Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Özlem Yüksel Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Sara'nın Yüzü
(Doğan - 2008)
Sara'nın Yüzü (Sarah's Face (2006))
Sara... 17 yaşında bir genç kız... Tek arzusu mükemmel olmak; güzel ve popüler olmakla kalmayıp mükemmel ve ünlü olmak! Anoreksiya ve kişilik b... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Deprem Kuşu
(Doğan - 2008)
Deprem Kuşu (The Earthquake Bird (2001))
34 yaşındaki İngiliz Lucy Fly, on yıldır Japonya'da yaşar ve "sıkıcı" teknik metinler çevirerek hayatını kazanır. Kendisi gibi Yorkshireli olan ark... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Almendra Eşliğinde Dans (Son de Almendra (2006))
Yıl 1957, Havana. Radyolarda ünlü Almendra şarkısı... Castro'nun zafer yürüyüşü öncesi iktidar adeta mafyanın ellerindedir ve aralarında kanlı bir... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gecenin Anlamı
(Doğan - 2008)
Gecenin Anlamı (The Meaning of Night (2006))
1854 yılı, soğuk bir ekim gecesi. Karanlık bir geçitte masum bir adam bıçaklanarak öldürülür. Edward Glyver'ın olağanüstü öyküsü işte böyle başlıy... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kirli Küçük Yalanlar
(Yapı Kredi - 2010)
Kirli Küçük Yalanlar (Dirty Little Lies (2007))
Reuben, bütün ekibi yok olmadan önce katili bulmak zorundadır, ama sorular çoğaldıkça yanıtlar da karmaşıklaşır. Reuben Maitland, ingiltere'nin sa... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sürüngen
(Doğan - 2013)
Sürüngen
Sürüngen yakın olmayı seviyordu. Ona heyecan veren buydu. Ve izlemeye devam etti. Gülümseyerek. Bekledi. Kurbanına dokunacağı anı bekledi. Suzanne ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kış Karanlığı
(Yapı Kredi - 2015)
Kış Karanlığı
İngiltere'nin Hull şehri art arda gelen ölüm haberleriyle çalkalanmaktadır. Yıllar önce herkesin öldüğü bir deniz kazasından sağ kurtulan tek kiş... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Zincir
(Hep - 2020)
Zincir (The Chain (2019))
Çocuğunuzu az önce otobüs durağına bıraktınız. Telefonunuz çalıyor. Bir yabancının telaşlı sesi var hattın diğer ucunda. Çocuğunuz kaçırılmış! Tel... (devamı)

menu