Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Okuyan Us Yayınevinin Tüm Kitapları
0 Yorum
Kahramanlar Kitabı
Kahramanlar Kitabı, birçok roman kahramanının tanıtıldığı bir makale derlemesi. Makale yazarları arasında Scognamillo'dan Sevin Okyay'a kadar birço... (devamı)
0 Yorum
Beyoğlu Kabusları ve Diğer Öyküler
"... O hengamenin içinde kimileri fark etti, kimileri etmedi, fakat inanın, o taşların, molozların, yıkıntıların arasında karanlık gecelerin karanl... (devamı)
0 Yorum
Ziyaretçiler
(Okuyan Us - 2002)
Ziyaretçiler
Çevremizde sayısız kapı var, her biri farklı mekana açılan. Bazılarını görüyoruz, her gün geçiyor, istediğimiz yerlere ulaşıyoruz. Fakat göremedikl... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kötü Ölü
(Okuyan Us - 2004)
Kötü Ölü
"18 Şubat 1997 Perşembe gecesi, İstanbul'a deli gibi yağmur yağıyordu. Soğuk kış gecesini daha da soğutmuştu bu yağmur; caddeleri boşaltmıştı. Anca... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gece Gelini
(Okuyan Us - 2006)
Gece Gelini
Yapma! Sonra seni öldürmek zorunda kalacağım... Kendi kanımızla uyumlu olmayan korku öğeleri kanımızı dondurmuyor, oysa bu ülkenin kendi kültürü... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Bay Miller
(Okuyan Us - 2010)
Bay Miller (De macht van meneer Miller (2005))
(Yasadışı Yaşamak İçin Dürüst Olmalısın) “…Bildiklerimi kafamda toparlamaya çalıştım. İnternette esrarengiz bir web sayfasına rastlamıştım. Aslı... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Sıradan Bir Cinayet
(Okuyan Us - 2010)
Sıradan Bir Cinayet
"Sokakta yürüyen her insan gizemlidir"Karel Capek'in, suç olgusunu ve suçlunun doğasını soruşturan öyküleri, en popüler edebiyat dallarından olan p... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Saklan Kaç Vur
(Okuyan Us - 2015)
Saklan Kaç Vur
5 dalda Emmy ödüllü HBO dizisi TRUE DETECTIVE ’in yaratıcısı, yazarı ve yapımcısından gerilim dolu bir polisiye! Ölümcül bir hastalığı olduğunu ... (devamı)
0 Yorum
Karanlığı Yiyenler
(Okuyan Us - 2013)
Karanlığı Yiyenler
Uzun boylu, sarışın bir genç kadın, 2000 yılının yazında yirmi bir yaşındayken Tokyo’nun karanlığına adımını attı ve ortadan kayboldu... Ta ki bi... (devamı)
0 Yorum
more_vert
İyi Hemşire
(Okuyan Us - 2014)
İyi Hemşire (The Good Nurse: A True Story of Medicine, Madness, and Murder (2014))
Amerika'nın En Üretken Seri Katilinin Gerçek Hikayesi! Aralık 2003’te yakalanışının ardından medya ona “Ölüm Meleği” adını taktı. Yaklaşık 300 h... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Masum Uyku
(Okuyan Us - 2015)
Masum Uyku (The Innocent Sleep (2014))
Harry, küçük oğulları Dillon üst katta uyurken, iş yerinde olan karısı için sürpriz bir doğum günü yemeği hazırlamaktadır. Ne var ki karısı için al... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Maestra
(Okuyan Us - 2016)
Maestra (Maestra (2016))
Maestra, Ejderha Dövmeli Kız, Kayıp Kız ve Trendeki Kız'ın tahtını sallıyor. Çıkar çıkmaz hakları 33 ülkeye satıldı! Yakında Hollywood'da! Gün... (devamı)

menu