Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

2017 Yılında Basılmış Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Son 48 Saat
(Olimpos - 2017)
Son 48 Saat (Deadline (2008))
  Akşam olmuş, geç saatte işten dönmüşsün ve ev karanlıklar içinde. İçeri adım atıyorsun ve telefon çalıyor. Cevap veriyorsun ve dünyan alt üst ol... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Gizemli Melodi
(Altın - 2017)
Gizemli Melodi (The Mission Song (2006))
Babası İrlandalı bir Katolik misyoner, annesi ise Kongolu bir kabile reisinin kızı olan, Bruno Salvador, Doğu Kongo'nun Kivu Bölgesi'ndeki misyon... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Çelikten Düğümler
(Bibliyon - 2017)
Çelikten Düğümler (Des nœuds d'acier(2013))
Bu kitap, Fransa'da yılın en iyi polisiyesine verilen Grand Prix de Litterature Policiere 2013 ödülü sahibidir. Nisan 2001. Sık bir ormanın örtt... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Formülün Peşinde
(Hayat - 2017)
Formülün Peşinde
Anadolu Polisiyesi Serisi’nin bu üçüncü kitabında yazar; başkarakteri Başkomiser Fatih ile yine harikalar yaratıyor… İstanbul’da işlenen cinaye... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yan Evin Sırrı
(Doğan - 2017)
Yan Evin Sırrı (The Couple Next Door(2016))
Yan evin duvarlarının ardında neler yaşandığını asla bilemezsin… Marco ile Anne, komşuları Cynthia ile Graham'ın evine akşam yemeğine davetlidir... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Korku Ağı
(Altın - 2017)
Korku Ağı (Salem's Lot (1975))
...Salem's Lot'u çevreleyen kentler gerçektir tam anlamıyla, Salem's Lot'un kendisi bütünüyle yazarın düşlerinin ürünüdür, bu bölgede ve gerçek dün... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Dolores Claiborne
(Sayfa6 - 2017)
Dolores Claiborne (Dolores Claiborne (1992))
olores Claiborne, kendi deyimiyle cadının biri. Aksi, ağzı bozuk ve berbat bir yaşamı var. Little Tall Adası’nda yaşayanlar, kocası Joe’nun ölümünü... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Falcı
(Sayfa6 - 2017)
Falcı (Thinner (1984))
Mükemmel bir ailesi, iyi para kazandığı bir işi ve sorunsuz, mutlu bir hayatı olan ünlü avukat Billy Halleck'in tek sorunu fazla kilolarıdır. Ancak... (devamı)
0 Yorum
Tılsım
(Sayfa6 - 2017)
Tılsım (The Talisman (1984))
“İnsan bir şeyin sahibi olduğunu, onu ne kadar kolaylıkla verebileceğinden anlar.” Jack Sawyer on iki yaşında mutlu bir çocukken yaşamı, babasın... (devamı)
0 Yorum
Tom Gordon'a Aşık Olan Kız (The Girl Who Loved Tom Gordon (1999))
Broşürde Appalachian Yolu'nun Maine-Nej Hampshire bölümündeki altı millik yürüyüş parkurunun orta zorlukta olduğu belirtiliyordu. Bu parkur, dokuz ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yüzyılın Fırtınası (Storm of the Century (1999))
Little Tall Adası sakinleri, kuzeydoğudan esen korkunç fırtınaya defalarca maruz kalmıştı ama bu sefer durum çok farklıydı çünkü fırtına, beraberin... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yüzyılın Suçlusu Blaze (Blaze (2007))
Blaze, Küçük Clayton Blaisdell'in öyküsüdür... Ona karşı işlenen ve onun işlediği suçların öyküsü... Blaze'in kafası, çocukluğunda babası tar... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Şebeke
(Pegasus - 2017)
Şebeke (Stalkers)
Kadınları hedef alan bir çete… Görünmez bir güç, derin bağlantılar… Ve zamana karşı yarışan yalnız bir dedektif… Dedektif Mark Heckenburg, son b... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Cellat Mezarlığı
(Everest - 2017)
Cellat Mezarlığı
“Taşlar dün gece gördüğü gibi, yazısız, bomboştu. Hiç beklemediği bir şekilde, aynen dün geceki gibi tekrar ürperdi. Üzeri boş bir mezar taşı yüzü ... (devamı)
0 Yorum
İsa'nın Son Sırrı
Kilisenin sakladığı iki bin yıllık sır gün yüzüne çıkıyor... Bir paleograf dünyanın en eski İncil kopyalarından birini, Vaticanus el yazmasını... (devamı)
9.2 Puan -
3 Yorum
more_vert
Kar Kurdu
(Kırmızı Kedi - 2017)
Kar Kurdu (Snow Wolf (1995))
Ocak 1953. Soğuk Savaş'ın en gergin dönemi. Başkan Dwight Eisenhower, Stalin'in akli dengesinin bozulmakta olduğu yolunda ürkütücü bilgiler alır. S... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Üç Kardeştiler
(Everest - 2017)
Üç Kardeştiler (Les Fréres Rico )
Türk edebiyatının büyük ustalarının çevirdiği Simenon romanlarından oluşan dizinin beşinci kitabı, özgün adı Les Fréres Rico (Rico Kardeşler) olan ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
İhanet
(Yabancı - 2017)
İhanet (Älskaren från huvudkontoret(2015))
Herkes seni tanır ama sen kimseyi tanımazsın. Herkes arkadaşın olmak ister ama sen kimseye güvenemezsin. Kimseye... Kış soğuğunun çöktüğü ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Mezar Kadar Sessiz (Silent as the Grave(2014))
Geçmişten gelen hayaletlerin mezarlarından çıktığında neler olacağını anlatan tüyler ürpertici bir cinayet ve delilik öyküsü. Eski gazeteci... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Albino'nun Hazinesi
(Martı - 2017)
Albino'nun Hazinesi (The Further Adventures of Sherlock Holmes: The Albino's Treasure(2015))
“Şans, aptalların kaderlerini suçlamak için sarıldığı sopadan başka bir şey değildir.” Anarşistler, eski İngiltere başbakanının tablosuna saldır... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kapkaranlık
(Kırmızı Kedi - 2017)
Kapkaranlık (Fallen (2011))
Özel ajan Faith Mitchell annesinin evine geldiğinde tam bir karabasanla karşılaşır. Küçük kızı Emma evin arkasında bir bölmeye kilitlenmiştir, açık... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Soğuk Kalp
(Koridor - 2017)
Soğuk Kalp (Cold, Cold Heart (2014))
Kovac & Liska 6 Nefes aldığımız sürece umut vardır. Dehşet verici bir seri katilin elinden canlı kurtulmayı başarabilmişti ama çocukluğunun ge... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölüm Çiçekleri
(Koridor - 2017)
Ölüm Çiçekleri (Black-Eyed Susans (2015))
Her bölüm bir bulmacanın parçası gibi ilerleyen, okuyucunun çözüme adım adım yaklaştığı bir gerilim romanı. On yedi yaşındaki Tessa, medyanın on... (devamı)
0 Yorum
Romanından Kaçan Kahraman (Woman With a Blue Pencil (2015))
ABD’de yasayan Japon asıllı genç yazar Takumi Sato, bir cinayete kurban giden karısının katilinin pesine düsen Sam Sumida’nın hikâyesini konu edine... (devamı)

menu