Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Kyrhos Yayınevinin Tüm Kitapları
0 Yorum
more_vert
Kan Kokusu
(Kyrhos - 2010)
Kan Kokusu (Der Duft des Blutes (2003))
Hemen hemen dört yüz yaşındaki Vampir Peter von Borgo, her akşamki gibi, Hamburg'un Speicherstadt'ındaki ikametgâhında uyanır ve hemen canlanır. Ha... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Koruganın Gizemi
(Kyrhos - 2010)
Koruganın Gizemi
Eleştirmenler tarafından polisiye romanlarının başlıca yazarlarından biri olarak kabul edilen Alain Demouzon, her şeyden önce, insanların iç dünyas... (devamı)
0 Yorum
Öldüren Sır (Bir Pia Korittki Olayı) (Tödliche Mitgift: Ein Pia-Korittki-Fall (2009))
Alman Polis Teşkilatından genç komiser Pia Korittki'yi sınırların ötesinde zorlu bir görev bekliyordu. Ülkenin en tanınmış ailelerinden Dreylingler... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Piyon
(Kyrhos - 2010)
Piyon (The Pawn (2007))
"Steven James, bu mükemmel romanında, insan yüreğine ve orada bulunan iyilik ve kötülük arasındaki ince çizgiye, büyüleyici bir bakış atmamızı sağl... (devamı)
0 Yorum
Çalınmış Hafızalar (Kiss (2009))
Aslında, insan beyni gerçekten keşfedilmemiş bir bölge gibidir; dünyayı o yönetiyor olsa da, beynimiz hakkında çok az şey biliyoruz. İşte bu keşfed... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Ölüm Silüetleri
(Kyrhos - 2010)
Ölüm Silüetleri (Where Memories Lie (2008))
New York Times listesinde hızlı tırmanan ünlü polisiye yazarı Deborah Crombie, sizi her sayfasında biraz daha içine çekeceği bu harikulâde romanıyl... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Hayalet Bellek
(Kyrhos - 2011)
Hayalet Bellek (La Mémoire fantôme (2007))
Yeni nesil elektronik bir ajandanın içine sıkıştırılmış bir hayat...Geçmişe dair birkaç şey, şimdi ile gelecek ise yok...Hiçbir anı yok, hiçbir yüz... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kale
(Kyrhos - 2011)
Kale (The Rook (2008))
"Kriminal sorunlarını, çağdaş inceleme tekniklerini kullanarak çözme yeteneği, Steven James'in önde gelen gizem romanları yazarlarının arasında yer... (devamı)
0 Yorum
Arthur Gordon Pym'in Öyküsü (The Narrative of Arthur Gordon Pym of Nantucket (1838))
“Arthur Gordon Pym’in Öyküsü”, kısa öyküleriyle tanınan, gotik ve fantastik edebiyat geleneğinin önde gelen yazarlarından Edgar Allan Poe’nun tamam... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Bilim Kurgu Öyküleri
(Kyrhos - 2010)
Bilim Kurgu Öyküleri (Collection: The Science Fiction of Edgar Allan Poe (1976))
Fantastik edebiyatın başarılı ismi Edgar Allan Poe’nun, yazdığı birbirinden ilginç ve hepsi birer başyapıt olan öyküleri bu kitapta bir araya topla... (devamı)
0 Yorum
Mutluluk Kulesinde Cinayet
...“Kapıya koşturdu, eli tokmaktayken kalakaldı, sonra eğildi, ürperdi. Dönüp cesedime baktı. Salonda kafesindeki bir kaplan gibi volta atıyordu. D... (devamı)
0 Yorum
more_vert
İntikam Ateşi
(Kyrhos - 2011)
İntikam Ateşi (Feuer der Rache (2005))
"Ulrike Schweikert, her seferinde heyecanı canlı tutmayı başarıyor. Tam sonuca ulaştığınızı zannederken yeni bir heyecan başlıyor..."-Der Tagesspie... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kan Kadar Gerekli
(Kyrhos - 2011)
Kan Kadar Gerekli (Necessary as Blood (2009))
Sırlarla dolu bir kayboluş ve cinayet öyküsü... Deborah Crombie, zengin-fakir ilişkisini, aşkı, ihtirası, tehlikeyi, masumiyeti ve kültür farkl... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Başka Bir Yerde Asla
(Kyrhos - 2011)
Başka Bir Yerde Asla (Never Somewhere Else (2002))
Üç genç kadının akıl almaz bir şekilde katledilmesiyle Glasgow halkını endişeye boğan olaylar zincirini aydınlığa kavuşturma görevi Başmüfettiş... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölüm Sizi Seçti
(Kyrhos - 2011)
Ölüm Sizi Seçti (La Mort vous a choisi (2009))
Katilin, suçlu olmadığı ilk polisiye roman!Bush'ların Savaşı, 11 Eylül'ün Gizli Yüzü ve Petrolün Gizli Yüzü gibi birçok başarılı eserin yazarın... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Aynasız
(Kyrhos - 2017)
Aynasız (Peeler(2010))
West Cork. Kasım 1920. İrlanda Bağımsızlık Savaşı giderek şiddetlenmekte. Genç bir kadın vahşice öldürülmüş ve paramparça cesedi rüzgârlı bir tepe ... (devamı)

menu