Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Gülderen Pamir Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0 Yorum
Hayaletlerin Yatılı Okulu (Das Internat der Geister)
Yaşlı bir öğretmen onlardan yardım istediğinde Dört Kafadarlar afallayarak başlarını salladılar. Ama bu işi çözmeyi üstlenmekten de kendilerini ala... (devamı)
0 Yorum
Yılan Gözlü Dalgıç (Der Taucher mit den Schlangenaugen)
Bir köpek balığı mı şu, derin suda görünen? Ama köpek balıkları sörf tahtası kullanmazlar ki! Bu bir dalgıç... Yılan gözlü bir dalgıç! iyi de burad... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Elmas Yüz
(Say - 2005)
Elmas Yüz (Das Diamantengesicht)
Tiyatroda tuhaf şeyler olmaktadır. Genç balet yıldızı Thorsten Tempinsky'i, yüzü elmasa benzeyen bir varlık takip etmektedir. Oysa bu maske, yıllar... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ejderhanın Hazinesi (Der Schatz der Letzten Drachen)
Hiç kimse adada neler olup bittiğini bilmiyordu. Ancak hayvanlara bir şey olmuştu. Ortalığı kırıp geçiriyorlardı. Ayrıca gece yarıları suya atılan ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kılıç Kardeşliği
(Doğan - 2007)
Kılıç Kardeşliği (Die Bruderschaft der Runen (2005))
Yıl 1822. Cesur Yürek'in başlattığı İskoçların bağımsızlık mücadelesinin son savaşı Bannockburn'de Robert the Bruce'un İngilizleri yenişinden be... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Eve Dönüş
(Doğan - 2007)
Eve Dönüş (Die Heimkehr (2006))
Peter Debauer, küçük yaşlarda tatillerini büyükannesi ile büyükbabasının İsviçre’deki evinde geçirirdi. Ona resim yapsın diye verilen kâğıtları oku... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Acımasız Miras
(Altın - 1995)
Acımasız Miras (Entmündigt)
Genç kız, zengin babsının ölümü ile her şeyini kaybeder. Çünkü akrabaları onun akıl hastası olduğunu ileri sürerek hastaneye kapatılmasını sağlamış... (devamı)
0 Yorum
Kırmızı Damlı Ev (The Family at Red Roofs (1945))
(devamı)
0 Yorum
Kırmızı Damlı Ev (The Family at Red Roofs (1945))
(devamı)
0 Yorum
Hayalet Köpeğin Gazabı
Dominik simsiyah postlu, iskelet kafalı gizemli bir yaratığın saldırısına uğrar. Olayı araştıran Dört Kafadarlar 50 yıl önce etrafa dehşet saçan bi... (devamı)
0 Yorum
Piramitteki Esrarengiz Kız
Dört Kafadarlar Takımı bu kez Mısır'da! Bir macera filminin çekimi için Mısır'a gelen Dominik, piramitte esrarengiz bir kızla karşılaşır. Kendileri... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sorry
(Doğan - 2010)
Sorry (Sorry (2009))
Berlinli dört genç arkadaş Sorry adında bir ajans kurdular... Yaptıkları iş, “şirketler adına, hata yapılan çalışandan özür dilemek”... Onların... (devamı)
0 Yorum
Dedektiflik Elkitabı (Das Geheimbuch Für Detektive)
Usta dedektif olmak isteyenler için...Dört Kafadarlar Takımı, bu kitapta en iyi yöntemlerini, en muhteşem numaralarını sizlerle paylaşıyor: İpuçlar... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Çocuk
(Pegasus - 2023)
Çocuk
  ADIM SİMON. ON YAŞINDAYIM VEBİR SERİ KATİLİM.Robert Stern eski sevgilisinden gelen tuhaf bir buluşma isteğini kabul ettiğinde aslında ölüm... (devamı)

menu