Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

2017 Yılında Basılmış Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Son 48 Saat
(Olimpos - 2017)
Son 48 Saat
  Akşam olmuş, geç saatte işten dönmüşsün ve ev karanlıklar içinde. İçeri adım atıyorsun ve telefon çalıyor. Cevap veriyorsun ve dünyan alt üst ol... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Gizemli Melodi
(Altın - 2017)
Gizemli Melodi (The Mission Song (2006))
Babası İrlandalı bir Katolik misyoner, annesi ise Kongolu bir kabile reisinin kızı olan, Bruno Salvador, Doğu Kongo'nun Kivu Bölgesi'ndeki misyon... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Çelikten Düğümler
(Bibliyon - 2017)
Çelikten Düğümler (Des nœuds d'acier(2013))
Bu kitap, Fransa'da yılın en iyi polisiyesine verilen Grand Prix de Litterature Policiere 2013 ödülü sahibidir. Nisan 2001. Sık bir ormanın örtt... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Formülün Peşinde
(Hayat - 2017)
Formülün Peşinde
Anadolu Polisiyesi Serisi’nin bu üçüncü kitabında yazar; başkarakteri Başkomiser Fatih ile yine harikalar yaratıyor… İstanbul’da işlenen cinaye... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yan Evin Sırrı
(Doğan - 2017)
Yan Evin Sırrı (The Couple Next Door(2016))
Yan evin duvarlarının ardında neler yaşandığını asla bilemezsin… Marco ile Anne, komşuları Cynthia ile Graham'ın evine akşam yemeğine davetlidir... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Korku Ağı
(Altın - 2017)
Korku Ağı (Salem's Lot (1975))
...Salem's Lot'u çevreleyen kentler gerçektir tam anlamıyla, Salem's Lot'un kendisi bütünüyle yazarın düşlerinin ürünüdür, bu bölgede ve gerçek dün... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Dolores Claiborne
(Sayfa6 - 2017)
Dolores Claiborne (Dolores Claiborne (1992))
olores Claiborne, kendi deyimiyle cadının biri. Aksi, ağzı bozuk ve berbat bir yaşamı var. Little Tall Adası’nda yaşayanlar, kocası Joe’nun ölümünü... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Falcı
(Sayfa6 - 2017)
Falcı (Thinner (1984))
Mükemmel bir ailesi, iyi para kazandığı bir işi ve sorunsuz, mutlu bir hayatı olan ünlü avukat Billy Halleck'in tek sorunu fazla kilolarıdır. Ancak... (devamı)
0 Yorum
Tılsım
(Sayfa6 - 2017)
Tılsım (The Talisman (1984))
“İnsan bir şeyin sahibi olduğunu, onu ne kadar kolaylıkla verebileceğinden anlar.” Jack Sawyer on iki yaşında mutlu bir çocukken yaşamı, babasın... (devamı)
0 Yorum
Tom Gordon'a Aşık Olan Kız (The Girl Who Loved Tom Gordon (1999))
Broşürde Appalachian Yolu'nun Maine-Nej Hampshire bölümündeki altı millik yürüyüş parkurunun orta zorlukta olduğu belirtiliyordu. Bu parkur, dokuz ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yüzyılın Fırtınası (Storm of the Century (1999))
Little Tall Adası sakinleri, kuzeydoğudan esen korkunç fırtınaya defalarca maruz kalmıştı ama bu sefer durum çok farklıydı çünkü fırtına, beraberin... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yüzyılın Suçlusu Blaze (Blaze (2007))
Blaze, Küçük Clayton Blaisdell'in öyküsüdür... Ona karşı işlenen ve onun işlediği suçların öyküsü... Blaze'in kafası, çocukluğunda babası tar... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Şebeke
(Pegasus - 2017)
Şebeke (Stalkers)
Kadınları hedef alan bir çete… Görünmez bir güç, derin bağlantılar… Ve zamana karşı yarışan yalnız bir dedektif… Dedektif Mark Heckenburg, son b... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Cellat Mezarlığı
(Everest - 2017)
Cellat Mezarlığı
“Taşlar dün gece gördüğü gibi, yazısız, bomboştu. Hiç beklemediği bir şekilde, aynen dün geceki gibi tekrar ürperdi. Üzeri boş bir mezar taşı yüzü ... (devamı)
0 Yorum
İsa'nın Son Sırrı
Kilisenin sakladığı iki bin yıllık sır gün yüzüne çıkıyor... Bir paleograf dünyanın en eski İncil kopyalarından birini, Vaticanus el yazmasını... (devamı)
9.2 Puan -
3 Yorum
more_vert
Kar Kurdu
(Kırmızı Kedi - 2017)
Kar Kurdu (Snow Wolf (1995))
Ocak 1953. Soğuk Savaş'ın en gergin dönemi. Başkan Dwight Eisenhower, Stalin'in akli dengesinin bozulmakta olduğu yolunda ürkütücü bilgiler alır. S... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Üç Kardeştiler
(Everest - 2017)
Üç Kardeştiler (Les Fréres Rico )
Türk edebiyatının büyük ustalarının çevirdiği Simenon romanlarından oluşan dizinin beşinci kitabı, özgün adı Les Fréres Rico (Rico Kardeşler) olan ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
İhanet
(Yabancı - 2017)
İhanet (Älskaren från huvudkontoret(2015))
Herkes seni tanır ama sen kimseyi tanımazsın. Herkes arkadaşın olmak ister ama sen kimseye güvenemezsin. Kimseye... Kış soğuğunun çöktüğü ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Mezar Kadar Sessiz (Silent as the Grave(2014))
Geçmişten gelen hayaletlerin mezarlarından çıktığında neler olacağını anlatan tüyler ürpertici bir cinayet ve delilik öyküsü. Eski gazeteci... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Albino'nun Hazinesi
(Martı - 2017)
Albino'nun Hazinesi (The Further Adventures of Sherlock Holmes: The Albino's Treasure(2015))
“Şans, aptalların kaderlerini suçlamak için sarıldığı sopadan başka bir şey değildir.” Anarşistler, eski İngiltere başbakanının tablosuna saldır... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kapkaranlık
(Kırmızı Kedi - 2017)
Kapkaranlık (Fallen (2011))
Özel ajan Faith Mitchell annesinin evine geldiğinde tam bir karabasanla karşılaşır. Küçük kızı Emma evin arkasında bir bölmeye kilitlenmiştir, açık... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Soğuk Kalp
(Koridor - 2017)
Soğuk Kalp (Cold, Cold Heart (2014))
Kovac & Liska 6 Nefes aldığımız sürece umut vardır. Dehşet verici bir seri katilin elinden canlı kurtulmayı başarabilmişti ama çocukluğunun ge... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölüm Çiçekleri
(Koridor - 2017)
Ölüm Çiçekleri (Black-Eyed Susans (2015))
Her bölüm bir bulmacanın parçası gibi ilerleyen, okuyucunun çözüme adım adım yaklaştığı bir gerilim romanı. On yedi yaşındaki Tessa, medyanın on... (devamı)
0 Yorum
Romanından Kaçan Kahraman (Woman With a Blue Pencil (2015))
ABD’de yasayan Japon asıllı genç yazar Takumi Sato, bir cinayete kurban giden karısının katilinin pesine düsen Sam Sumida’nın hikâyesini konu edine... (devamı)

menu