Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

+1 Kitap Yayınevinin Tüm Kitapları
0 Yorum
more_vert
Taşıyıcı
(+1 Kitap - 2005)
Taşıyıcı
"Davulun sesi biraz daha gürültülü bir şekilde inledi o anda. Çevresi ayaklarının altında yükselen bir sisle sarılıyordu. Artık arkadaşının çığlıkl... (devamı)
0 Yorum
Canavarlar Yaratıklar Manyaklar
Giovannı Scognamillo'dan Dünya Korku Sineması Üstüne Kapsamlı Bir Yapıt. Herkül, Süpermen, Dracula, Doktor Moreau, Nosferatu, Zombiler, Karındeş... (devamı)
0 Yorum
Dehşet Öyküleri
(+1 Kitap - 2006)
Dehşet Öyküleri
Karanlık İstanbul sokakları, olağanüstü olaylar, cinayet, macera, acımasızlık ve ürperme... Dehşet Öyküleri'ndeki karakterler: güleryüzlü meczup... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Yüksek Pencere
(+1 Kitap - 2007)
Yüksek Pencere (The High Window (1942))
Para, para, her zaman para... Evet, çoğu cinayetin altında yatan neden genellikle paradır. Tabii bir de kadınlar... Daha doğrusu aşk. Parayı ya... (devamı)
7.8 Puan -
9 Yorum
more_vert
Sarı Odanın Gizemi
(+1 Kitap - 2006)
Sarı Odanın Gizemi (Le mystère de la chambre jaune (1907))
Hayatlarını bilime adamış olan Prof. Stangersin ve kızı bilimsel çalışmalarını sürdürebilmek için Fransa'da bir şatoya yerleşirler. Yaşamaya karar ... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Göldeki Kadın
(+1 Kitap - 2007)
Göldeki Kadın (The Lady in the Lake (1943))
Philip Marlowe 4 "Oradaydı; başka yerde olamazdı. Parlayan iki musluğun altındaki köşede sıkışmıştı, krom duş başlığından göğsüne yavaş yavaş su... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Küçük Kız Kardeş
(+1 Kitap - 2007)
Küçük Kız Kardeş (The Little Sister (1949))
Philip Marlowe 5 Dünya edebiyatının önemli ustalarından Raymond Chandler'ın yedi romanlık serisine Yüksek Pencere ile başlamıştık, ardından Göld... (devamı)

menu