Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

2016 Yılında Basılmış Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Şeytanbilimci
(Doğan - 2016)
Şeytanbilimci (The Demonologist (2013))
kademide eski bilimler uzmanı David Ullman’ın, karısı, âşık olduğu psikolog Elaine ve çok sevdiği kızı Tess arasında sürdürdüğü hayatı, esrarengiz ... (devamı)
0 Yorum
Neden Korktuğunu Biliyorum (The Confessor (2014))
O, elinden kimsenin kurtulamadığı bir işkence sanatçısıydı. Zihnin sınırlarının ötesinde psikolojik yöntemlerle karşısındakinin sakladığı gerçekl... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Aristoteles ve Şiirsel Adalet (Aristotle and Poetic Justice (2002))
MÖ 330: Sessiz Yemek gecesinde Atina, ölmüşlerinin ruhlarını yatıştırmaya çalışıyor. Stephanos ile hocası Aristoteles şaşırtıcı bir kaçırma olayını... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kefaret
(Nemesis - 2016)
Kefaret (Solomon Creed (2015))
Arizona Çölü'ne düşen bir uçak… O uçaktan sağ çıkmayı başaran bir adam. Geçmişiyle ilgili hiçbir şey hatırlamıyor; geleceğiyle ilgili bir fikri ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Saat Sekizi Vurdu
(Timaş - 2016)
Saat Sekizi Vurdu (Les Huit Coups de l'horloge (1923))
Arsène Lupin: 11 Kusursuz bir centilmen, asil bir prens ve gözükara bir maceraperest olarak girdiği her kılığın hakkını layıkıyla veren Arsen ... (devamı)
0 Yorum
Baskerville'in Köpeği
Huysuz, karizmatik, kendisi için mutlaka gerekli milyonlarca ayrıntıyı zihin sarayının kıvrımlarında saklayan, yakın dövüş ustası, kimya ve simy... (devamı)
0 Yorum
more_vert
221B Sayı 1
(Labirent - 2016)
221B Sayı 1
221B Dergi Geliyor! Mylos Yayın Grubu tarafından hazırlanan 2 aylık polisiye dergi 221B; polisiyede evrensel olanla yerli olanı bir araya getirm... (devamı)
0 Yorum
Tanrı'nın Beğenmediği Kadın
Bu şehir mi zıvanadan çıkmış, yoksa insanlar mı çıldırmıştı? Ve bu şehir; gecesinde cinayet, hırsızlık, fuhuş, esrar nice asayiş olaylarıyla, saba... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Tüy Adam
(Büyükada - 2016)
Tüy Adam (Der Federmann (2011))
Berlin'li komiser Nils Trojan zor bir dönemden geçiyordur. Boşanmıştır, bir kızı vardır ve geçirdiği panik ataklar yüzünden haftada bir kez Psikolo... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kurdun İntikamı
(Küsena - 2016)
Kurdun İntikamı
Ekonomik tetikçiler eliyle, içten içe çökertilmek isteniyor. Ahtapotun başı Graham Cavandish ve kan içici Matlock'u kim durduracak… Kaos şövalye... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Test
(Siyah Beyaz - 2016)
Test (Test (2009))
Bu dağılmış aileyi bir araya getirmenin tek yolu, onları paramparça etmek sonsuza dek. Ünlü hayırsever ve milyarder Başpapaz Paul Parnell, finansal... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Burundi Prensesi
(Labirent - 2016)
Burundi Prensesi (Prinsessan av Burundi(2002))
"Rüzgâr hızlanmaya başlamıştı. Kibritleri çıkarmadan önce pencerenin yanında bir süre bekledi. İlk kibrit hemen söndü; ikincisi de. Kalanları say... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Cehennemin Kızıl Hakikati (The Scarlet Gospels (2015))
Harry D'amour, ona gelen doğaüstü cinayet vakalarını çözümleyen bir dedektiftir. Birçok düşmanı vardır ancak bu düşmanlardan en azılısı Pinhead'dir... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Soğuk El
(Koridor - 2016)
Soğuk El (Iron House (2011) )
Bir yetimhanede tek güçlü şey zamandır; hayatın acımasızlığını, savaşmadan kazanılmayacağını öğrenen iki yetim için de. Julian hem korkulan hem de ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Psikopat
(Panorama - 2016)
Psikopat (The Red Church (2002))
Onu yok etmek kolay değil! Çünkü o, normal değil! Tehlikeli ve kurnaz! Evet, etten ve kemikten! Farklı bir ruh taşıyor. Sadece onun gibi olanlar on... (devamı)
0 Yorum
more_vert
İlik
(Aspendos - 2016)
İlik (Marrow (2015))
Bone'da bir ev… Evde bir kız… Kızda bir gizem… Margo diğer kızlara benzemiyor. Bone denilen izbe bir mahallede, lanetli bir evde onunla iki yı... (devamı)
0 Yorum
Ölümün Şifresi (Past Crimes (2015))
Son sayfaya kadar şaşırtıcı bir 'Van Shaw' romanı! Gerçekçi ve cesur macera sevenler Ölümün Şifresi'ni okumalıdır. Glen Erik Hamilton, eğlenceli... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Katyn Katliamı
(Alfa - 2016)
Katyn Katliamı ( A Man Without Breath (2013))
Berlin 1943. Stalingrad’ın üzerinden bir ay geçmiştir. Hitler Almanya’nın savaşı kazanacağında ısrar etse de, durumu daha iyi tahlil edebilen cephe... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Klon
(Panama - 2016)
Klon (Cain's Blood (2013))
Bir grup bilim adamı, yeni nesil biyolojik silah üretmek amacıyla akıl almaz bir bilimsel programa imza atarak yüzyılın en ünlü seri katillerinin... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Paramparça
(Panama - 2016)
Paramparça (Spilled Blood (2012))
Artık haritalarda adı geçmeyen, hayaletlerin bile terk ettiği küçük bir kasabada, üç genç kız Rus ruleti oynar. Sabah olduğunda kızlardan biri ölmü... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gizemli Lanet
(Lokomotif - 2016)
Gizemli Lanet
1887' de yeniyıl günlükleri ilk çıktığından beri Artur Conan Doyle'un Sherlock Holmes' i yaratılan en güzel kurgusal karakterlerden biridir. Gizeml... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gölge Adam
(Lokomotif - 2016)
Gölge Adam
1887' de yeniyıl günlükleri ilk çıktığından beri Artur Conan Doyle'un Sherlock Holmes' i yaratılan en güzel kurgusal karakterlerden biridir. Gölge ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Fısıltı
(Lokomotif - 2016)
Fısıltı
1887' de yeniyıl günlükleri ilk çıktığından beri Artur Conan Doyle'un Sherlock Holmes' i yaratılan en güzel kurgusal karakterlerden biridir. Fısılt... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sırlar Okulu
(Lokomotif - 2016)
Sırlar Okulu
1887' de yeniyıl günlükleri ilk çıktığından beri Arthur Conan Doyle'un Sherlock Holmes' i yaratılan en güzel kurgusal karakterlerden biridir. Sırla... (devamı)

menu