Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Hep Yayınevinin Tüm Kitapları
0 Yorum
Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum (I'm Thinking of Ending Things(2016))
Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum adsız kadın kahramanın terk etmeyi düşündüğü erkek arkadaşı Jake’le çıktığı araba yolculuğuyla başlıyor ve okuru hiç... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Mantolu Kadın
(Hep - 2018)
Mantolu Kadın (Mantolu Kadın)
Geleceği parlak bir cerrahla çok genç yaşta evlendirilen bir kadın, kocasının iktidarsız olduğunu evlendikten sonra öğrenir. Kocasının kaba davranı... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Altı Çarpı İki (Inland(2017))
Stockholm Polis Teşkilatı’ndan Komiser Desiré Rosenkvist öldürülmek üzere olan bir kadından mektup alır. Mektubu yazan kişi geçmişte işlenen bir ci... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Yedi Eksi Bir
(Hep - 2018)
Yedi Eksi Bir (Utmarker(2016))
Her suç mahallinde çıplak gözle görülmesi imkânsız küçük bir dişli çark gizli. Şifreyi sadece Dedektif Sam Berger’in çözeceğini bilen biri ona mesa... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Beş Artı Üç
(Hep - 2019)
Beş Artı Üç (Mittvatten (2018))
Sam berger hiç işlemediği bir cinayetle suçlanıyor... Dipsiz, zifiri karanlık, buz gibi suların dibinde yönünü kaybedip boğulacak gibi oluyor. Kim... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Zincir
(Hep - 2020)
Zincir (The Chain (2019))
Çocuğunuzu az önce otobüs durağına bıraktınız. Telefonunuz çalıyor. Bir yabancının telaşlı sesi var hattın diğer ucunda. Çocuğunuz kaçırılmış! Tel... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Özgürlük
(Hep - 2022)
Özgürlük (Friheten (2020))
Sam Berger mutluluktan çok uzak... Molly Blom iz bırakmadan kaybolmuş, muhtemelen karnında Sam’in çocuğuyla birlikte. Sam polislikten ayrıldıktan s... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Neşter
(Hep - 2022)
Neşter
İyilik ile kötülük, dâhilik ile delilik arasında bir milim mesafe var, tıpkı bir neşter kesisi kadar… Neredeyse kusursuz bir adamın, içindeki şeyt... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Bir İdam Üzerine (Notes on an Execution(2022))
İdamına 12 saat kalmış bir mahkûm: Ansel.Üç kadın: Lavender, Hazel ve Saffy. Bir anne, bir kardeş ve bir dedektif. Ansel ne yaptığını biliyor, hücr... (devamı)

menu