Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Cinius Yayınevinin Tüm Kitapları
0 Yorum
KÖK (Kadın Öldüren Katil)
"Hiç şüphesiz ki ben onu -kısa ve duygusuz bir şekilde- seri katil olarak nitelendirmezdim. O benim gözümde asla soğukkanlı bir katil olmadı, aslın... (devamı)
0 Yorum
Vizyonsuz Katiller
Vizyona girme olanağı bulamamış, bir köşede unutulup kalmış filmler bir gün öç almaya kalkıp salon işletmecilerini, dağıtımcıları, yapımcıları boğm... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Bağımlı
(Cinius - 2010)
Bağımlı
Herkesin bir bağımlılığı vardır. Bazıları öldürür, bazıları öldürtür. Bu eşcinselleri ve jigoloları acımasızca kim öldürüyordu? Her cesedin yanına... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Tarikat
(Cinius - 2012)
Tarikat
Kadim zamanlardan gelen, amacı belirsiz, gizemli bir tarikat... Tarikata bir şekilde bulaşmış, ona karşı umutsuz bir savaş başlatmış bir grup insan... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Dedektif Tecessüs
(Cinius - 2020)
Dedektif Tecessüs
Tecessüs sıra dışı bir dedektif; sadece yerli veya uluslararası emniyet teşkilatlarının daveti ile önemli cinayet dosyalarını üstleniyor. Gerçek ad... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Fani Öyküler
(Cinius - 2021)
Fani Öyküler
İçi kan dolu balonlarız biz. Bir iğne, bir denk geliş. Yanlış bir denk geliş!O yanlış denk geliş, içimizdeki kanı dışarı sıçratır.Balon patlar ve ... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Karga Akrep Örümcek
(Cinius - 2021)
Karga Akrep Örümcek
21 Ocak Perşembe… belirtilen yere gittik. Karanlıktı. Odada üç kişi vardı ve hepsi maskeliydi. İki erkek ve bir kadın. … sıradan bir partiye katıl... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Osiris'in Gözü
(Cinius - 2023)
Osiris'in Gözü (The Eye of Osiris (1911))
Eksantrik işadamı ve amatör Mısırbilimci John Bellingham, Mısır`a yaptığı son seyahatten yanında Sebek-hotep`in mumyasıyla birlikte döner. Mumyayı ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Paradoks
(Cinius - 2022)
Paradoks
Serinin ikinci kitabı kaldığı yerden devam ediyor… Tarihin sırlı kapıları aralanıyor. Türk tarihini yeniden yazdıracak macera başlasın. M. Ö. 3000 ... (devamı)

menu