Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Meral Gaspıralı Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0.0 Puan -
2 Yorum
more_vert
Işıklar Sönünce
(Altın - 1998)
Işıklar Sönünce (While the Light Lasts (1997))
Agatha Christie'nin ölümünden yirmi bir yıl sonra bulunan bu yedi yeni öyküsü daha önce hiçbir yerde yayınlanmamıştır. (devamı)
0 Yorum
more_vert
6. Kromozom
(Altın - 1998)
6. Kromozom (Chromosome 6 (1997))
Ünlü gangster Franconi'nin ölümündeki gizemi aydınlatmaya çalışan adli tıp doktoru Jack Stapleton ve meslektaşı Dr. Laurie Montgomery, hiç beklemed... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Zor Saatler
(Altın - 1998)
Zor Saatler (Hard Evidence (1993))
Yakalanan bir köpek balığının midesinden çıkan ve parmağında yeşim taşlı yüzük bulunan el, geniş yankılar uyandıracak bir cinayetin de ipucuydu. (... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Acılar Dinecek
(Altın - 1993)
Acılar Dinecek (Mirror Image (1990))
Avery Daniels için geçirdiği uçak kazası yepyeni bir hayatın başlangıcı oldu. Yanında oturan zengin ve hırslı bir kadın ile karıştırılan ve estetik... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Özgürlüğe Koşanlar (Where There's Smoke (1993))
Dr. Lara Mallory yıllar sonra Eden'a geri döndüğünde, kasabalılar onu sevgilisinin intiharına sebep olmakla suçlarlar. (devamı)
0 Yorum
more_vert
Skandal Yağmuru
(Altın - 1996)
Skandal Yağmuru (Breath of Scandal (1991))
Yağmurlu bir geceydi ve.. Jade Sperry o korku dolu gecede üç genç tarafından tecavüze uğradı. Arkasından dayanılmaz acılar ve karşı konulmaz baskıl... (devamı)
0 Yorum
more_vert
İtiraflar
(Altın - 1997)
İtiraflar (Exclusive (1996))
Barrie Travis, mesleğinde yükselmeye çalışan bir televizyon muhabiridir. Amerikan First Lady'sinin beklenmedik bir davetine karşılık verip onunla g... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Kumsaldaki Ev
(Hayat - 1962)
Kumsaldaki Ev (The House on the Beach (1957))
KATHY annesinin ölümünde korkunç bir esrarın gizli olduğunu belki hiç öğrenemiyecekti. Bir gece birdenbire uykusundan korkuyla uyandı. ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Korkunç Takip
(Hayat - 1963)
Korkunç Takip (The Seven File / Chicago-7 (1956))
Bu roman Amerika'da olmuş bir çocuk kaçırma vakasının hikâyesine dayanmaktadır. Şimdiye kadar bu janrda yazılmış heyecan romanlarının en güzelleri... (devamı)
7.8 Puan -
3 Yorum
Dokuz Düğümlü İp (The Burning Court (1937))
"Yaşayan Ölüler" olabilir mi? Yüzlerce yıl önce ölmüş bir kimse, bugün başka bir insanda, hayatını yeniden yaşayabilir mi?... (Ön Kapak) (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
İkon
(Altın - 1997)
İkon (Icon (1996))
(devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
İntikam Gönüllüsü (Avenger (2003))
İntikam Gönüllüsü, Vietnam savaş alanından, parçalanan Yugoslavya'ya, oradan da Orta Amerika'ya kadar uzanan; nefes kesici aksiyonu ve politik geri... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Böğürtlen Şarabı
(Altın - 2002)
Böğürtlen Şarabı (Blackberry Wine (2000))
Jay Mackintosh'un çocukluk anıları belleğinden silinmemiştir. O unutulmaz büyüleyici günlere dönebilmenin özlemini çekmektedir. Çoktan kayıplara ka... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sessiz Tehlike
(Altın - 2006)
Sessiz Tehlike (State of Fear (2004))
Küresel Isınma Konusunda Bize Aktarılanlar Ne Kadar Doğru? Gerçek Araştırmalara Dayanan Soluk Kesici Bir Roman... Paris'te bir fizikçi; labor... (devamı)
0.0 Puan -
2 Yorum
more_vert
Maça Kızı
(Altın - 2000)
Maça Kızı (Hearts in Atlantis (1999))
Stephen King'in ilk romanı 'Göz' 1974'de yayımlandıktan bir yıl sonra Amerika son askeri birliklerini de Vietnam'dan çekti. O günlerin savaş ve sav... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Hayatı Bana Sor
(Altın - 1991)
Hayatı Bana Sor (To Look and Pass (1973))
İkisi kız, pırıl pırıl dört gençtiler. Kader onları hayat oyununa "Kenton" adlı küçük bir kasabada sürdü. Farklı düşünenlerin dışlandığı, ikiyüzlül... (devamı)
0 Yorum
Çatının Karanlığında (Darkest Hour (1993))
Kendimi hep bir Kül Kedisi olarak düşünmüşümdür, ama camdan ayakkabılarımı bulup beni düşlerdeki gibi bir hayata götürecek olan bir prensim olmadı ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Çatıdaki Çığlık
(Altın - 2003)
Çatıdaki Çığlık (Twilight's Child (1992))
Jimmy'yle ben Richmond'un bir banliyösü olan Saddle Creek'e doğru yol alırken Virginia arazisi yanımızdan uçar gibi geçiyordu. Yol tabelaları hedef... (devamı)
0 Yorum
Çatının Sırları (Secrets of the Morning (1991))
(devamı)
0 Yorum
more_vert
Muson Yağmurları
(Altın - 2000)
Muson Yağmurları (Monsoon (1999))
Denizcilikleriyle ünlenmiş Courtney sülalesi bu kez her türlü maceranın, gerilimin ve heyecanın yaşandığı bir serüvene atılır. Baba Francis Cour... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Büyücüler Kralı
(Altın - 2001)
Büyücüler Kralı (Warlock (2001))
Taita, çok sevgili kraliçesi Lotris'in ölümünden sonra, mumyalama ritüelini yerine getirir ve kraliçesini görkemli bir cenaze töreniyle gömer. Yaş... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Taşların Kardeşliği (The Fraternity of the Stone (1985))
Drew Maclane yalnızca kötüleri öldürmek adına devlet için çalışan bir ajandı. Son görevi onun kendini sorgulamasına neden olmuştu. Geçmişinden kaçm... (devamı)
0 Yorum
Gölgeli Yollar
(devamı)
8.8 Puan -
15 Yorum
Doğu Ekspresinde Cinayet (Murder on the Orient Express / Murder in the Calais Coach (1934))
Suriye'de bir kış sabahıydı. Saat beşe gelmişti. Toros Ekspresi Halep istasyonunda, peronda bekliyordu. Yataklı vagonun basamaklarının önünde ünif... (devamı)

menu