Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Derya Engin Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Otuz Dokuz Basamak
(Bilge Kültür Sanat - 2003)
Otuz Dokuz Basamak (The Thirty-Nine Steps (1915))
Richard Hannay, Londra'daki evine giderken canının çok sıkıldığını hissediyordu. İngiltere'de heyecan verici hiçbir şeyin olmadığını düşünüyordu. B... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yanlış Bir Adım
(Martı - 2013)
Yanlış Bir Adım (One False Move (1998))
Myron Bolitar 5 Sırlarla örtülü bir hayat masumiyetin gölgesine sığınamaz! Anne sevgisinden mahrum büyümüş Brenda, yıllar içinde kendini geliştirm... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Zaman Tükeniyor
(Martı - 2013)
Zaman Tükeniyor (Fade Away (1996))
Myron Bolitar 7 Zaman en ümitsiz, en karanlık anları aydınlatan bir mucizeydi... Bazen geçmişte bıraktığımız olayların hiç beklemediğimiz bir anda... (devamı)
0 Yorum
Her Sokakta Suç Vardı (The Strangler (2007))
1960’ların başında, kaosun ve gizli güçlerin hüküm sürdüğü Boston’da yaşayan Daley Kardeşler için suç, aile mesleğidir. Polis Joe, savcı Michael ve... (devamı)
0 Yorum
more_vert
İhanetin 5 Yüzü
(Martı - 2015)
İhanetin 5 Yüzü (Gone for Good (2002))
Will ve ağabeyi Ken’in hayatı ılık, sakin bir gecede Will’in sevgilisi Julie’nin vahşice öldürülmesiyle altüst olur. Bu cinayetin baş şüphelisi de ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yüksek Gerilim
(Martı - 2016)
Yüksek Gerilim (Live Wire (2011))
Myron Bolitar 10 En iyi polisiye roman yazarlarından biri olduğunu bir kez daha kanıtlayan Harlan Coben, Yüksek Gerilim'de okuru can alıcı bir sor... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Başka Şansın Yok
(Martı - 2016)
Başka Şansın Yok (No Second Chance (2003))
"İlk kurşun göğsüme isabet ettiği an, kızım aklıma geldi." Doktor Marc Seidman göremediği bir saldırgan tarafından vurulduğu gün karısı Monica... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Affet Ama Unutma
(Martı - 2016)
Affet Ama Unutma (Touch & Go (2013))
Acının bir tadı vardır. Önemli olan, tadının size nasıl geldiğidir. Mutluluklarına herkesin gıpta ettiği varlıklı ve saygın bir aile… Kusursuz ve s... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Bana Söz Ver
(Martı - 2020)
Bana Söz Ver
Myron Bolitar 8 Ölüm sizin yanı başınızda kalır, omzunuza dokunur, adımlarınızı yavaşlatır ve uykularınızı ele geçirir.Her şey Myron'ın iki genç k... (devamı)

menu