Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Doğanay Banu Pinter Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Son Gardiyan 999
(Pegasus - 2014)
Son Gardiyan 999 (999: L'ultimo custode (2009))
Hıristiyanlık, İslam ve Musevilik'i temelden tehdit eden 99 tez İnfazlar, komplolar, cinayetler ve kadınları hedef alan vahşi bir cadı avı Kilise'n... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kan Kadar Kırmızı
(Altın - 2015)
Kan Kadar Kırmızı (Punainen kuin veri (2013))
(Pamuk Prenses #1) Lumikki Andersson gizemli yalanlar söylemeye alışkındır ama başkalarının işine karışmamak gibi de bir kuralı vardır. Okulun ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kar Kadar Beyaz
(Altın - 2015)
Kar Kadar Beyaz (Valkea kuin lumi (2013))
(Pamuk Prenses #2) Prag sabahları güneşten kavrulurken Lumikki’nin kalbi adeta buz tutmuştu. Lumikki Andersson yaşadığı korkunç olayları unutma... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kafir
(Pegasus - 2015)
Kafir (L'Eretico (2012))
1497 Tibet'te peygamberin izinde iki keşiş Papa ve Medici ailesinin amansız savaşı Hıristiyanlara karşı bir koz ele geçiren Osmanlı Sultanı Leonard... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Abanoz Kadar Siyah
(Altın - 2016)
Abanoz Kadar Siyah
Korku kaçıp gitmenizi, cesaret kalıp savaşmanızı ister. Prag'da yaşadığı tehlikeli maceranın ardından Lumikki Anderson, Finlandiya'ya geri döner... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Hücre
(Pegasus - 2016)
Hücre (Kvinden i buret (2008))
Karanlık hücrenin köşesindeki hoparlörden duyulan ses cızırtılı, sert ve merhametsiz… "Doğum günün kutlu olsun, Merete. Tam yüz yirmi altı gündür b... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Lanetli Kitaplar Taciri
(Pegasus - 2017)
Lanetli Kitaplar Taciri ( Il mercante di libri maledetti⠀)
Eski bir kitabın peşindeki bir adam ve bir tarikat. ⠀ Meleklerin dünyasına açılan kapıyı ⠀ Önce kim bulacak? ⠀ ⠀ 1205 yılı, Kül Çarşambası. Sur... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Enstitü
(Altın - 2021)
Enstitü (The Institute (2019))
Minneapolis'in sakin banliyölerinden birinde yaşamakta olan Luke Ellis, bir gece yarısı evine giren davetsiz misafirler tarafından kaçırılır. Luke,... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kötülük Hipotezi
(Pegasus - 2021)
Kötülük Hipotezi ( L’ipotesi del male)
Karanlıktan geliyorum. Ve karanlığa dönmeliyim.   Bazen insan her şeyden kaçma arzusuyla dolar. Kimisi yapamaz ama kimisi amacına ulaşır. Bu ins... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yırtıcı
(Altın - 2021)
Yırtıcı (Predator (2016) )
KARISINI ÖLDÜRDÜLER… GELECEĞİNİ ÇALDILAR… VE ŞİMDİ BUNUN BEDELİNİ ÖDEMEK ZORUNDALAR… Hector Cross’un eşinin ölümünden iki adam sorumludur. Birinin ... (devamı)

menu