Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

İpek Demir Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Kader Anı
(Altın - 2006)
Kader Anı (Split Second (2003))
Yaşam göz açıp kapayana dek sonsuza kadar değişebilir... Michelle Maxwell'in Gizli Servis'te gelecek vaat eden işi bir anda paramparça olur. İç... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Av
(Altın - 2004)
Av (Prey (2002))
Nevada Çölü'nde bir grup bilim adamı gizli deneyler yapmaktadır. Ancak korkunç bir hata olur ve bulut şeklinde hareket eden mikro-robot kümesi laba... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Tatlı Yalanlar
(Altın - 2007)
Tatlı Yalanlar (Beautiful Lies (2006))
- Ailenizin, - Adınızın, - Ve tüm yaşamınızın bir yalandan ibaret olduğunu anladığınız an ne yapardınız? Ridley Jones on dakika daha geç uyan... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Hesaplaşma
(Altın - 2004)
Hesaplaşma (Paycheck: And 24 Other Classic Stories (2003))
Elektronik Teknisyeni Jenings, bir sabah uyandığında son iki yılın belleğinden silindiğini fark eder. Yıl 2030'lardır ve dünya birçok teknolojik ge... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kaza Kurşunu
(Altın - 2007)
Kaza Kurşunu (Ricochet (2006))
Dedektif Duncan Hatcher gece yarısı Yargıç Cato Laird'in evine çağrılır. Çünkü yargıcın genç ve güzel karısı Elise hırsızlık yaparken yakaladığı ad... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sis Perdesi
(Altın - 2009)
Sis Perdesi (Smoke Screen (2008))
Ünlü haberci Britt Shelley bir sabah uyandığında eski sevgilisi, herkesin hayranlık duyduğu bir kahraman olan Jay Burgess’in katili olarak aranacağ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Öldürme Tutkusu
(Altın - 2010)
Öldürme Tutkusu (Smash Cut (2009))
Atlantalı ünlü bir işadamı silahlı soygun sırasında kaza kurşunuyla can verince yanlış zamanda, yanlış yerde bulunduğuna karar verilir. Ama maktulü... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Zor Müşteri
(Altın - 2011)
Zor Müşteri (Tough Customer (2010))
Özel dedektif Dodge Hanley, patronuna giderek süresiz izne çıkmak istediğini söyler. Bu beklenmedik isteğin nedeni Houston'dan gelen bir telefondur... (devamı)

menu