Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Uğur Mehter Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Keskin Şeyler
(Artemis - 2011)
Keskin Şeyler (Sharp Objects (2006))
Yılın En İddialı Gerilimi!"Son otuz sayfayı okumaktan çok korksam da, kendimi sayfaları çevirmekten alıkoyamadım. Sonra, ışıklar söndüğünde hikaye,... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölümün Yüzü
(Artemis - 2011)
Ölümün Yüzü (The Face of Death (2007))
Smoky Barrett 2 "Smoky Barrett'la konuşmak istiyorum, yoksa kendimi öldürürüm!" dedi genç kız. On altı yaşındaki Sarah, dehşet verici üç cinayetin... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Karanlık Yerler
(Artemis - 2011)
Karanlık Yerler (Dark Places (2009))
İçimde gerçek bir organ gibi yer kaplayan sinsi bir kötülük var. Libby Day’in annesi ve iki kız kardeşi Kansas Kinnakee’de “Şeytana Kurban” edil... (devamı)
0 Yorum
Sherlock Holmes / Örümcek Ağında Dans (The Web Weaver (2012))
Dünyanın En Ünlü Dedektifi Geri Dönüyor... Herkesin fakir kılığında katıldığı bir sosyete partisinde bir Çingene ortaya çıkar ve insanlara lanet... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sanrılar ve Düğümler (15 Miles (2010))
Sailor Doyle 1 Geçmiş bulaşıcıdır... Kız kardeşinin ölümünden dolayı kendini suçlayan ve sürekli sanrılar görmeye başlayan genç bir dedektif… Yaşl... (devamı)
0 Yorum
Şeytan
(Feniks - 2012)
Şeytan
“Saat yarıma gelirken, Chris kaşlarını çatarak merakla başını okuduğu senaryodan kaldırdı. Tıkırtılar duymuştu. Tuhaf tıkırtılar. Boğuk. Ritmik ve ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kayıp Kız
(Artemis - 2013)
Kayıp Kız (Gone Girl)
Aşık olduğunzu insanı ne kadar tanıyabilirsiniz? "Ne düşünüyorsun Amy?.. Evliliğimiz boyunca dile getirmesem bile, içten içe, sürekli sorduğum s... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kayıp Kız
(Artemis - 2013)
Kayıp Kız
Aşık olduğunzu insanı ne kadar tanıyabilirsiniz? “Ne düşünüyorsun Amy?.. Evliliğimiz boyunca dile getirmesem bile, içten içe, sürekli sorduğum s... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Albino'nun Hazinesi
(Martı - 2017)
Albino'nun Hazinesi (The Further Adventures of Sherlock Holmes: The Albino's Treasure(2015))
“Şans, aptalların kaderlerini suçlamak için sarıldığı sopadan başka bir şey değildir.” Anarşistler, eski İngiltere başbakanının tablosuna saldır... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Osiris Labirenti
(Martı - 2017)
Osiris Labirenti
“Nefret ettiğinde hiçbir kötülük zahmetli olmaz.” Kudüs Emniyet’inden Dedektif Arieh-Ben Roi, bir katedralde vahşice öldürülen ünlü İsrailli gaz... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Broadchurch
(Artemis - 2018)
Broadchurch (Broadchurch(2014))
Dedektif Ellie Miller izinden döndüğünde, uzun zamandır beklediği terfinin bir başkasına verildiğini gördü. Miller’ın yeni amiri Alec Hardy, son da... (devamı)
0 Yorum
more_vert
6. Yaramaz Çocuk
(Nemesis - 2021)
6. Yaramaz Çocuk (The Sixth Wicked Child (2019))
“Ona benim de bir zamanlar iyi biri olduğumu söyle.” 4. Maymun ve 5. Cinayet'le başlayan 4MYMN kâbusu 6. Yaramaz Çocuk'la devam ediyor. Rose Hill ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Faili Meçhul Cinayetler (The Book of Cold Cases (2022))
“Faili Meçhul Cinayetler’'e daldığınızda uykunuzun kaçmasına hazır olun… Ürkütücü bir gerilim romanı.” -Popsugar Oregon’un Claire Lake kasabası 19... (devamı)
0 Yorum
Hizmetçinin Günlüğü (The Maid's Diary(2023))
Onda, çalıştığı evlerin anahtarlarından çok daha fazlası vardı. Ev sahiplerının sırları !   Kit Darling, zengin müşterilerinin özel hayatına bur... (devamı)

menu