Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Orhan Düz Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0.0 Puan -
3 Yorum
more_vert
Mavi Yakut
(Avrupa Yakası - 2011)
Mavi Yakut (The Gully of Bluemansdyke: And other stories (1892))
Sir Arthur Conan Doyle'un ilk Sherlock Holmes hikayesini yazmasının üzerinden yüz yıldan fazla bir zaman geçti. Bir yüzyıl sonra Sherlock Holmes, e... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Bir Kimlik Vakası
(Avrupa Yakası - 2011)
Bir Kimlik Vakası
Aziz Dostum,” dedi Sherlock Holmes, Baker Sokağı’ ndaki evde şöminenin karşısında otururken, “hayat, insan aklının alabileceğinden çok daha griptir... (devamı)
0.0 Puan -
2 Yorum
more_vert
Bohemya'da Skandal
(Şule - 2012)
Bohemya'da Skandal
Sir Arthur Conan Doyle, Sherlock Holmes'un maceralarına, büyük bir başarıya ulaşan 'Kızıl Dosya' ve 'Dörtlerin Yemini'nin ardından kısa hikayelerle... (devamı)
0 Yorum
İkinci Lekenin Esrarı
(devamı)
0 Yorum
Matematik Dehasının Hikayesi
(devamı)
0 Yorum
Arsen Lüpen Herlock Sholmes'a Karşı
Maurice Leblanc'ın yarattığı iki zeki kahraman, bir polisiye bir romanda karşı karşıya. Bir yanda Fransa'nın ünlü, kibar hırsızı Arsen Lüpen diğe... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sherlock Holmes 1.Sayı
(Darüttıba - 2016)
Sherlock Holmes 1.Sayı
SHERLOCK HOLMES 1.Sayı Sir Arthur Conan Doyle Yazarlar kitapların ruhunu oluştursa da bedenlerini oluşturmak her zaman yayınevlerinin ... (devamı)
0 Yorum
Sherlock Holmes'un Dönüşü
“Aydınlatamadık mı? Eğer aydınlanmadı diyorsan sana söyleyecek sözüm yok! Olayda genç bir adam var ve birdenbire, eğer yaşlı bir insan ölürse onun ... (devamı)
0 Yorum
Sherlock Holmes 2.sayı
(devamı)
0 Yorum
Sherlock Holmes’un Maceraları
Soru sormayı ve apaçık görünene bile şüpheyle yaklaşmayı diğer bütün derslerden çok, polisiye yazının büyük üstadından, Sir Arthur Conan Doyle'un... (devamı)
0 Yorum
Sherlock Holmes’un Anıları
Daha önce yayımladığımız Sherlock Holmes'ün Maceraları'nın ardından, yazım sırasına uygun olarak şimdi de on bir öyküden oluşan Sherlock Holmes'ün ... (devamı)
0 Yorum
Sherlock Holmes'un Son Görevi
Huysuz, karizmatik, kendisi için mutlaka gerekli milyonlarca ayrıntıyı zihin sarayının kıvrımlarında saklayan, yakın dövüş ustası, kimya ve simya ü... (devamı)
0 Yorum
Sherlock Holmes - Bütün Hikayeler 1
İşte buradaydı: tam bir itiraf. Sherlock Holmes yine yapacağını yapmıştı ve ben kendi çıkarım yeteneklerimin yıkıcı gücü karşında şaşkına dönmüştüm... (devamı)
0 Yorum
Sherlock Holmes - Bütün Hikayeler 2
Sanırım ben sorunların bir çözümü olduğu düşüncesini seviyorum. Bence gizem hikâyelerinin çekiciliği de buradan geliyor, ister Holmes ister bir baş... (devamı)

menu