Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Ali Arda Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
8.6 Puan -
6 Yorum
more_vert
Ejderha Dövmeli Kız
(Pegasus - 2009)
Ejderha Dövmeli Kız (Män som hatar kvinnor (2005))
Milenyum 1 41 ülkede rekor satış yapan kitaplarının başarısını göremeden 50 yaşında hayata veda eden İsveçli gazeteci Stieg Larsson'un zihne kazın... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Ateşle Oynayan Kız
(Pegasus - 2010)
Ateşle Oynayan Kız (Flickan som lekte med elden (2006))
Milenyum 2 Eğer hâlâ Ejderha Dövmeli Kızı okumadıysanız, bu övgüyü okumayı bırakın ve bir tane alıp okumaya başlayın Eğer Ejderha Dövmeli Kızı oku... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
Arı Kovanına Çomak Sokan Kız (Luftslottet Som Sprängdes (2007))
Milenyum 3 “Sizi uyarıyoruz: Millennium üçlemesi kesinlikle bağımlılık yapıcı.” -The Guardian “Dönüp tekrar tekrar okumak istiyorsunuz. Millennium... (devamı)
0 Yorum
Örümcek Ağındaki Kız (Det som inte dödar oss (2015))
Milenyum 4 Halkı gözetleyenler, en sonunda halk tarafından gözetlenirler. Lisbeth Salander, Amerikan Ulusal Güvenlik Dairesi NSA'in ağını hacklemi... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Hipnozcu
(Pegasus - 2013)
Hipnozcu (Hypnotisören (2009))
Stockholm'deki bir spor salonunda, vahşice öldürülmüş bir adamın cesedi bulunur. Çok geçmeden adamın karısı ve kızı da aynı şekilde hunharca öldürü... (devamı)
0 Yorum
more_vert
İnfazcı
(Pegasus - 2014)
İnfazcı (Paganinikontraktet (2010))
En korkunç kâbuslarınızı biliyor. Sonra da onları gerçekleştiriyor. Hipnozcu'yla okurları kendine bağlayan dedektif Joona Linna, serinin ikinci... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Karga Kız
(Pegasus - 2016)
Karga Kız (Kråkflickan(2010))
İnsan ruhunun derinliklerine gerilim dolu bir yolculuk Her şey bir cesedin bulunmasıyla başladı. İşkence görmüş, mumyalanmış ve terk edilmiş bir... (devamı)
0 Yorum
Ölmesi Gereken Kız (The Girl Who Lived Twice (2019))
Milenyum 6 “ŞİMDİ NE YAPACAKSIN?”  “KEDİ OLACAĞIM, FARE DEĞİL.” Lisbeth Salander uzun süredir ortalıkta yoktur. Üstelik evini bile satmış, ardın... (devamı)
0 Yorum
Göze Göz Dişe Diş Diyen Kız (The Girl Who Takes an Eye for an Eye (2017))
Milenyum 5 Lisbeth Salander son olaydan sonra atıldığı hapishanede bile adaletin temsilcisi olmaya devam eder. Maksimum güvenlikli birimin duvarla... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Beş Artı Üç
(Hep - 2019)
Beş Artı Üç (Mittvatten (2018))
Sam berger hiç işlemediği bir cinayetle suçlanıyor... Dipsiz, zifiri karanlık, buz gibi suların dibinde yönünü kaybedip boğulacak gibi oluyor. Kim... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ateş Şahidi
(Pegasus - 2021)
Ateş Şahidi (Eldvittnet (2011))
BİR KIZ ÖLÜR.Şiddete eğilimli genç kızların kaldığı bir ıslahevinde, gecenin bir vakti kızlardan biri acımasızca öldürülür. Bedeni yatağa özenle ye... (devamı)

menu