Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Esra Gül Coşkun Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Son On Saniye
(Olimpos - 2012)
Son On Saniye (The Last 10 Seconds (2010))
Üçü de korkunç bir yüzleşmeye doğru dörtnala koşarlarken kesin olan tek bir şey var: hayatta kalabilmek için çok sıkı mücadele etmeleri gerekecek. ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölümün Gizli Yüzü
(Olimpos - 2014)
Ölümün Gizli Yüzü
Davayı hızla çözemezseniz başkalarının da hayatını tehlikeye atarsınız. 750.000 kopyadan fazla satan ve satış rekorları kıran bir kitap fenomeni. A... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Manastır
(Olimpos - 2015)
Manastır
750.000 Kopyadan Fazla Satan ve Satış Rekorları Kıran Bir Kitap Fenomeni... Davayı Hızla Çözmesseniz Başklarının da Hayatını Tehlikeye Atarsın... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kayıp Denklemler
(Olimpos - 2015)
Kayıp Denklemler
İki bin yıldır mühürlü kalmış bİr kİtap tüm sırları çözüyor... İnanç, Tarih, Bilim ve Aşk Hızla İlerleyenbu Aksiyon-Macera Kitabında Çarpışıyor.... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Oyuk İğne
(Olimpos - 2013)
Oyuk İğne (L'Aiguille creuse (1909))
Arsen Lüpen'in en etkili maceralarından biri hiç kuşkusuz Oyuk İğne'nin Esrarı'dır. Bir silah sesi duyulmasının ardından Rubens'in dört adet yağlı ... (devamı)
0 Yorum
Arsen Lüpen Herlock Sholmes'e Karşı
Arsen Lüpen nüktedanlığı, çekiciliği, kibarlığı ve zekasıyla tam bir beyenfedi... Ancak aynı zamanda dünyadaki en usta hırsız.... Lüpen elinizdek... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Olduğun Yerde Kal
(Olimpos - 2018)
Olduğun Yerde Kal (Target (2009))
GÜVENECEK HİÇ KİMSE YOKYazar Rob Fallon, bir gece dışarı çıkıp en yakın arkadaşının sevgilisi Jenny Brakspear ile kendini baş başa bulduğunda, hiçb... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Komplo
(Olimpos - 2016)
Komplo
Casus avcısı ava dönüştüğünde asıl kaçış başlıyor... Charles Jay Tice, ABD için önemli bir ajandır. CIA'in üst düzey Gizli Servisi'nin şefi oldu... (devamı)

menu