Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Barbaros Bostan Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Kusursuz Kabus
(Artemis - 2007)
Kusursuz Kabus (Perfect Nightmare (2005))
Biri sürekli insanları gözetliyor, plan yapıyor, sapkın arzularını günlüğüne kaydediyor ...ve bir sonraki kurbanının kim olacağını belirliyor. "... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kardeşlik
(Artemis - 2007)
Kardeşlik (Brethren (2006))
Haçlı Seferinden Hemen Önceki Gece... İnanç ve cesaretle hareket eden genç bir şövalye, tarihin akışını geridönüşsüz bir şekilde değiştirebilece... (devamı)
0 Yorum
more_vert
24 Truva Atı
(Artemis - 2007)
24 Truva Atı (24 Trojan Horse (2006))
Dünya gözlerini açmış izliyor. Güçlü bir dünya liderinin, en tanınmış sinema yıldızlarının süslediği ve tüm dünyada canlı yayınlanacak bir töre... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Haçın Şifresi
(Artemis - 2007)
Haçın Şifresi (Sign of the Cross (2006))
Hiçbir sır sonsuza dek sır olarak kalmayacak Bir rahip Hamlet Şatosu'nun gölgesinin vurduğu bir Danimarka kıyısında, İsa'ya benzer şekilde çarmıh... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Hava Kararınca
(Artemis - 2007)
Hava Kararınca (In the Dark of the Night (2006))
Uykusundan uyanan, görünmez, sinsi ve doyumsuz kötülük, sıradan bir ailenin sıradan bir tatilini cehenneme çevirir. Sadece olabilecek en karanlık z... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Dedektif Kurukafa
(Artemis - 2008)
Dedektif Kurukafa (Skulduggery Pleasant (2007))
Meşhur vampir avcısı Buffy, Hayalet Avcıları'yla Dedektif Kurukafa'da buluşuyor. Elinizden bırakamayacaksınız! Stephanie'nin amcası Gordon korku ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Tanrının Kılıcı
(Artemis - 2008)
Tanrının Kılıcı (Sword of God (2007))
“Chris Kuzneski'nin kalemi en az yarattığı sert karakterler kadar güçlü.” -Clive Cussler Hırslı ve genç bir arkeolog, dünyanın en kutsal şehir... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Son Papa
(Artemis - 2008)
Son Papa (La Muerte del Papa (2006))
Papa I. John Paul'ün ölümünün arkasında yatan suikastı› anlatan, dehşet dolu, hızlı tempolu bir gerilim. 29 Eylül 1978'de dünya henüz otuz üç gün... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Dedektif Kurukafa Ateşle Oynama (Skulduggery Pleasant: Playing with Fire (2008))
“Valkyrie Cain ölü bedenine baktı. Soğuktu ve kıpırdamıyordu. Yine de nefes aldığını görmeyi bekledi. Ancak öylece kalakalmıştı işte. Bu beden,... ... (devamı)
0 Yorum
Bir Saniye Sonra
(Artemis - 2009)
Bir Saniye Sonra (One Second After (2009))
Bu dehşet verici apokaliptik romanla medeniyet yepyeni bir karanlık çağ uçurumundan aşağı yuvarlanıyor. Forstchen, Ladin'in suya düşen planlarını k... (devamı)
0 Yorum
Gökmavisi Günahlar
(Artemis - 2010)
Gökmavisi Günahlar (Cerulean Sins (2003))
“Kadın iki bin yaşında bir vampir,” dedi Anita. “Onların amacı, alışkanlığı ve düşüncesi değişmez. Ya da biz öyle sanıyoruz.” Nereden nereye! Bi... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Dexter Karanlıkta
(Artemis - 2011)
Dexter Karanlıkta (Dexter in the Dark (2007))
Polisiye tarihinde dexter gibisi görülmedi. hepimiz ona tutkunuz.ne biçim bir katilsin sen dexter!Kahraman katil Dexter yeni düşmanıyla karşı karşı... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Dedektif Kurukafa Suratsızlar (Skulduggery Pleasant: The Faceless Ones (2009))
Her şeyi çoktan gördünüz! Kötü adamın teki dünyanın sonunu getirmeye niyetli ve Dedektif Kurukafa'yla Valkyrie bu felaketin gerçekleşmesini engelle... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Dedektif Kurukafa Karanlık Günler (Skulduggery Pleasant: Dark Days (2010))
"Valkyrie geçide geri döndü. Rüzgar saçlarını savuruyordu.Bir an bile duraksamadı, kendini o sarı ışığın içine attı."Dedektif Kurukafa gitmiş, para... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Dedektif Kurukafa Ölümcül Sarmal (Skulduggery Pleasant: Mortal Coil (2010))
Siyah dudaklı sarışın kız, Valkyrie'ye döndü. "Biliyoruz..." dedi. "Geleceği gördük. Dünyayı yok edeceksin."Dedektif Kurukafa geri döndü ama büyülü... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Soğuk Granit
(Artemis - 2015)
Soğuk Granit
ABERDEEN’DE KIŞ SOĞUK, KARANLIK VE YAĞIŞLI GEÇECEKTİ. KAR, BÜTÜN ŞEHRİ KAPLASA DA, İŞLENEN KORKUNÇ CİNAYETLERİN KARANLIĞINI ÖRTEMEYECEKTİ. De... (devamı)

menu