Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Bulut Yayınevinin Tüm Kitapları
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Şeytan Krallığı
(Bulut - 2004)
Şeytan Krallığı
Bülent Ruscuklu bu romanında okurlarını yine maceradan maceraya koşturuyor. Afganistan'da başlayıp, Amerika'da doruğa ulaşan serüven Umman'da son ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Bodrumdaki Sır
(Bulut - 2000)
Bodrumdaki Sır (The Body in the Basement (1997))
Her şey bir gazete haberiyle başlar. Jace bilgisayar odasının kapısına yaslanmış sabah gazetesinin başlıklarını yüksek sesle okurken, Tasha'da okul... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Babamın Günahları
(Bulut - 1999)
Babamın Günahları (Sins of the Father (1998))
Dan ve Mick, birbirlerini tanıma fırsatı bile bulamamış ve hiç anlaşamayacaklarını düşünen bir baba-oğul. Dan hapishane kuşudur. Annesini bir hasta... (devamı)
0 Yorum
Ajan Köpeği Kim Yakalamak İstiyor (Wer macht Jagd auf Null-Null-Wuff?)
Akıllı bir teriye köpek; akıllı, hayvan seven üç çocukla serüvenden serüvene atılırsa, gerilim ve heyecan da o denli artar. Hele ki bunu anlatan mi... (devamı)
0 Yorum
Firavun'u Kim Kaçırdı (Wer hat das Fohlen Pharao entführt?)
Gemici selâmı ile hepinize: "Merhaba!" Arkadaşlarım Bastian ve Lina'ın gözünde ben bir kaptanım! Bello Bond'u bulup yatılı okula gizlice soktuğumuz... (devamı)
0 Yorum
Kafesin İçinde Kim Var (Wer kreischt im leeren Käfig?)
Merhaba, benim adım Bastian! Arkadaşlarım Lina ve Lux beni çok sakin biri olarak bilirler ama Bella Bond beni her zaman çileden çıkarmayı başarır. ... (devamı)
0 Yorum
Mini Hayvanat Bahçesini Kim Kurtaracak (Wer rettet den Streichelzoo?)
“Merhaba, benim adım Bastian. Aslında ben Buz Denizi’nde yaşayan bir kutup ayısı kadar soğukkanlıyımdır. Ama ne çare ki telefondaki o garip sesli a... (devamı)
0 Yorum
Kambur Balinayı Kim Avlamak İstiyor (Wer jagt den Buckelwal?)
Gemici selamı ile hepinize 'AHOİ'... Benim adım Lux. Bana arkadaşlarım Kaptan der. Ve bu kez Hawai adalarındayız. Bu düş gibi yolculuk az kaldı kar... (devamı)
0 Yorum
Beyaz Midilliyi Kim Gördü (Wer hat das weisse Pony gesehehn?)
Benim adım Liba ve ben hayvanları bir mıknatıs gibi kendime çekiyorum. Ancak kısa bir süre sonra hayvanlar aniden yok oluyor. hem de hiç iz bırakma... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kedi Adam Kim
(Bulut - 2006)
Kedi Adam Kim (Wer ist der Katzenmann?)
"Benim adım Batian. Genelde çok sakin biriyim. Ama geçenlerde Darağacı Ormanı'na girdiğinde korkudan titredim. "Saçmalık" dedim kendi kendime; ... (devamı)

menu