Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Regaip Minareci Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0 Yorum
Salai'nin Yumurtası
(Kırmızı Kedi - 2012)
Salai'nin Yumurtası (L'uovo di Salaì)
itapları Avrupa çapında ses getiren, yazdıkları nedeniyle Vatikan’ın tepkisini çeken ve kitapları artık kendi ülkeleri İtalya’da yayımlanamayan R. ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sadist
(Pegasus - 2014)
Sadist
Her şey beş yaşında bir çocuğun kaçırılmasıyla başladı. O, Meryem Ana’nın hizmetkârı. O, günahkârların avcısı. Agnes Gaudera, yeni bir hayata ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ruh Cambazı
(Pegasus - 2015)
Ruh Cambazı (In Weisser Stille)
Her saniyesi yıllarca sürmüş gibi gelecek. Çaresizlik içinde haykırıp çırpınırken… Kendi ruhunun zincirleriyle öleceksin! Saygın bir aileye mens... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Oyunbaz
(Pegasus - 2014)
Oyunbaz (Darker Wahn (2011))
Hep seni düşünüyorum, yakında sen de beni aklından çıkaramayacaksın… Psikiyatr Jan Forstner bir gün beklenmedik bir anda, kimden geldiği belli o... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Hain Yüreğim
(Pegasus - 2015)
Hain Yüreğim (Mein Herz Böses (2012))
Yüreğimin koridorlarında dolaşan bir canavar… Onu tanımıyorum. Göremiyorum. Ama hissediyorum. Orada… AMANSIZ ŞEYTANİ HAİN Doro, küçük k... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Pamuk Prenses Ölmeli
(Pegasus - 2016)
Pamuk Prenses Ölmeli (Schneewittchen Muss Sterben (2010))
İki genç kızın ölümünü unutmak kolay değil On yıl hapis cezasına rağmen kasaba halkı öfkeli Ama herkes sessiz! Çünkü Pamuk Prenses hâlâ uyuyor… ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Fobi
(Pegasus - 2016)
Fobi (Phobia (2013))
Kapıları Kilitle! Korku Soğuk Hava Gibi İçeri Sızmak İstiyor… Dondurucu bir kış gecesi kocasının arabası evin önünde durur. Sarah kocasını ka... (devamı)
0 Yorum
more_vert
48 Saat
(Pegasus - 2016)
48 Saat (Todesfrist(2012))
Onun zihnini bir çocuk masalı ateşe verdi. Ve artık geri dönüş yok… "Eğer bu kadını neden kaçırdığımı kırk sekiz saat içerisinde bulabilirsen k... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Travma
(Pegasus - 2017)
Travma
 Biz her yerdeyiz.  Artik kurallari biz koyacağiz.  Gelecek bizim.        Laura schrader ıssız bir dağ yolunda, kaza yapmış bir araçtan kurtarı... (devamı)

menu