Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Beril T. Uğur Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Kemikten Küle
(Artemis - 2009)
Kemikten Küle (Bones to Ashes (2007))
'İlk tanı?' 'Ayak parmaklarında deformasyon. Tarak kemiğinde hasar. Lokal enfeksiyon mevcut. Tüm vücudu etkileyen bir hastalık? Belki. Ölüm sonras... (devamı)
0.0 Puan -
2 Yorum
more_vert
Benzerlik
(Artemis - 2010)
Benzerlik (The Likeness (2008))
“Onu bir yerden tanıyordum. Bu yüzü daha önce belki milyon kez görmüştüm. Sonra yanına gittim. Ve her şey kararmaya başladı. Artık zifiri karanlıkt... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Nehirde Macera
(Artemis - 2010)
Nehirde Macera (The River of Adventure (1955))
Tarihi çöllere yapılacak bir tekne yolculuğu maceranın ta kendisi olmalı, diye düşünmüştü Philip, Dinah, Lucy-Ann ve Jack. Eh, haksız da sayılmazla... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sirkte Macera
(Artemis - 2009)
Sirkte Macera (The Circus of Adventure (1952))
Dünyanın en popüler gençlik edebiyatı yazarlarından Enid Blyton'dan heyecanla dolu, hepimizi ele geçirecek muhteşem bir seri! Tehlike! Heyecan! ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gemide Macera
(Artemis - 2009)
Gemide Macera (The Ship of Adventure (1950))
Bizim ekip bu kez de Yunan Adaları'nda sessiz sakin bir gemi turunda! Fakat macera yine onları bulacak tabii. Philip'in evcil maymunu doğumgünü ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Dağda Macera
(Artemis - 2009)
Dağda Macera (The Mountain of Adventure (1949))
Dünyanın en popüler gençlik edebiyatı yazarlarından Enid Blyton'dan heyecan verici bir macera! Bayan Mannering, Galler'de, yani dağda huzurlu bi... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Denizde Macera
(Artemis - 2009)
Denizde Macera (The Sea of Adventure (1948))
Dünyanın en popüler gençlik edebiyatı yazarlarından Enid Blyton'dan heyecanla dolu, hepimizi ele geçirecek muhteşem bir seri! Issız Kuzey Adalar... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Alex Cross
(Artemis - 2013)
Alex Cross (Cross (2006))
Alex Aross'un karşılaştığı caniler arasında ondan daha psikopatı yok. O, Alex'in karısının katili! Kimliği belirsiz bir katil, karısı Maria'yı gözl... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölüm Işığı
(Artemis - 2015)
Ölüm Işığı
Her şey, dövülerek öldürülmüş bir fahişenin cesedinin rıhtımda bulunmasıyla başlıyor. Dedektif Logan McRae için bu olay, yeni bir kötü günün daha d... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Göl Evi
(Artemis - 2016)
Göl Evi (The Lake House (2015))
Tarihi kurgunun polisiyeyle buluştuğu inanılmaz hikâyesiyle her türden okuru kendine bağlayacak bir aile draması. Kayıp bir çocuk… Haziran, 193... (devamı)

menu