil, Hâkim’in yatağında kanlı bir kelle, Bavyera’dan İtalya’ya Franz’ın peşini bırakmayan gizemler… Yakın zamanda ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kesit
(Pegasus - 2018)
Kesit (Layers (2015))
Dorian evden kaçtığından beri sokakları arşınlamakta, hemen hemen hiçbir sorunla karşılaşmamaktadır. Fakat bir sabah, cinayete kurban gitmiş bir ev... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Hain
(Pegasus - 2017)
Hain (Die Vernichteten (2014))
Güvende olduğunu asla düşünme. Ölüm hiç beklemediğin anda karşına çıkar. Yeraltı şehrine sığınan beş öğrenci... Tek umutları, karanlığa ışık tutaca... (devamı)

menu