Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Derya Engin Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Otuz Dokuz Basamak
(Bilge Kültür Sanat - 2003)
Otuz Dokuz Basamak (The Thirty-Nine Steps (1915))
Gölge 4 Richard Hannay, Londra'daki evine giderken canının çok sıkıldığını hissediyordu. İngiltere'de heyecan verici hiçbir şeyin olmadığını düşün... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yanlış Bir Adım
(Martı - 2013)
Yanlış Bir Adım (One False Move (1998))
Myron Bolitar 5 Sırlarla örtülü bir hayat masumiyetin gölgesine sığınamaz! Anne sevgisinden mahrum büyümüş Brenda, yıllar içinde kendini geliştirm... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Zaman Tükeniyor
(Martı - 2013)
Zaman Tükeniyor (Fade Away (1996))
Myron Bolitar 7 Zaman en ümitsiz, en karanlık anları aydınlatan bir mucizeydi... Bazen geçmişte bıraktığımız olayların hiç beklemediğimiz bir anda... (devamı)
0 Yorum
Her Sokakta Suç Vardı (The Strangler (2007))
1960’ların başında, kaosun ve gizli güçlerin hüküm sürdüğü Boston’da yaşayan Daley Kardeşler için suç, aile mesleğidir. Polis Joe, savcı Michael ve... (devamı)
0 Yorum
more_vert
İhanetin 5 Yüzü
(Martı - 2015)
İhanetin 5 Yüzü (Gone for Good (2002))
Will ve ağabeyi Ken’in hayatı ılık, sakin bir gecede Will’in sevgilisi Julie’nin vahşice öldürülmesiyle altüst olur. Bu cinayetin baş şüphelisi de ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yüksek Gerilim
(Martı - 2016)
Yüksek Gerilim (Live Wire (2011))
Myron Bolitar 10 En iyi polisiye roman yazarlarından biri olduğunu bir kez daha kanıtlayan Harlan Coben, Yüksek Gerilim'de okuru can alıcı bir sor... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Başka Şansın Yok
(Martı - 2016)
Başka Şansın Yok (No Second Chance (2003))
"İlk kurşun göğsüme isabet ettiği an, kızım aklıma geldi." Doktor Marc Seidman göremediği bir saldırgan tarafından vurulduğu gün karısı Monica... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Affet Ama Unutma
(Martı - 2016)
Affet Ama Unutma (Touch & Go (2013))
Acının bir tadı vardır. Önemli olan, tadının size nasıl geldiğidir. Mutluluklarına herkesin gıpta ettiği varlıklı ve saygın bir aile… Kusursuz ve s... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Bana Söz Ver
(Martı - 2020)
Bana Söz Ver (Promise Me (2006))
Myron Bolitar 8 Ölüm sizin yanı başınızda kalır, omzunuza dokunur, adımlarınızı yavaşlatır ve uykularınızı ele geçirir.Her şey Myron'ın iki genç k... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Seni Bulacağım
(Otantik - 2024)
Seni Bulacağım (I Will Find You (2023))
Görmek yeteri kadar sağlam bir kanıt mıdır ölümü kabullenmek için? Anlatılana göre çığlık atmaya başlamışım. Polis beni böyle bulmuştu. Çığlık ata... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Hoşça Kal Demeden
(Martı - 2020)
Hoşça Kal Demeden (Play Dead (1990))
Mükemmel hayat ve ondan daha mükemmel bir suç hikâyesi… Eski süper model ve başarılı iş kadını Laura Ayars ile Celtics takımının yıldız oyuncusu D... (devamı)

menu