Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

2011 Yılında Basılmış Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Odd'un Kefareti
(İnkılap - 2011)
Odd'un Kefareti (Brother Odd (2006))
Yaşam ve ölümün cesur nöbetçisi Odd Thomas'ı tanıyorsunuz. Onu arayıp bulan sessiz ruhların ondan istediği tek bir şey vardır: Adalet. Böyle özel b... (devamı)
0.0 Puan -
2 Yorum
more_vert
Rüyalar ve Karabasanla...
(İnkılap - 2011)
Rüyalar ve Karabasanlar III (Nightmares and Dreamscapes (1993))
Pek çok korku romanı yazarı, romanlarda ruh halinin önemli bir faktör olduğunu vurguluyor. Stephen King ise onlara katılmıyor ve düşüncesini şu söz... (devamı)
0 Yorum
Sparta Altınları (Spartan Gold (2009))
Binlerce yıl önce Eskidünya'nın iki büyük gücü savaşa tutuşur ve antik bir hazine tarihin gölgeleri arasında kaybolur. Napoleon Bonaparté 1800 yılı... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Kara Manhattan
(Everest - 2011)
Kara Manhattan (Manhattan Noir (2006))
"Şehir.Ona böyle diyoruz. Dünyanın geri kalanı Elma ya da daha resmi bir dille Büyük Elma diyor. Buna karşı çıkmamakla birlikte, bu lafı pek sık ku... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölüler Ölüsü
(Artemis - 2011)
Ölüler Ölüsü (Dead as a Doornail (2005))
"Charlaine Harris'in geniş hayalgücüne ve yaratıcı dünyasına bayılıyorum!"-Christine Feehan-Tuhaf ve seksi garson kız Sookie Stackhouse'a kapılmama... (devamı)
0 Yorum
Sherlock Holmes Baskervillerin Köpeği
Sir Charles Baskerville korulukta ölü bulunduğunda, bunun bir kalp krizi olduğu düşünülmüştü. Ama Dr. Mortimer bu işin altında başka şeyler olduğun... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Paris Kulübü
(Bilge Kültür Sanat - 2011)
Paris Kulübü (The Paris Vendetta (2009))
"Savaş toplum için etkin bir güç, istikrar sağlayan güvenilebilir bir araçtır. Savaş olasılığı herhangi bir hükümdarın otoritesinin en güçlü temeli... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Cennete Açılan Kapı
Tam göbeğinin altında keskin ve müthiş bir acı hissetti, gözleri yerinden fırlayacak gibi irileşti, ağzı açık kaldı ve sustalının saplandığı yerden... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gizli Ajan
(İletişim - 2011)
Gizli Ajan (The Secret Agent (1907))
11 Eylül saldırılarından sonra Amerikan medyasının atıf yaptığı kitapların başında gelen Gizli Ajan, terörizm konusunda yazılan ilk romanlardan bir... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Müruruzaman Cinayetleri
Okur karşısına ilk kez Cinayet Mevsimi romanı ile çıkmıştı Suat Duman. Ankara'nın kuralların gündelik hayatı belirlediği bu öğrenci ve memur şehri... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Tepedeki Ev
(Siren - 2011)
Tepedeki Ev (The Haunting of Hill House (1959))
"Tepedeki Ev'e adım atmak bir delinin zihnine adım atmak gibi… Ürkmeye başlıyorsunuz."- STEPHEN KING"Shirley Jackson'ın dünyası, ürkütücü ve unutul... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Cinayet
(Kelime - 2011)
Cinayet (The Killing (2005))
Cherub serisinin 4. KitabıLeon, yasadışı faaliyetlerine rağmen polis tarafından yakalanmamış, küçük çaplı bir soyguncudur. Sonra bir gün, aniden, e... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yitik
(Koridor - 2011)
Yitik (Vanished (2009))
Lauren Heller ve kocası Roger baş başa yemeğe çıktıkları bir gece vahşi bir saldırıya uğrarlar... Yirmi dört saat sonra Lauren gözlerini bir hastan... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Dexter Karanlıkta
(Artemis - 2011)
Dexter Karanlıkta (Dexter in the Dark (2007))
Polisiye tarihinde dexter gibisi görülmedi. hepimiz ona tutkunuz.ne biçim bir katilsin sen dexter!Kahraman katil Dexter yeni düşmanıyla karşı karşı... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Samaritin Sırrı
(Martı - 2011)
Samaritin Sırrı (The Samaritan's Secret (2009))
Tarih öğretmeni Omar Yussef, bir aile dostunun düğününe katılmak için ihtilaf diyarı ve aynı zamanda küçük bir Samarit grubuna ev sahipliği yapan, ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölümüne Sadakat
(Epsilon - 2011)
Ölümüne Sadakat (Loyalty in Death (1999))
Roberts'ın gözüpek kadın kahramanı Eve Dallas, bu defa Cassandra isimli terörist grupla mücadele etmek zorunda kalıyor. Acımasız Cassandra şehrin t... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Tokyo
(Erko - 2011)
Tokyo (Tokyo / The Devil of Nanking (2004))
“1937’de, ABD’nin Pearl Harbor saldırısı ile Pasifik savaşına çekilmesinden 4 yıl önce, Japon güçleri Çin anakıtasının içerlerine ilerlemiş ve Başk... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Her Çikolata Yenmez ve Başka Tatsız Öyküler
Dolunayda suç artar mı... Ölüler konuşur mu...Van Gogh'un tabloları neden sarıydı... Suçlular neden "kuyruklu yalan" söyler...CSI-Konya, nasıl çalı... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Cinayet Bölgesi
(Mavi Ağaç - 2011)
Cinayet Bölgesi (The Shadow of Your Smile (2010))
Seksen iki yaşında ve sağlığını her geçen gün daha da kaybeden Olivia Morrow, pek fazla ömrünün kalmadığının farkındadır. Hayatının son dönemecinde... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Dogma
(Koridor - 2011)
Dogma (The Sanctuary (2007))
Mevlana'ya dek uzanan, tarihin en büyük sırlarından biri Konya'da çözülecek mi...Konstantinopolis, 1203: Dördüncü Haçlı seferinin zalim orduları ke... (devamı)
0 Yorum
KÖK (Kadın Öldüren Katil)
"Hiç şüphesiz ki ben onu -kısa ve duygusuz bir şekilde- seri katil olarak nitelendirmezdim. O benim gözümde asla soğukkanlı bir katil olmadı, aslın... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kapan
(Martı - 2011)
Kapan (Caught (2010))
O kırmızı kapıyı açmanın hayatımı değiştireceğini biliyordum.On yedi yaşında, ailesinin gurur kaynağı olan genç bir kız ortadan kaybolmuştur ve üze... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Görüşme Odası
(Doğan - 2011)
Görüşme Odası (The Interview Room (2005))
Okuru paranoyanın sınırlarında gezdirecek, heyecan dozu yüksek, soluk soluğa okunan bir psikolojik gerilim romanı...Yalanın en çok söylendiği, en u... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Edwin Drood'un Gizemi (The Mystery of Edwin Drood (1870))
Charles Dickens... Hiç beklenmedik bir anda felç geçirip öldüğünde henüz 58 yaşındaydı. Yaratıcılığının doruğundaydı ve belki de en büyük eserini ... (devamı)

menu