Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Solina Silahlı Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Dalga
(Artemis - 2006)
Dalga (The Breaker (1998))
31 yaşındaki bir kadının çıplak cesedi Dorset kıyısı yakınlarında, gözden ırak bir mağaranın önünde kıyıya vururken aynı anda üç yaşındaki kızı da ... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Delirtici Düşlerin Dexter'ı (Darkly Dreaming Dexter (2004))
O çekici bir canavar... Ölümü hatırlatan bir kahraman... Sadece kötü adamları öldüren bir katil... Dexter Morgan ile tanışın. Müdavimi olacaksınız.... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Derin Dondurucu
(Artemis - 2007)
Derin Dondurucu (Deep Freeze (2005))
Uyandığında çok fazla üşüyordu. Hayatı boyunca hiç üşümediği kadar. Hareket edemiyor, konuşamıyordu. Ve bu sırada onu fark etti. Kendisini kaçıranı... (devamı)
0 Yorum
1793 Kurt ve Bekçi
Hainlik hainliği doğurur, şiddet şiddeti...Yıl 1793. İsveç kralı kısa süre önce suikasta kurban gitmiştir. Kraliyet Fransız Devrimi'nin dal... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sahte Bellek
(Doğan - 2020)
Sahte Bellek
 İlk başta bir hastalık gibi görünüyor… Nasıl yayıldığı bilinmiyor… Kurbanlarını hiç yaşamadıkları bir hayatın anılarıyla çıldırtan gizemli bir has... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Krallık
(Doğan - 2021)
Krallık (Kongeriket (2020))
Roy Opgard aile çiftliğinde tek başına yaşayıp araba tamirciliğiyle uğraşır. Kardeşi Carl ise uzun zamandır yurtdışındadır. Carl bir gün havalı Cad... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Terapist
(Doğan - 2022)
Terapist (The Therapist(2021))
Bana sırlarını anlat… Alice ile Leo, Londra’da nezih bir eve taşındıklarında her şey rüya gibidir. Ancak Alice komşularını tanıdıkça yeni e... (devamı)

menu