Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Agora Yayınevinin Tüm Kitapları
0 Yorum
more_vert
Saygon'daki Son Ajan
(Agora - 2003)
Saygon'daki Son Ajan (The Last Man Out of Saigon (1986))
Vietnam; pis bir savaşın ibretlik sonu. ABD, otuz beş yıllık bir savaşta önce Fransızlara, sonra Amerikalılara karşı kurtuluş ve bağımsızlık savaşı... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
Pek İngilizvari Bir Darbe (A Very British Coup (1982))
1989 Mart ayında İngiltere'de yapılan seçimleri İşçi Partisi kazanır. ABD dahil dünyadaki başka hiçbir devlet sosyalistlerin seçimden muzaffer çıka... (devamı)
0.0 Puan -
2 Yorum
more_vert
Mao'yu Öldüreceksin (The Year of the Fire Monkey (1991))
1950'li yıllar. Tibet Çin tarafından işgal edilmiştir.Çin yönetimi işgalin ilk yıllarında gösterdiği hoşgörüden giderek uzaklaşmakta ve Tibet'teki ... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
İhanetin Tadı
(Agora - 2004)
İhanetin Tadı (Tradition di Tutti)
Duca Lamberti, yaşlı bir hastasına ötenazi uyguladığı için meslekten men edilmiş ve üç sene hapis yatmış eski bir hekimdir. Bir gün kapısını çalan ... (devamı)
0.0 Puan -
2 Yorum
Hollywood Paranoyası Hüzünlü, Yalnız ve Son (Triste, Soltario Y Final)
Ünlü komedyen Stan Laurel, can dostu Oliver Hardy'nin ölümünden sonra yaşlanıp da bir türlü iş bulamayınca, pis, meteliksiz dedektif Philip Marlowe... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
Huzursuz Ölüler (Muertos Incómodos (2002))
1971'de hapisten çıkar çıkmaz öldürülen bir militan öğrenciden geldiği sanılan bir dizi telefon mesajları sonucunda, ünlü polisiyeci Paco Ignacio T... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Inferno
(Agora - 2004)
Inferno (Inferno)
Rio de Janeiro’nun favela diye bilinen devasa kenar mahallelerinde yaşayan binlerce çocuktan biri olan Kingie, annesi ve havai ablasıyla paylaştığı... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Katil
(Agora - 2006)
Katil (Matador)
Brezilya'nın Sao Paulo kentinde, iddia üzerine saçlarını sarıya boyatan Maiquel, sebepsiz yere birini öldürür ve katil olur. Bu olay, ikinci el oto... (devamı)
0 Yorum
Havada Bulut
(Agora - 2003)
Havada Bulut (Alguans Nubes (1985))
Öldüğünde karun kadar zengin olduğu anlaşılan basit bir mobilya mağazası sahibi, geriye kalan deli paranın kurbanı olan oğulları, polisle işbirliği... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ayın Yüzü Suya Düştü
Akın Yakan on yedinci yüzyılda bir Ege kasabasında geçen bu tarihi polisiye türündeki ilk romanı Ayın Yüzü Suya Düştü’de sürükleyici bir yolculuğa ... (devamı)

menu