Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

NTV Yayınevinin Tüm Kitapları
0 Yorum
Frankenstein (Frankenstein; or, The Modern Prometheus (1818))
(devamı)
0 Yorum
more_vert
Drakula (İki Kitap) (Dracula (1897))
Kitap I - Dracula, Eflak ve Boğdan Prensi Vlad Tepeş (Kazıklı Voyvoda) Kitap II - Dracula, Bram Stoker’ın anlattığı efsane İrlandalı yazar B... (devamı)
0 Yorum
Baskerville Laneti (The Hound of the Baskervilles, A Sherlock Holmes Graphic Novel (2009))
“Bütün bunların anlamı nedir, Holmes?” Aşınmış bir baston; gözden kaçmış bir aile portresi; firari bir katil ve bir hayalet köpek üzerine kurulu es... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Şark Ekspresi'nde Cinayet - Gizli Düşman (Le Crime de l'Orient-Express (1995) The Secret Adversary, Agatha Christie Comic Strip (2007))
Yoğun bir ilgiyle karşılanan, ilk baskısı anında tükenen BASKERVILLE LANETİ'nin hemen ardından, Çizgi Roman Polisiye Klasikleri serisinin ikinci ki... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Nil'de Ölüm - Malikânedeki Esrar (Death on the Nile (2007), The Secret of Chimneys (2007))
Yoğun bir ilgiyle karşılanan, ÇİZGİ ROMAN POLİSİYE KLASİKLERİ serisinin üçüncü kitabı iki Agatha Christie klasiğine yer veriyor: NİL’DE ÖLÜM ve MAL... (devamı)
0.0 Puan -
3 Yorum
On Küçük Zenci - Mavi Trenin Esrarı (And Then There Were None (2007) The Mystery of the Blue Train (2007))
Çizgi Roman Polisiye Klasikleri serisinin beşinci kitabında iki Agatha Christie klasiği daha: On Küçük Zenci ve Mavi Treni Esrarı.Sekiz kişi zengin... (devamı)
0.0 Puan -
2 Yorum
Dr. Jekyll ve Bay Hyde (The Strange Case of Dr Jekyll and Mr Hyde (1886))
"Kısacası, o günden sonra, yalnızca bir sporcu gibi atak olmaya çalışarak ve ilacın kısa süreli etkisi altında Jekyll'ın görünümüne bürünebiliyordu... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kısa Hikayeleri
(NTV - 2011)
Kısa Hikayeleri
Edgar Allan Poe 150 yıldan uzun bir süredir okurları büyüleyip korkutmaya devam ediyor. Gotik melodram, bedbaht bir romantizm ve dehşet verici bir ... (devamı)
0 Yorum
Beş Küçük Domuz - Yanlış Hüküm (Five Little Pigs / Murder in Retrospect (1942) Ordeal by Innocence (1958))
Çizgi Roman Polisiye Klasikleri serisinin altıncı kitabında yer alan iki hikâye okurları zamanda yolculuğa davet ediyor. Bir Agatha Christie klasiğ... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Suç - Bir Ceza Avukatından Gerçek Hikayeler (Verbrechen (2010))
"Olağanüstü bir anlatım"-Der Spiegel- "Son on yılın en iyi ilk kitabı. Tam bir şaheser"-Literatur Magazine- "Heyecanlı ve büyüleyici hikayeler ... (devamı)
0 Yorum
Suç 2
(NTV - 2012)
Suç 2 (Schuld (2010))
Almanya'da 45 hafta Bestseller listesinde kaldı, 600 binin üzerinde sattı...Çeviri hakları 32 Ülkeye satıldı...Constantin fılm, hikayelerin fil... (devamı)
0 Yorum
Bitmeyen Gece - Roger Ackroyd'un Katli
Cinayetin kraliçesinden soluk kesen iki hikâye daha...Agatha Christie alışık olduğumuz tarzın dışında bir cinayet hikâyesi anlatıyor Bitmeyen G... (devamı)

menu