Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

İnci Aslıer Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Geçmişten Yankılar (Echi Dal Passato)
Suçlu insanları reddediyoruz. Çünkü içimizdeki en karanlık bölgeyi gösteriyorlar. Herkeste bu vardır: Bir insanın temsil ettiği her şey diğerlerind... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Avcı (Il Cacciatore)
Bir kadın yaralanıyor, izleniyor, ona yetişip sonra da soğukkanlılıkla yakından vuruluyor... Kaçış ve takip korku filmlerindeki gibi, ama özellike ... (devamı)
0 Yorum
Kadın Dedektif Julia - Kesin Ölüm (Morte Assicurate)
Kendini yakalatmak için hep suç mahalline dönen katiller... Bazı suçlular kendilerini yakalatmak için dayanılmaz bir içgüdüsel istek duyarlar. Orta... (devamı)
0 Yorum
Dedektif Julia - Geçmişin Gölgesi (L'ombra del tempo)
Şehrin acımasız sokaklarında fırtına gibi esen bir dedektifin inanılmaz maceraları... Dedektif Julia'ya göre "Kendimizi bir suçluyla özdeşleştirme... (devamı)
0 Yorum
Kırmızı Işıkta Sorgulama (Inchiesta A Luci Rosse)
Genç ve güzel kadın Marion Miller, yüksek dozda eroin verilerek öldürülür. Cesedi Brooklyn Köprüsü'nden aşağı atılır. Katiller polisi şaşırtmak içi... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Diabolik - Kaybolan Ka...
(Gerekli Şeyler - 2009)
Diabolik - Kaybolan Kanlı Yıllar
King'in adasındaki kanlı suçluların arasından kaçan genç Diabolik'in ilk üç dersi: İntikamdan asla vazgeçilmez, ancak berrak bir zihin ve soğukk... (devamı)
0 Yorum
Diabolik 3 - Kan Kırmı...
(Gerekli Şeyler - 2010)
Diabolik 3 - Kan Kırmızı Hazine (Diabolik 3 - Un Tesoro Rosso Sangue)
İtalya'nın en ünlü ve en çok satan çizgi orman dizilerinden Diabolik müthiş nefes kesen maceralarıyla Türkiye'de... Kaliteli bir polisiye çizgi... (devamı)

menu