Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Mine Atafırat Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0 Yorum
Bir Gün Buluşacağız (We'll Meet Again (1999))
Mary Higgins Clark'ın heyecan yüklü yeni romanının konusu, vahşi bir cinayet çevresinde gelişiyor. Connecticut eyaletinin Greenwich kentinde, başar... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Aşk Daima Kazanır
(Epsilon - 2004)
Aşk Daima Kazanır (Standoff (2000))
Gözükara bir televizyon muhabiri olan Tiel McCoy, Meksika'ya tatil yapmaya giderken, her an faciaya dönüşebilecek bir olayın ortasına düşer. Telefo... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gece Fısıltıları
(Epsilon - 1999)
Gece Fısıltıları (Night Whispers (1998))
Küçük ve sakin bir kasabada polis olan Sloan Reynolds, güzel, akıllı, kendine güvenen ve herkesin sevdiği bir genç kadındır. Her zaman herkesin yar... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kusursuz
(Epsilon - 2003)
Kusursuz (Perfect (1993))
Kusursuz, acıklı çocukluğunun kaosundan sıyrılıp kusursuz bir yaşam yaratmayı başaran bir genç kızın, korkunç bir suçla itham edilirken inatla masu... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Aşkın Resmi
(Epsilon - 2003)
Aşkın Resmi (Chesapeake Blue (2002))
Seth Quinn beş yıllık ayrılıktan sonra, Avrupa'dan ünlü bir ressam olarak evine dönmüştür. Kendisini sevgiyle yetiştirmiş olan (kendisi gibi Quinn ... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Villa
(Epsilon - 2002)
Villa (The Villa (2001))
Ailesi üç kuşaktan beri Napa Vadisi'nden İtalya'ya kadar, bütün dünyada kalitesiyle tanınan Giambelli şaraplarını üretmekte olan Sophia, işini seve... (devamı)
0.0 Puan -
3 Yorum
more_vert
Üç Kader Tanrıçası
(Epsilon - 2004)
Üç Kader Tanrıçası (Three Fates (2002))
7 Mayıs 1915 günü bir Alman denizaltısı, Lusitania transatlantiğini batırdığında, iki erkeğin hayatı sonsuza kadar değişecektir. Zengin ve başar... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Işığın Anahtarı
(Epsilon - 2005)
Işığın Anahtarı (Key of Light (2003))
Her zaman İrlanda efsanelerinden etkilenmiş ve kendini o sihirli öykülere yakın hissetmiş olan Nora Roberts, 'Anahtar' üçlemesinin ilk kitabı olan ... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Bilgeliğin Anahtarı
(Epsilon - 2006)
Bilgeliğin Anahtarı (Key of Knowledge (2003))
Her zaman İrlanda efsanelerinden etkilenmiş ve kendini o sihirli öykülere yakın hissetmiş olan Nora Roberts, 'Anahtar' üçlemesinin ikinci kitabı ol... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Cesaretin Anahtarı
(Epsilon - 2007)
Cesaretin Anahtarı (Key of Valor (2003))
Bir sanatkar, bir bilgi insanı ve bir savaşçı... Esrarengiz bir kutuda üç anahtar... Bilgeliğin Anahtarı ve Işığın Anahtarı'ndan sonra sıra Cesar... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Ölümsüz Ölüm
(Epsilon - 2005)
Ölümsüz Ölüm (Immortal in Death (1996))
En sevilen aşk ve gerilim romanı yazarlarından olan Nora Roberts'ın tüm kitapları, her zaman en çok satan kitaplar listelerinin başkonuğu oldu. Kon... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kehanet
(Sayfa6 - 2011)
Kehanet (Life Expectancy (2004))
Jimmy Tock'un büyükbabası fırtınalı bir gecede ölmeden önce torununun hayatında beş karanlık günün olacağınadair kehanette bulunur ve bu beş felake... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Cinayetin Simyası
(Sayfa6 - 2012)
Cinayetin Simyası (The Alchemy of Murder (2009))
Nellie Bly, zekâsı ve merakı sayesinde Joseph Pulitzer'in New York World gazetesinde ABD'nin ilk kadın araştırmacı gazeteci olmayı başarır. Dik kaf... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ben Yalnız Gezerim
(Pegasus - 2016)
Ben Yalnız Gezerim ( Der henger en engel alene i skogen (2013))
Holger Munch ve Mia Kruger 1 Bu ormanda geçit vermez bir karanlık, kulakları çınlatan bir sessizlik var. Ve bir de ağaca asılı bir melek… Onun ruh... (devamı)

menu