Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Mert Süğlün Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0.0 Puan -
1 Yorum
Suçlu Zevkler
(Artemis - 2004)
Suçlu Zevkler (Guilty Pleasures (1993))
"Doğru söylüyordu. Kapıyı kapatıp onu karanlık ve sıcak yolda bıraktım. Ölüleri diriltip yaşayan ölüleri huzura kavuşturuyordum. Eğer motivasyonumu... (devamı)
0 Yorum
Gülen Ceset
(Artemis - 2004)
Gülen Ceset (The Laughing Corpse (1994))
"Zombileri morga götürüp orada üzerinde testler yapmayı denemişlerdi ama küçük parçalar açıp olabilecek en garip yerlerde saklanmaya başlamıştı." ... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
Lanetliler Sirki
(Artemis - 2004)
Lanetliler Sirki (Circus of the Damned (1995))
"Çok korkuyordum; ama neden? Gitmem gerekiyordu ve ne kadar erken gidersem eve o kadar erken dönecektim. Jean-Claude'un işleri kolaylaştırabileceğ... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
Kaçık Kafe
(Artemis - 2004)
Kaçık Kafe (The Lunatic Cafe (1996))
"Lanet olsun, yaşıtlarımdan çıkacak birini bile bulamayan pek çok kadın tanıyordum. Richard'a kadar ben de onlardan birisiydim. Tamam, Jean-Claude ... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Kanlı Kemikler
(Artemis - 2005)
Kanlı Kemikler (Bloody Bones (1996))
"Herkes bana doğru döndü. İki dişi vampir gülümsedi; bu durum hiç hoş değildi. Bana sanki ortasında ne olduğunu merak ettikleri bir parça şekermişi... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
Ölüm Dansı
(Artemis - 2005)
Ölüm Dansı (The Killing Dance (1997))
"Birisi beni öldürmeye çalışıyordu... Bunda yeni bir şey yoktu ama birisi işin uzmanından yardım alıyordu... Neredeyse korkuyor olmayı dileyecekti... (devamı)
0 Yorum
Yanmış Kurban
(Artemis - 2005)
Yanmış Kurban (Burnt Offerings (1998))
Anita Blake bir Vampir Avcısı. İşin aslı o bir canavar avcısı. Gerçi bazen canavarlar da insan ve bazen Anita da kendisinin onlardan biri olduğuna ... (devamı)
0 Yorum
Mavi Ay
(Artemis - 2006)
Mavi Ay (Blue Moon (1998))
Anita: "Richard bir alfa kurtadamdı. Tek ciddi kusuru da buydu. Onu birini yerken gördüğümde ayrıldık." Ne olursa olsun, insan eski nişanlısını ... (devamı)
0 Yorum
Karacamdan Kelebek
(Artemis - 2006)
Karacamdan Kelebek (Obsidian Butterfly (2000))
"Kana bulanmıştım ama kanayan ben değildim, o yüzden de sorun yoktu." Anita'nın akıl hocası Edward, ondan bir iyiliğin karşılığını istiyor, çünk... (devamı)
0 Yorum
Zincirlenmiş Narkissos (Narcissus in Chains (2001))
"Yüzümdeki ifade, belli, onu korkutmuştu. Zira kocaman açılan gözlerinde ve aşağılık yüzünde, dehşete benzer, insani bir an yakaladım.” Ben,... (devamı)

menu