Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Begüm Kovulmaz Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0 Yorum
Büyülü Oyuncakçı Dükkanı (The Magic Toyshop (1967))
Anne babalarının ölümü üzerine, aileden dışlanmış Philip Dayı, karısı Margaret ve onun iki erkek kardeşi Francie ve Finn'le birlikte Londra'ya gide... (devamı)
0.0 Puan -
2 Yorum
more_vert
İtiraflar
(Doğan - 2016)
İtiraflar (告白(2008))
İtiraflar, gerçek hayatın atari salonlarında oynanan vahşi oyunlardan çok daha acımasız olduğunun kanıtı. İtiraflar, kara, sessiz, irkiltici, ac... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Zodyak
(Beyaz Baykuş - 2016)
Zodyak
Öyle bir toplum düşünün ki insanlar burçlarına göre sınıflara ayrılmış, statüleri doğuştan belli ve kaderlerini ne yaparlarsa yapsınlar değiştire... (devamı)
0 Yorum
Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum (I'm Thinking of Ending Things(2016))
Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum adsız kadın kahramanın terk etmeyi düşündüğü erkek arkadaşı Jake’le çıktığı araba yolculuğuyla başlıyor ve okuru hiç... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Küçük Bir Rica
(Doğan - 2017)
Küçük Bir Rica (A Simple Favor(2017))
Herkesin sırları vardır. Bu yüzden hiç kimseyi gerçekten tanıyamazsınızya da kimseye güvenemezsiniz. Kendinize bile… Her şey küçük bir ricayla... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Karanlık Madde
(Doğan - 2018)
Karanlık Madde
u Jason Dessen’ın kaçırılmadan önce duyduğu son şeydi. Uyandığında sedyeye bağlanmıştı, etrafı özel kıyafetler giymiş adamlar tarafından çevriliydi... (devamı)
0 Yorum
more_vert
İzci
(Doğan - 2019)
İzci
Onu mutlaka bulacağım Ormanın derinliklerinde bir mağara. Küçük bir kız çocuğu, yere yazdığı ANNE sözcüğünün üzerine kıvrılmış, ağlıyor. Kayıp çoc... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Karanlık Oyun
(The Roman - 2019)
Karanlık Oyun (Dark Game (2018))
Dedektif Kelly Porter bazı insanların yükselmek için neleri göze alabileceğini iyi bilir ancak hakikat ortaya çıktığında risk alanlar için ölümcül ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Derin Korku
(The Roman - 2021)
Derin Korku
Kelly, kendini bataklığa saplanmış gibi hissediyordu, seçenekleri azalıyordu. Zalim bir adamla birlikte bilmediği bir yere gidiyordu ve kimseye hab... (devamı)

menu