Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Tanju Anapa Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Kaplanın Dişleri
(Epsilon - 2006)
Kaplanın Dişleri (The Teeth of the Tiger (2003))
Kaplan'ın arkasına tekmeyi basmaya karar verdiyseniz,dişlerinden korunmanın bir yolunu bulsanız iyi olur. Tom Clancy bu kitapta da Jack Ryan desta... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sen Gelmeden Önce
(Epsilon - 2005)
Sen Gelmeden Önce (Until You (1986))
Sheridan Blomleigh'in çocukluğu bir at arabasında, babasıyla birlikte mutlu bir gezgin gibi Amerikan kasabalarını dolaşarak geçmiştir. Ancak on dör... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Görkemli Ölüm
(Epsilon - 2003)
Görkemli Ölüm (Glory in Death (1995))
İlk kurban yağmurun altında kaldırımda yatarken bulunmuş, ikincisi kendi apartmanında öldürülmüştü. New York Polis Departmanı'ndan Teğmen Eve Dalla... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sonsuza Kadar Odd
(İnkılap - 2010)
Sonsuza Kadar Odd (Forever Odd (2005))
“Eğer dünya nasıl biri olduğumu, neler görüp yapabildiğimi bilse, yarın kapıma binlerce insan dayanırdı. Kederliler, pişman olanlar, kuşkulananlar,... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Odd Thomas
(İnkılap - 2009)
Odd Thomas (Odd Thomas (2003))
Dean Koontz’un New York Times’ın en çok satanlar listesine giren muhteşem yeni kitabının genç kahramanıyla; bu sayfalarda size yüreğini sunan ve si... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Odd'un Kefareti
(İnkılap - 2011)
Odd'un Kefareti (Brother Odd (2006))
Yaşam ve ölümün cesur nöbetçisi Odd Thomas'ı tanıyorsunuz. Onu arayıp bulan sessiz ruhların ondan istediği tek bir şey vardır: Adalet. Böyle özel b... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Mavi Kapı
(Sonsuz - 2011)
Mavi Kapı (The Blue Door (2007))
En iyi polisiye roman yazarlarına verilen Shamus Ödüllü David Fulmer'dan Mavi Kapı Barı'nın kalbinde atan ateşli bir gerilim romanı… Ringlerden ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Odd'ün Rüyası
(İnkılap - 2012)
Odd'ün Rüyası (Odd Hours (2008))
Dikkatimi yeniden Annamaria'ya çevirdiğimde kopçasını açtığı gümüş zinciri boynundan çıkardığını gördüm. Ucunda minik, gümüş bir çanın sallandığı z... (devamı)

menu