Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Ayşen Anadol Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0.0 Puan -
1 Yorum
Gümüş Domuzların Esrarı (The Silver Pigs (1989))
Yer: Roma, Ebedi Şehir. Tarih: Milattan sonra 70-71. Adamımız Didius Falco yakışıklı mı yakışıklı, yoksul mu yoksul, üstelik romantik, mizah duygus... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Tunç Gölgeler
(Kitap - 2005)
Tunç Gölgeler (Shadows in Bronze (1990))
Roma İmparatoru Vespasianus'a karşı düzenlenen komplo açığa çıkarılmıştır ama komplocular ortalıkta kol gezmektedir. Yakışıklı detektifimiz Marcus ... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Kızıl Venüs
(Kitap - 2006)
Kızıl Venüs (Venus in Copper (1991))
Kahramanımız Marcus Didius Falco üçüncü macerasında kızıl saçlı bir dilberin peşinde. Yer: Roma, Ebedi Şehir. Tarih: Milattan sonra 71. Aylardan Ağ... (devamı)
0 Yorum
Suskun Şahit
(Oğlak - 2001)
Suskun Şahit (Silent Witness (1996))
Genç Tony Lord doğduğu evi terk ederek sevgilisinin vahşice öldürülmesinin acı anılarını geride bırakır. Şimdi, yirmi yedi yıl sonra, cinayetle suç... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Nisan Şenliği
(Alfa - 2016)
Nisan Şenliği (The Ides of April (2013))
Marcus Didius Falco ve Helena Justina'nın kızları Flavia Falco, İmparatorluk Roma'sında bilgi toplayıcı olarak çalışmaktadır. Ve babasının sadece e... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Evdeki Düşmanlar
(Alfa - 2017)
Evdeki Düşmanlar (Enemies at Home (2014))
Antik Roma’da kölelerin sayısı özgür vatandaşlardan çok daha fazlaydı. Romalıların en çok korktukları insanlar, ‘evdeki düşmanlar,’ çatılarının alt... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölümcül Seçim
(Alfa - 2018)
Ölümcül Seçim (Deadly Election (2015))
İS Birinci yüzyılda Roma İmparatorluğu dünyayı, İmparatorluğun kendisini de Domitian yönetirken Flavia Albia ailesinden kısa bir süreliğine de olsa... (devamı)

menu