Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Arion Yayınevinin Tüm Kitapları
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Popcorn
(Arion - 1998)
Popcorn (Popcorn (1996))
ruce Delamitri katillerle ilgili filmler yapmaktadır. Müthiş ve çarpıcı filmler. Sıradan, ucuz, basit, klişe, sadece şiddet ve seks içeren, ayağa d... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Tilki Tilki Saat Kaç?
Ağır ve akışkan metalin kumaş üzerindeki devinimini andıran benzersiz bir 'kriminal kuşak' kurgusu... Cumartesi gecesi bir barda tanışan erkek v... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
En Güzel Hayalet Hikayeleri
Yazarlar: Guy de Maupassant, Isaac Asimov, Frederik Pohl, H.G. Wells, Barbara Collow, Craig Shaw, Algernon Blackwood, Frank R. Stockten, Nigel Ken... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
En Güzel Casus Hikayeleri
(devamı)
0.0 Puan -
2 Yorum
Dr. Jekyll ve Mr. Hyde (The Strange Case of Dr Jekyll and Mr Hyde (1886))
"Kısacası, o günden sonra, yalnızca bir sporcu gibi atak olmaya çalışarak ve ilacın kısa süreli etkisi altında Jekyll'ın görünümüne bürünebiliyordu... (devamı)
0 Yorum
Kızıl Damga
(Arion - 2004)
Kızıl Damga (The Scarlet Letter (1850))
Kızıl Damga, bir kadının utancının ve içinde yaşadığı Püriten toplumda maruz kaldığı zulmün trajik öyküsüdür. New England'a yerleşen Hester Pryn... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Siyah Köpekler
(Arion - 1995)
Siyah Köpekler (Black Dogs (1992))
Siyah Köpekler; savaştan hemen sonra Fransa'daki bir dağ köyünde, balayı geçirmekte olan bir İngiliz çiftin dehşet verici iki köpekle büyüleyici ka... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Dolunay
(Arion - 2003)
Dolunay (Moon (1985))
Geçmişindeki dehşetten kaçmış ve aradığı dinginliği bu sessz adada bulmuştu. Ve huzur içinde yaşadı, bir süre için. Ancak sonra "görü"ler başladı... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Karıncaların Günü (Le Jour Des Fourmis (1992))
Sayıları milyarlarca. Biz onları fark etmiyoruz bile ama onlar bizi uzun süredir izliyorlar. Bazıları için biz Tanrıyız. Diğerleri için de kötülük ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Al Kumsallar
(Arion - 1995)
Al Kumsallar (Vermilion Sands (1971))
Ballard, çağdaş edebiyatın en başarılı davetkar manzara yaratıcılarından biri.. Çölünü Dali tarzıyla boyuyor, müthiş bir berraklık ile olağandışını... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Frankenstein
(Arion - 2009)
Frankenstein (Frankenstein; or, The Modern Prometheus (1818))
Frankenstein genç, idealist bir doğa felsefesi öğrencisidir. Maddeye can vermenin sırrını keşfederek bir ucube yaratır. Yaratıcısı tarafından redde... (devamı)

menu